Video! Transhumanism – kas vaktsineeritud on juriidiliselt enam inimesed?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. juuli 2021 kell 11:202013. aastal USA-s toimunud Pathology v Myriad Genetics, Inc. kohtuasjas otsustas ülemkohus, et inimese DNA-d ei saa patenteerida, kuna see on “looduse saadus”. Kuid otsuse lõpupoole nentis kohus ka, et kui inimese genoomi modifitseeritakse mRNA-ga (mida praegu vaktsiinides kasutatakse), siis saab uut genoomi ehk cDNA-d patenteerida. Kas see tähendab, et kõik, kes on vaktsiini saanud, on nüüd tehniliselt “patenteeritud” ja liigitatakse sisuliselt küborgiteks?

 

See on andnud hoogu teooriale, et inimestel, kes on juriidiliselt määratletud kui “küborgid”, puudub juurdepääs inimõigustele ega riigi antud õigustele. Seda seetõttu, et neid ei klassifitseerita sajaprotsendiliselt bioloogilisteks ega inimlikeks. Seetõttu ei ole tehniliselt kellelgi, kellel on see vaktsiin, enam juurdepääsu inimõigustele.

Väljavõte kohtuotsusest, lk 19

mRNA põhineb CRISPR-tehnoloogial (kaasaegne operatsioonisüsteemi kirjeldus), mis tähendab, et idee kohaselt hakatakse vaktsineeritud inimestel kasutama tema kehasse paigaldatud tehnoloogiat teatud terviseprobleemide kõrvaldamiseks, nagu oleks tegemist arvutiga.

Selle tehnoloogiaga on seotud näiteks patent WO2020060606, mis seob inimese keha krüptorahaga. Pate

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt