Maailm kui mõistusekontrolli ja manipuleerimise mängulava

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. detsember 2013 kell 12:48Freeman13. novembril andis Rootsi veebiraadiole Red Ice Radio intervjuu Freemani nime all tegutsev teleseriaalide produtsent, filmitegija, saatejuht ja õppejõud. Freeman uurib selliseid valdkondi nagu okultism, mõistusekontroll, valitsuste vandenõud ja iidsed tsivilisatsioonid. Intervjuus rääkis ta pikemalt manipuleerivast meelelahutustööstusest ja  valitsuse vandenõudest.

 

Meelelahutustööstus kui manipuleerimisvahend

Muusikas ja filmitööstuses on aina enam näha valitsevate jõudude tegemisi, iseäranis torkab silma see, et hea ja halva vaheline piir hägustub üha enam. Omalaadne näide sellest on animatsioon “Mina, supervaras“ (“Despicable Me“, 2010), mille peategelaseks on varas, kellest on tehtud positiivne kangelane, kes innustab lapsi.

 

Spiooniseriaalid kui CIA käepikendus

Teada on, et televisioon on suurepärane manipuleerimisvahend, väga populaarsed seriaalid, mis näitavad luureagentuuride igapäevast tegevust nn seestpoolt, võimaldavad kujundada just sellist tegelikkust nagu vaja. Freeman juhib tähelepanu sellele, et filmiprodutsent, stsenarist, lavastaja, näitleja ja helilooja J. J Abrams  on CIA käepikendus meelelahutusmaailmas. Koostöös CIA-ga loodud seriaal “Alias“ Jennifer Garneriga peaosas näitas noortele spioonielu valguse- ja varjukülgi. Selle seriaali tegelik eesmärk oli CIA rahastatud värbamiskampaaniaga innustada noori valima ka endale selline elu.

Jennifer-Garner-CIATeiseks näiteks on “Fringe“, kus FBI teeb koostööd teadlasega, kes tegi kohutavaid katseid lastega. Freeman peab kohatuks sümpaatia tekitamist selliste tegelaste vastu. Nii FBI, USA kaitseministeerium kui ka CIA on surunud oma kanna sügavale filmimaailma, et kujundada endale sobivat imagot.

Ka muusikatööstuses toimib aina süvenev manipuleerimine. Freeman toob näiteks lauljatar Miley Cyruse  esinemised, mis õhutavad seksuaalset vabameelsust ja provokatiivsust. Pealtnäha lihtne sõnum võib sisaldada allhoovusi, mis jäävad esialgu laiemale avalikkusele märkamatuks. Näiteks Cyruse laul “We Can’t Stop“ sõnumiga “me võime teha, mida tahame“, viitab satanistliku sekti O.T.O tunnuslausele “Tee, mida tahad“. MTV videoauhindade jagamisel oli tema numbris näiteks sarvedega küborg ja pedofiilist karu.

miley cryus

 

Traumal põhinev mõistusekontroll

Freeman arvab, et sellise käitumisega kuulsused on mõistusekontrolli ohvrid, kelle isiksus on lõhestunud. Traumal põhineva mõistusekontrolli olemus seletatakse hästi lahti ulmefilmis “Liblikaefekt“ (“The Butterfly Effect“, 2004), kus mängib Aston Kutcher, näidates sünge mineviku kohutavat mõju.

Natsiteadlane Hubertus Strughold kasutas juutidest ohvreid surmalaagrites katsejänestena, pannes proovile inimkeha piire. Need katsed lõppesid harilikult surma või vaimsete- ja füüsiliste komplikatsioonidega. Strughold oli üks nendest, kes toodi USA-sse operatsiooni Kirjaklamber raames ja kaasati MK Ultra ja Monarhi mõistusekontrolli programmi (loe nendest Telegrami varasemast artiklist). Strugholdile loodi uus taust, mis võimaldas teda kasutada ka NASA ja õhujõudude pilootide ning astronautide võimekuse testimiseks.

mkultra

Valitsuse vandenõud Uue Maailmakorra loomiseks

Üheks suurimaks inimese mõjutajaks on tänapäeval kindlasti hirm, ütleb Freeman. Ei uurita enam hirmutekitajat ega selle olemuse põhjust, vaid hakatakse otsima järgmist traumapõhjustajat. Praegu on selleks GridEx II programm, kus USA harjutas novembris koos Mehhiko ja Kanadaga ulatuslikku elektrikatkestust. Selle teletutvustus oli täielik hirmupropaganda, rõhudes vägivallale ja inimese loomalikkusele. Paraku on aga selline stsenaarium ülemaailmselt tõenäoline, sest Uue Maailmakorra süsteemid nõuavad vanade süsteemide hävitamist.

terrified

Traumal põhineva mõistusekontrolli ainus ravim on turvatunne ja seda ei anta kellelegi, isegi inimestele, kes proovivad päevast päeva hirmutekitajaid vältida. Freeman arvab, et selle vastu aitaks sideme taasloomine loodusega, mis aitab mõista universumi imesid ja headust, jumalikku kohalolekut igas hetkes, kus meid programmeeritakse teadma seda, mida arvame vaja minevat.

Ideoloogiad ja nartsissism, head ja halvad tegelased meelelahutusmaailmas, kelle vaheline piir on hägunemas, Disney mõistusekontrolli propaganda lastele on osa ühest suurest pildist ja võrrandist. Meie süüks aetakse globaalne soojenemine (loe selle kohta siit) ja tekitatakse olukordi selle süvendamiseks. Mõtlemise ja uskumuste ümberprogrammeerimine annab valitsejatele võimaluse Uue Maailmakorra kinnistamiseks.

 

Kuula saadet siit.

Freemani veebilehekülg.

Fotod: 2.bp.blogspot.com, 3.bp.blogspot.com, freemantv.com, images.thesource.com.s3.amazonaws.com, oen.org

 

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt