Lapsepõlv okultistide keskel: ajupesu ja pilguheit globaalse eliidi agendasse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. veebruar 2014 kell 21:14Kirke 04. mail 2013 andis Alfred L. Webre jutusaatele Exopolitics TV intervjuu Jay Parker, kes kasvas enda sõnul üles satanistlike okultistide perekonnas. Ta räägib oma isiklikest kogemustest programmeeritud lapsena ja sellest, kuidas globaalne eliit ehk illuminaadid kontrollivad maailma riike, institutsioone ja religioone. Sarnastest kogemustest on rääkinud tuhanded inimesed üle maailma ning nende juhtumite arvukus tõstatab küsimuse – kas sel võib olla tõepõhi all?

 

Räägi illuminaatidest. Kui kaugele nende haare ulatub, mis on nende eesmärk, meetodid jne?

Minu suguvõsa liitus nendega 1720-ndatel, veel enne kui Adam Weishaupt ajaloo allikate kohaselt illuminaatide liikumise 1776. aastal asutas. Illuminaatide ajalugu ulatub aga palju kaugemale minevikku, arvatavalt aastasse ~9600 eKr. Okultistlik eliit otsustas üles ehitada uued tsivilisatsioonid Indias ja Babüloonias ning seekord nii, et säiliks nende kontroll kogu maailmas. Parim raamat illuminaatide võimulesaamise kohta on Joseph P. Farrelli “Babylon’s Banksters” (Babüloonia pankurid).

Babüloonia aladel hinnati 3000 eKr kõrgelt kulda, samas kui idamaades, Hiinas ja Malaisias väärtustati hõbedat. Kuna Aasias ja Vahemere aladel oli kulla ja hõbeda väärtuse suhe 50/1-le, kasutasid okultistid seda erinevust ära suurte rikkuste kogumiseks, palgates kaubanduspartnerid Aasiast, kes tuleksid suure hulga kullaga Vahemere äärde, et vahetada see seal vähese hõbeda vastu. Selline vahetuskaup toimis mitmeid tuhandeid aastaid, kuni okultistide kätte kogunesid tohutud kullavarud. Selle varanduse abil ostavad nad tänapäevani ära poliitikuid, kuninglikke perekondi ja vähehaaval kogu maailma.

Inimesi kontrolliti ja kontrollitakse siiani ka religiooni abil. Usundid, kus üks jumal valitseb nii hea kui ka halva üle ja näeb kõike, sobis hästi okultistliku eliidi salaplaaniga hoida inimesi alalise hirmu all. Gnostikute hävitamisega muudeti ristiusk valitsevaks ning Euroopas toimus 700–800 aasta jooksul sisuliselt täielik genotsiid. Lisainfot illuminaatide ja kristluse seostest saab lugeda John Lamb Lashi raamatust “Not in His Image”.

Minu ema on pärit iidsest nõidade perekonnast, kus õpetusi anti edasi emalt tütrele. Olin suur pettumus oma vanematele, kuna mulle ei meeldinud see, mida nad tegid. Kuskil 5–6-aastaselt hakkasin vastu nende programmeerimisele, mis oleks teinud minust salaseltsi liikme. Sündimine illuminaatide perekonda on võrdväärne sündimisega pagarite perekonda, kus põlvest põlve on tegeletud ainult küpsetamisega. Illuminaatide äri on aga seotud kontrollimisega, kus 90% on orjad ja ülejäänud 10% valitsejad. Meie suguvõsas on paljud satanistidest pedofiilid ja kui tahad sellest rohkem teada, siis soovitan lugeda Fritz Springmeieri raamatut “Bloodlines of the Illuminati“ (Illuminaatide vereliinid).

Okultistlik eliit on alates Teisest maailmasõjast eemaldanud haridussüsteemist kõik, mis vähegi meenutab haridust, nii USA-s kui ka mujal maailmas. Nad mürgitavad meie keskkonda kemikaalidega, näiteks lisavad joogivette fluoriidi. Naatriumflouriid on kõrvalprodukt, mis saadakse alumiiniumsoolast ning tuumatehnoloogiast. Miks hakati hambapastasse fluoriidi lisama, sellest saad lugeda Christopher Brysoni raamatust “The Fluoride Deception“ (Flouriidi pettus). See neurotoksiin on tunnistatud kõige ohtlikumaks vähki tekitavaks aineks meie ühiskonnas, millega puutume kokku iga päev. Fluoriidi kasutati koonduslaagrites nii Nõukogude Liidus kui ka Natsi-Saksamaal, kuna see muutis inimesed kergesti kontrollitavaks, uimaseks ja nõdrameelseks. Lisaks hakati fluoriühendeid kasutama ka põllumajanduses. See teeb taimed näiliselt tugevamaks ning paneb nad kahekordse kiirusega kasvama, kuid see kõik on bioloogiline pettus. Taimede tegelik toiteväärtus langeb ning nad muutuvad rohkem vastuvõtlikuks seentele ja kahjuritele. Selleks, et neid elus hoida ja taimekasvatuselt teenida, tuleb kasutada herbitsiide ja pestitsiide. Mida rohkem sa neid vilju sööd, seda vähem on keha biokeemiliselt keha rahul. Sellepärast näeme palju ülekaalulisi inimesi, kes sõna otseses mõttes söövad plastist puu-ja juurvilju.

 

Kirke 1

 

Kuidas kontrollib globaalne eliit panku?

Pärast Teist maailmasõda on maailma majandust kontrollinud Rotchildide ja Rockerfellerite panganduskartellid. Ajaloolane Webster Tarpley on jälginud illuminaatide oligarhe Rooma impeeriumi ajast Veneetsia keskajani, kus nende hüüdnimeks oli “mustad veneetslased”. Nad olid kaupmehed, kellest said maailmapankurid. Hiljem kolisid nad Veneetsiast Saksamaale, Põhja-Prantsusmaale, Hollandisse ning tegid Henry VIII valitsemise ajal temaga kokkuleppe ja ostsid Inglismaa ära. Sellest ajast saadik on nad kasutanud nii Inglismaad kui ka Ameerikat oma impeeriumi ülesehitamiseks. Rahvas ei mõista, et need iidsed maffiaperekonnad suhtlevad omavahel, nad ei ole üksteise vaenlased. Illuminaadid manipuleerivad keskpangaga, et tekitada majandustõuse ja -langusi, nagu seda tehti 2008. aastal ning on tehtud ka korduvalt minevikus.

Majanduskriiside ajal ostab pank kõik odavalt ära. Globaalse eliidi võimu kantsid ei asu ainult Euroopas kuninglike perekondade käes, vaid neil on valdusi ka mujal maailmas. Pangandusdünastiate nagu Rothchildid, Rockerfellerid ning Morganid varandused on väga suured. Öeldakse, et kuninganna Elizabeth on väärt 17 triljonit dollarit, Rothchild aga üle 300 triljoni ning kui sul on nii palju raha, siis saad panna ükskõik millise valitsuse oma pilli järgi mängima.

Raha abil saab võimule upitada diktaatoreid ning tekitada ühiskonnas probleeme. Kirjanik Antony C. Sutton on kirjutanud raamatud ”Wall Street and the Bolshevik Revolution“ ( Wall Street ja bolševike revolutsioon) ning “Wall Street and the Rise of Hitler“ (Wall Street ja Hitleri võimuletulek), mis räägivad, kuidas Inglismaa ja USA pangad lõid Nõukogude Liidu ning kuidas Wall Streeti ja Inglismaa pankurid aitasid Hitleri võimule. See kõik on üks suur näidend, mis laseb sul arvata, et on tõesti olemas erinevad poliitilised parteid. Mitte miski siin maailmas ei liigu ilma illuminaatide heakskiiduta.

 

Sa pärined illuminaatide vereliinist, räägi, milline oli su lapsepõlv.

Kui oled sündinud sellisesse perekonda, mille juured ulatuvad kaugele, siis esimese asjana tehakse sulle selgeks, et oled sündinud võitjate meeskonda, kes kontrollib kogu maailma. Seda last piinatakse, kasutatakse ära, uimastatakse, tehakse tugevat ajupesu ning kõike seda enne kuuendat eluaastat. Psühholoogid ütlevad, et enne kui laps saab kuueseks, viibib ta hüpnootilises transis, kus tema alateadvus registreerib kõike. Sinu psüühika salvestab kogu informatsiooni alateadvusesse, mis kontrollib su otsuseid, hoiakuid ja mõtteid 98% ulatuses. See on tuhat korda võimsam kui su teadlik mõttemaailm, inimese alateadvus kontrollib ta elu. Illuminaadid hakkavad varajases eas oma lapsi programmeerima seksuaalsuse ning füüsilise piinamisega.

Vanemate ja laste vahel on loomulik armastuse side, kuid kuritarvitades tekitad ohvri ja ründaja rollid, mis lõhestab lapse isiksuse. Sul on loomulik soov armastada oma hooldajaid, kuid enamuse ajast on ta sinu illuminaadist mõttekontrolli dresseerija. See tekitab su peas skisofreenilise olukorra.

 

Miks USA-s nii palju lapsi kaob?

Igal aastal kaob USA-s umbes 800 000 last, Ameerikas on miljoneid pedofiile, kes kasutavad lapsi ära mõistusekontrolli tehnikate abil. Juba Ardenis, kus ma üles kasvasin, on ainuüksi kuskil 150 kuni 200 last, keda treenitakse illuminaatide teenistusse. Lapsed mu ümber vahel rääkisid sellest, kuid enamasti prooviti sellele mitte mõelda. Ardeni metsades on minu hinnangul läbi viidud üle 1000 inimohverduse.

 

Mida monarhi mõttekontrolliprogramm endast kujutab?

See on kõrvalharu trauma baasil toimuvast mõttekontrollist, mida illuminaadid praktiseerivad oma laste peal juba tuhandeid aastaid. Siia alla kuuluvad ka modernsed tehnikad, mille natsid arendasid välja oma koonduslaagrites. Meie ema oli suur Josef Mengele imetleja, kes kutsuti elama Ardenisse. Ta põgenes Saksamaalt, kasutades katoliku kiriku tutvuseid ning asus elama Saint Louisisse, kus teda toetas CIA. Paljud tema ohvrite lood on internetis kirjas. Eliidi käsilased teenivad oligarhe, kes tagavad neile töö ja turvalisuse, kuid heidavad nad hiljem ikkagi kõrvale koos ülejäänud inimkonnaga.

Mu ema ütles mulle, et kõik okultistid kasutavad energiat, mis ameerika põliselanike pühapaikadesse järgi jäi. Nad oskavad kasutada jõujooni, ammutades sealt energiat oma rituaalide võimendamiseks. Kui oskad manipuleerida energiasagedustega, siis suudad ka reaalsust kontrollida.

Sa avastad, et religioon, pangandus ja kuninglikud perekonnad on kõik omavahel seotud. Nad on igal pool. Mormoonide kirikus on palju lugusid ka interdimensionaalsetest reptiilidest ja draakonreptiilidest. Mormoonide usulahu asutajad olid vabamüürlased, kelle Merovingide vereliin jõuab Euroopasse. Meie öeldi kogu aeg, et Zeta Reticuli hallid ja reptiilid on pärit teistest dimensioonidest ning nad töötavad koos okultistidega Uue Maailmakorra loomise nimel.

bohemian-grove-owl-ceremony-day-bw1

 

Kas sulle ka öeldi, et võimustruktuur on satanistlik?

Jah, see oli esimene asi, mida mu vanemad mulle ja mu vendadele selgeks tegid, kui olime väikesed. Nad ütlesid, et illuminaadid valitsevad maailma ja kõiki võimuorganeid, ka politseid, ning ei ole kohta, kuhu me saaksime minna abi paluma. Ardenis on ainult 10% inimesi, kes ei kuulu nende kultusesse.

Ainus võimalus neile vastu hakata on massiline vastuhakk. Me peame üles ärkama ning rajama teistsuguse, positiivse teadlikkusega reaalsuse.

 

Milliseid lahendusi pakud neile, kes tahavad illuminaatide vastu võidelda?

Elame energeetilises maatriksis, kus põhienergia on hoolitsev ja armastav. Ent okultistid on meie religioonides ja haridussüsteemi abil armastuse välja vahetanud karistamise vastu. Ent inimesed saavad selle vastu võidelda, muutes oma hoiakuid ja energiat.

Soovitan selleks kõigile emotsionaalse vabaduse tehnikat, et ümber programmeerida oma alateadvus, mis juhib su täiskasvanud elu rohkem kui 95% ulatuses. See on kõige tähtsam sõnum, mida saame levitada. Kasutades seda teraapiameetodit, saad tagasi oma vaimuerksuse ja südametarkuse ning tõstad oma teadlikkust.

 

Kuula saadet siit.

Lisaallikad: Exopolitics TV kodulehekülgFree Your Mind

Fotod: jamorro.deviantart.com, beforeitsnews.com, lookintoit.com

 

Toimetas Kirke Hellamaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt