Ajatu: Kõik 9/11 terrorirünnakute lennukivideod on võltsitud!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. september 2018 kell 6:550Kuigi suur osa eestlastest on kursis, et 11. septembri terrorirünnakud olid USA valitsuse ja globaalse eliidi korraldatud sisetöö (libaoperatsioon), siis enamus ei tea, et kõik Maailma Kaubanduskeskuse (World Trade Center – WTC) kaksiktornide rünnaku lennukivideod on võltsitud ning et ükski lennuk ei sõitnud WTC kaksiktornidesse.

Kui toime pannakse mingisugune kuritegu või aset leiab suuremat sorti õnnetus/katastroof, siis see piirkond suletakse, et uurijad saaksid hakata läbi viima juurdlust juhtunu väljaselgitamiseks. Nõnda aga ei tegutsetud ajaloo ühe suurima sündmuse puhul, vaid kohe pärast seda, kui WTC tornid „kokku kukkusid”, hakati likvideerima kõiki sündmuse asitõendeid. Raskeveokite kolonnid ning ekskavaatorid ja traktorid alustasid ööpäevaringset koristustööd, mis kestis mitu nädalat, likvideeriti kõik asitõendid välja arvatud üks allikas – videomaterjalid. Käesolevas artiklis me ei keskendu sellele, kes korraldas 9/11 terrorirünnakud või millist tehnoloogiat kasutati hoonete hävitamisel, vaid analüüsime videomaterjale ja telepilti, mida telekanalid 2001. aasta 11. septembril maailmale edastasid.

Tänane “Ajatu” ilmus algselt Telegrami 5. paberajakirjas 2016. aasta sügisel.

 

Meile räägitakse (9/11 ametlik versioon), et 19 islamiäärmuslast kaaperdasid 11. septembri hommikul neli reisilennukit. Kaaperdajad kasutasid tavalisi vaibanugasid, et tappa nelja lennuki piloodid ja võtta ohjad üle. Kõik lennukid viidi kursilt kõrvale ning esimene neist, American Airlinesi lend nr 11 lennutati New Yorgi Maailma Kaubanduskeskuse Põhjatorni kell 8.46 hommikul. Natuke rohkem kui veerand tundi hiljem, kell 9.03, lennutati Lõunatorni United Airlinesi lend nr 175. Kell 9.43 teatati, et kolmas lennuk, American Airlinesi lend nr 77 on sisse lennanud Pentagoni. Ning kell 10.03, et United Airlinesi lend nr 93 on alla kukkunud Shanksville’is, Pennsylvanias.

 

Mida tähendab videotöötlus?

Videotöötlus tähendab oma filmiklipi mistahes muutmist. Näiteks saab kaks või enam videot panna kokku ühte kaadrisse. Samuti saab videost kustutada kõike ebavajalikku või lisada objekte ning eriefekte näiteks ühest videost võtad tausta ja teisest mingi konkreetse objekti, mille kokkupanekul jääb mulje, et see objekt oli tõepoolest esialgses kaadris. Tänapäeva videotöötlusprogrammid on niivõrd head, et tavainimest on väga lihtne ära petta. Ka 9/11 lennukivideod on kõik töödeldud ehk lihtsustatult öeldes võltsitud, seda tõestavad multifilmilikud efektid, vigane füüsika ja inimlikud vead.11. septembri terrorirünnakute ametliku versiooni kohaselt rammis terroriorganisatsiooni al-Qaeda (praegu nende asemel sama vaenlast esindamas ISIS) kaaperdatud lennuk, American Airlinesi lend nr 11, kell 8.46 WTC Põhjatorni New York Citys. Kohe olid kõik suuremad telekanalid sündmust kajastamas ja kui veerand tundi hiljem rammis teine kaaperdatud lennuk WTC Lõunatorni, jõudis sündmus juba telekanalite otse-eetrisse. Või kas ikka jõudis?

Mida enamus inimesed ei tea, on see, et kuigi kõik viis suuremat USA telekanalit – ABC, NBC, FOX, CNN ja MSNBC olid oma helikopteritega tiirutamas ümber põleva WTC torni ja edastamas telepilti, siis ainult üks (!) telekanal suutis teist torni ramminud lennukit kuvada otse-eetris. Kõikide teiste telekanalite kaamerad olid sel hetkel suunatud juba põleva torni poole ja kui teine lennuk WTC Lõunatorni rammis, jäid telekanalite kaameratesse ainult plahvatuse leegid.

Kuigi 11. september 2001. aastal oli New York Citys täiesti selge päikesepaisteline päev, siis kummalisel kombel edastasid telekanalid väga udust ja sombust telepilti. Seda põhjustas videopildi töötlemine otse-eetris. Kõikides videotes on näha ähmast WTC torni ja väga eredat taevast tagaplaanil või vastupidi selgelt on näha, et kontrast on liiga tugev. Ühes videos on näha suitsevaid WTC kaksiktorne ja tagaplaanil olev Verrazano sild liigub ühest pildi nurgast teise – see tähendab, et siin kasutati mitmekordseid video kihte üksteise peal, et kogu pettust edastada.

 

Kas alumiiniumist lennuk saab lennata läbi teraskonstruktsioonidega hoone ja tulla teiselt poolt ühes tükis välja?

Telekanal WNYW (FOX 5) suutis saada teist torni ramminud lennuki otse-eetris kaadrisse. Sellest kurikuulsast videost näeme, et sündmust kajastanud helikopter asus WTC tornidest mitme kilomeetri kaugusel, terve New York City on ilusti kaadris ja taevas pole näha ühtegi lähenevat lennukit. Siis aga suumib kaameramees pilti nii, et kaadrisse jäävad ainult WTC tornid ja sekund hiljem lendab sinna sisse lennuk, mis sõidab läbi torni ja tuleb teiselt poolt hoonet välja. Peale seda katkeb videopilt murdosa sekundiks ja tele-eeter läheb mustaks (küll aga jäävad ekraanile alles telekanali logod). See kaader üksi tõestab, et 9/11 terrorirünnakud olid sisetöö.

1 - FOX5a

1 - FOX5b

1 - FOX5c

1 - FOX5d

Kuidas on võimalik, et sekundi pealt ajaloo kõige olulisema sündmuse hetkel, katkeb momendiks telepilt? Seda põhjustas otse-eetris läbi viidud videotöötlusel juhtunud apsakas. Kogu protsess näeb välja järgmine: võtad telepildi WTC tornidest ja lisad sinna ähmase lennuki, mille sõidutad hoonesse just sel hetkel, kui käib plahvatus. Videotöötluses saab kasutada sellist tööriista nagu „mapping”, mis tähendab, et sa katad ära teatud ala kaadrist (WTC torn) ja sisselennutatud lennuk kaob ära selle ala taha, mis oli ära markeeritud. Mis aga juhtus on see, et helikopter ei olnud piisavalt stabiilne ning video võltsija valikusse võetud ala läks nihkesse. Sellepärast oli tele-eetris näha, et lennuk tuli WTC hoonest teiselt poolt välja, seda märkas ka võltsija ise ja tõmbas seetõttu „juhtme seinast” pooleks sekundiks. Peale videopildi taastamist olid mõlemad WTC tornid leekides. Telestuudios sündmust raporteerinud uudisteankur Peter Jennings sõnas ka: „Vaadake, kuidas lennuk läbi hoone kihutas, ta tuli teiselt poolt ühes tükis välja!”. Reporter Jim Ryan: „Lennuk lendas läbi WTC torni”.

Kai Simonsen, kes filmis FOX TV „nose out” (lennuki nina läbi hoone) kaadrit, on öelnud, et põhjus, miks telepilt korra mustaks läks, on selles, et ta pidi vahepeal objektiivile suurendava läätsega pikendaja peale panema. See aga on vale jutt, sest kaks korda tugevam lääts teeb pildi kaks korda suuremaks, mitte ei katkesta ülekannet (ja kaks korda suuremat pilti pärast katkestust näha ei olnud). Kui Simonsenilt küsiti, et kuidas on võimalik, et alumiiniumist lennuk tuli teiselt poolt hoonet välja, vastas mees, et „kuna see nõnda juhtus, siis järelikult on võimalik”.

2a Kai Simonsen

Kai Simonsen

Kai Simonsen ei olnud mitte ainult FOXi reporter ja kaameramees, vaid tema erialade alla kuulub ka videotöötlus. Aastal 2001 reklaamis ta ühes foorumis oma teenuseid, mille hulka kuulusid greenscreen-tehnoloogia, filmimine helikopterilt ja montaaž Avidi süsteemis. Avid Symphony 4.0 videoprogramm võimaldab edastatavasse otsepilti sisestada teisi objekte, ehk täpselt see, mida olnuks vaja, et lennuk kaadrisse panna. See 15 aasta tagune foorumipostitus on endiselt internetist leitav.

2b Kai Simonseni foorumipostitus aastal 2001

Kai Simonseni foorumipostitus aastal 2001

2c Lennuki nina on seest tühi, tehtud plastikust ja kokkupõrkel linnuga läheb mõlki

Lennuki nina on seest tühi, tehtud plastikust ja linnuga kokkupõrkel läheb mõlki

2ca WTC lõuna torni tagaküljes pole auku, kust lennuk läbi oleks mahtunud

WTC Lõunatorni tagaküljes pole auku, kust lennuk läbi oleks mahtunud

 

On füüsiliselt võimatu, et Boeingu nina jääks terveks peale sellist kokkupõrget pilvelõhkujaga ja tuleks ühes tükis teiselt poolt torni välja. Lennuki nina on seest tühi ja tehtud plastikust ning läheb mõlki juba kokkupõrkel linnuga. Hilisemad videod ja pildid tõestavad, et hoone teisest küljes polnudki auku ning kõik torni sambad olid terved. Seega sealt ei saanud mitte ükski tahke objekt läbi tulla. Seda kuulsat „nina väljas” kaadrit lasti eetrisse ainult üks kord ja mitte kunagi ei näidatud selle kordust. CNN küll kasutas seda videot, aga nemad katsid lennuki rammimise ala kinni CNNi logodega nii, et telepildist oli näha ainult plahvatust. Samuti ei kasutata seda kaadrit mitte üheski valitsuse poolt rahastatud 9/11 dokumentaalfilmis. ABC otseülekande ajal koha pealt raporteerinud John Taylor ei näinud üldse lennukit, vaid ütles „Issand jumal”, mille peale vastas telediktor, et „teine lennuk lendas torni” ja Tom Taylor vastas: „Mina ei näinud üldse lennukit, see lihtsalt plahvatas..”.

Ka CNNi videost kaob kokkupõrke hetkel pilt, ekraanile jäävad alles ainult logod

Ka CNNi videost kaob kokkupõrke hetkel pilt, ekraanile jäävad alles ainult logod

2e CNN2

2f CNN3

 

2g NBC1

NBC otse-eetris lennukit ei näidatud

2h NBC2

 

Kummituslennuk

Kõige selgema kaadri teise lennuki kokkupõrkest WTC torniga filmis väidetavalt amatöörfotograaf Michael Hezerkhani, kes selle video hiljem CNNile andis. Selle salvestuse hüüdnimi on „ghostplane” (kummituslennuk) ja seda põhjusel, et selles videos me näeme, kuidas alumiiniumist lennuk sulandub terashoonesse, pole mitte mingisugust kokkupõrget ja alles siis, kui kogu lennuk on tornis sees, toimub plahvatus. Lennuk ei pidurdu, ei lähe mõlki, ei lähe tükkideks, ei paindu ega plahvata, vaid läheb nagu nuga läbi sulavõi. Lennuk ei saa  viga ja siseneb ühes tükis teraskonstruktsiooniga hoonesse. Selles videos me näeme, et vahetult enne kokkupõrget WTC torniga kaob üks lennuki tiibadest eemal oleva pilvelõhkuja katuse taha. Kas see on videotöötleja lohakus või sihilik tegu, jäägu igaühe enda otsustada, aga on ilmselge, et tegemist on videovõltsinguga.

Michael Hazerkhani kummituslennuk

Michael Hazerkhani kummituslennuk

3b lennuk siseneb täies tükis hoonesse ja alles siis toimub plahvatus

Lennuk siseneb ühes tükis hoonesse ja alles siis toimub plahvatus

DVD „America Remembers”

DVD „America Remembers”

Hezerkhani videos, mis esmalt 11. septembri õhtul CNNi tele-eetrisse lasti, on pärast plahvatust kuulda hirmunud rahvamassi karjatusi, aga 2003. aastal CNNi poolt välja antud dokfilmil ja DVDl „America Remembers” on sellele samale rahva karjumisele peale pandud veel meesterahva hääl, mis ütleb: „Issand jumal, ma ei suuda uskuda, et lennuk lendas hoonesse”. Isegi kui sina usud, et 9/11 ametlik teooria vastab tõele, siis küsi iseendalt, mis põhjusel lasi CNN kaks aastat hiljem sellele traagilisele videole peale lugeda sellise teksti?

 

Evan Fairbanksi kaader

Evan Fairbanks on mees, kes väidetavalt filmis selle kuulsa lõigu otse WTC tornide alt, kus me näeme täpselt inimeste pea kohal lennukit hoonesse lendamas. Ka selles videos on näha, et ei toimu mitte mingisugust kokkupõrget lennuki ja hoonega, vaid lennuk sulandub ühes tükis pilvelõhkujasse ning alles siis toimub plahvatus. Fairbanks astus üles ka ABC uudistes 11. septembri õhtul, kus ta kommenteerib oma videot: „See näeb välja nagu halb eriefekt”.

Evan Fairbanksi kaader

Evan Fairbanksi kaader

Fairbaksi videos pole heli, mees ise ütles, et FBI konfiskeeris tema video ja kustutas heli ära, väidetavalt oli selle kaadriga kaasas ka viis minutit helirada. Pärast ütles Fairbanks, et ta oli ise heli kogemata välja lülitanud, sest see oli tal uus kaamera. Hiljem on seda sama Fairbanksi videomaterjali kasutatud mitmes telesaates ja dokfilmis ning siis on sinna lisatud võimas Hollywoodi standardi kohane plahvatuse müra.

 

Newtoni kolmas seadus tõestab, et WTC lennukivideod on võltsitud

Üks esimesi asju, mida põhikooli füüsikas õpetatakse, on Isaac Newtoni kolm fundamentaalset füüsikalist seadust, mis panevad aluse klassikalisele mehhaanikale. Newtoni kolmas seadus väidab, et kaks keha mõjutavad teineteist jõududega, mis on absoluutväärtuselt võrdsed ja vastassuunalised. See tähendab, et kui pilvelõhkuja seisab paigal ja lennuk põrkab sellega kokku kiirusel 800 km/h, siis teeb see sama välja, kui lennuk seisaks paigal ja pilvelõhkuja põrkaks sellega kokku kiirusel 800 km/h. Igal reaktsioonil on vastureaktsioon.

Täpsemalt öeldes tähendab see seda, et lennuki kokkusaamisel pilvelõhkujaga oleks pidanud toimuma kokkupõrge – ennekõike lennuki tiivad ja saba murduksid silmapilkselt otsast ja kukuksid kolinal alla tänavale, aga sinna ei kukkunud midagi. All tänaval on rahulik ja seal võiks viga saamata kokteile juua. Kõikides WTC videotes näeme võimatut füüsikat – alumiiniumist lennuk lendab oma täies pikkuses terasest pilvelõhkujasse sisse, pole mitte mingisugust kokkupõrkemomenti, ning alles siis toimub plahvatus hoone sees. Kui neid videoid vaadata kaadri haaval, siis me näeme, et lennuki kiirus ei muutu ka siis, kui pool lennukit on juba hoones sees – see kõik on füüsikaliselt võimatu. See tähendab, et kas WTC videod on võltsitud või Newtoni kolmas seadus ei vasta tegelikkusele. WTC lennukivideote füüsika on vastuolus põhikoolis õpetatava füüsikaga. Aga kuna teadus on religioon, siis teadlased ja füüsikaõpetajad avalikult sellel teemal sõna ei võta.

Dr Michio Kaku

Dr Michio Kaku

Youtube’ist leiab video, kus maailmakuulus teadlane ja teoreetiline füüsik Michio Kaku annab intervjuu uudistekanalile RT, kiidab läänelikku demokraatiat ja õigustab sõdasid. Kui intervjueerija annab selgelt märku, et demokraatiat kuritarvitatakse äri eesmärgil ning süütud inimesed hukkuvad lavastatud sõdades, küsib Michio Kaku intervjueerijalt, et „kas te olete vandenõuteoreetik, kes usub, et George Bush ja USA valitsus korraldasid ise 11. septembri terrorirünnakud?”. Kuule Michio, ma ei tea, kuidas on USAs, aga Eesti põhikoolides õpetatavad füüsikaseadused on vastuolus sellega, mida me nägime 11. septembril. Kuidas on võimalik, et sina ja kõik teised maailmakuulsad teadlased sellest teadlikud pole? Leiad selle video Youtube’ist nime all „When Even the Super Genius MicHio KaKu LOST HiS COOL ! ! !”

Varsti pärast 11. septembri sündmusi hakati rääkima, et lennukikütus ei saanud mitte kuidagi üles sulatada ega nõrgestada WTC kaksiktornide teraskonstruktsioone, sest lennukikütuse põlemistemperatuur on mitusada kraadi madalam kui see, mis sulataks üles terase. Kõigele lisaks me nägime videost, et enamus lennukikütusest plahvatas hoonest väljaspool hiiglasliku tulekerana ja põles hetkega ära. Sõltumatute ekspertide ja tuletõrjujate hinnangul põlesid mõlemad tornid vaid paarisajakraadise temperatuuriga nagu iga teine suurem tulekahju. Videotest ja piltidelt on selgelt näha, et tornidest tuleb musta tossu ja suitsu, mis viitab madalale temperatuurile.

Selle peale avaldas teadusajakiri „Popular Mechanics” täiesti ajuvaba propagandaartikli „9/11: Debunking The Myths” (9/11 müütide ümberlükkamine), milles kirjutati, et enamus inimesi ei arvesta, et kaksiktornides põles ka mööbel ja muu sisustus, mis tõstis tulekahju temperatuuri märkimisväärselt. Nad tõid välja, et tornides põlesid nt kardinad, vaibad jne. Selle artikli kirjutas 9/11 ettekäänetel moodustatud Homeland Security (USA Sisejulgeolekuministeeriumi) teise peadirektori Michael Chertoffi lähisugulane Benjamin Chertoff.

Enne ja pärast 9/11 terrorirünnakuid on üle maailma põlenud mitmed pilvelõhkujad, sh on mõni tulekahju kestnud üle ööpäeva ja põlenud hiiglasliku leegiga, aga need hooned on kõik püsti jäänud. Ajaloos pole mitte ühtegi näidet, kus tulekahju tõttu oleks teraskonstruktsioonidega hoone kokku varisenud. Aga kuna teadus on religioon, siis teadlased ja füüsikaõpetajad avalikult sellel teemal sõna ei võta.

 

Televisioonipettus

Kui aset leiaks UFO-vaatlus ja kui enamus inimesi, kes seda sündmust filmisid, töötaksid televisioonis, filmimaailmas või arvutigraafika alal, siis kas sina usuksid, et tegemist oli ehtsa sündmusega? Kindlasti mitte, sest sa mõistaksid, et tegemist on lavastusega. Rakendame nüüd selle sama loogika 11. septembri terrorirünnakule aastal 2001 ja vaatame, kes olid need inimesed, kes väidetavalt filmisid seda, kuidas lennukid WTC kaksiktornidesse sõitsid, ja kes oma videosalvestused telekanalitele edastasid.

Vennad Jules & Gedeon Naudet

Vennad Jules & Gedeon Naudet

6b Naude' vendade dokfilm 911

Naudet’ vendade dokfilm 9/11

Prantsuse filmitegijad, vennad Gedeon ja Jules Naudet olid väidetavalt 11. septembri hommikul Manhattanil tegemas dokfilmi New Yorgi tuletõrjujatest, kui esimene WTC torni lennanud lennuk juhuslikult nende videole jäi. Kohe hakkasid vennad Naudet’d jäädvustama tervet sündmust ning peaaegu suutsid ka teise lennuki kokkupõrget jäädvustada. Aga sarnaselt telekanalitele ei jäänud ka nende videosse tegelikult teist lennukit ennast, vaid ainult plahvatus. Pärast plahvatust on nende filmist 3 kaadrit välja lõigatud ja meile ei näidata, mis täpselt teiselt poolt torni välja lendas. Kui põhjalikult uurida Naudet’de tabatud esimese lennuki kokkupõrget, siis näeme ka seal võimatut füüsikat ja eriefekte. 2002. aastal koondasid vennad Naudet’d oma videod kokku dokfilmiks „9/11”, mille eest pärjati neid Emmy filmiauhindadega parima dokfilmi kategoorias. See tähendab, et tegemist oli 11. septembri terrorirünnakute ametliku propagandafilmiga, mis toodeti Hollywoodi standardite kohaselt. Kui uurida, mida vennad Naudet’d veel teinud on, siis nende filmograafiast leiabki enamjaolt valitsuse propagandat kandvaid dokfilme. Mehed ise on öelnud, et nemad ei usu vandenõuteooriatesse. Iroonilisel kombel kannab see tänav, kus vennad Naudet’d esimese lennuki oma videokaadrisse suutsid saada, nime Duane Street. Duane – Naude(t) – milline tõenäosus? Anagramme ja muud sümboolikat niiditõmbajad ju väga armastavad…

 

Kes veel suutsid jäädvustada lennukite sisselendamist WTC torni?

Jennifer Spell – filmitegija ja produtsent, tema kaamerasse jäi teine WTC torni lennanud lennuk.

Scott Meyers – doktorikraad arvutiteaduses Browni ülikoolist, videoproduktsiooni spetsialist, 3D-efektide spetsialist, videotarkvara insener telekanalis ABC.

Devin Clark – animaator MTVS / Comedy Centralis (CGI). Clark ütles ühes intervjuus, et teda ei huvita, kes 9/11 korraldas, inimesed hukkusid ja see oli kohutav tragöödia. Clark on horror-animasarja „Ugly Americans” autor .

Clifton Cloud – video- ja audiotehnoloogia firma International Display Technology direktor.

Luc Courchesne – 3D-kunstnik – Kunsti ja disaini kolledž, omab magistrikraadi visuaalkunstis Massachussettsi ülikoolist.

Naka Nathaniel – CGI spetsialist, multimeedia ajakirjanik, www.newyorktimes.com kaasasutaja, NY Timesi ajakirjanik.

 

Need on ainult üksikud näited. Kui suur on tõenäosus, et nii mitmed inimesed, kes varustasid telekanaleid videotega lennukirünnakutest, töötasid ise kas televisioonis, arvutigraafika või filmiproduktsiooni alal? Kui sul on piiramatu eelarve ja oma ala parimad profid, siis selliseid efekte pole raske teha. Lisaks, tuleb meeles pidada, et 9/11 juhtus 15 aastat tagasi ja need videod, mida me kõik Youtube’ist näha saame, ei ole kuigi hea kvaliteediga tänapäeva standardite järgi ehk siis on küllaltki udused. Uduse piltiga on kergem manipuleerida luua.

 

„Uudistelugejatest” telestaarid

Neli minutit pärast esimese lennuki kokkupõrget olid kõigil viiel suurimal USA telekanalil telefoni teel otseühendus mõne sündmuse tunnistajaga.

Sean Murttagh, CNNi asedirektor: „Nägin pealt, kuidas lennuk lendas üllatavalt madalalt NYC kohal ja lendas otse sisse ühte WTC torni”.

Owen Moogan, FOXi reporter ja produtsent: „Olen oma maja katusel, 5 kvartali kaugusel WTC-st: olin alles voodis, kuulsin madalalt lendava lennuki häält ja pärast seda tohutut plahvatust”.

Mark Obenhauss, ABC vanemprodutsent, saate „Seeing Is Believeing” (Oma silm on kuningas) produtsent: “Olin Franklini ja West-Broadway nurgal kui kuulsin lennuki häält, vaatasin üles ja nägin lennukit lendamas WTC torni, tiivad ei tulnud küljest ära ega midagi, lennuk sisenes torni täielikult, see meenutas mulle halba filmitrikki.”

Jay Adlersberg, ABC Eyewitness Newsi reporter: “Nägin pisikest lennukit lendamas madalalt, aga mul ei õnnestunud näha, kas lennuk lendas torni või mitte.”

Mark Birnbach, FOX TV töötaja: “Nägin sinist ilma logodeta lennukit lendamas väga madalalt minu pea kohal.“

Stewart Nurick, CBS Early Show praktikant: “Nägin väikest lennukit lendamas WTC torni..”

Winston Mitchell (NBC), teleprodutsent: “Kuulsin lennuki häält, vaatasin üles ja nägin, kuidas lennuk lendas torni, võib-olla tuli teiselt poolt läbi, ma pole kindel.”

Don Dahler, ABC reporter, sõjakorrespondent Iraagis ja Afganistanis: “Kuulsin heli, mis meenutas raketti aga mitte lennukit.“

CBSi uudisteankur Matt Lauer ütles, et ta nägi lennukit lendamas ümber WTC kompleksi.

FOX TV reporter Eric Shawn, kes 11. septembri sündmuseid kajastas, on oma karjääri jooksul kommenteerinud ka TWA 800 lennukatastroofi (libaoperatsioon), 1993. aasta WTC pommitamist (libaoperatsioon), WACO intsidenti (libaoperatsioon), Siberi katku ohtu (libaoperatsioon) ja Osama Bin Ladeni kättesaamist (libaoperatsioon). Eric Shawn on FOX TV sõjakorrespondent ja tema väidab, et ka tema nägi lennukit WTC torni lendamas. Iroonilisel kombel on Shawn üles astunud ka näitlejana Hollywoodi filmis „Gremlinid 2“ (1990), kus ta samuti kehastas uudistereporterit.

Eric Shawn filmis „Gremlinid 2” (1990)

Eric Shawn filmis „Gremlinid 2” (1990)

Enamus inimesi ei teadvusta, et uudistelugejad televiisoris ongi ainult näitlejad, kelle ülesandeks on ette lugeda neile ette antud tekst. Kuulsad uudisereporterid nagu Diane Sawyer, Brian Williams, Bill O’Reily, Anderson Cooper jne on kõik multimiljonärid, kes oma karjääri nimel on nõus ette lugema ükskõik millist uudist. Telenäod on üldjuhul väga edevad ja ennasttäis primadonnad, sest nad usuvad, et nad on olulised ja et rahval on neid vaja. Tegelikkuses on telereporterid ja uudisteankrud kõigest süsteemile kasulikud ullikesed, keda on vaja ainult süsteemil endal. Sama kehtib ka Eesti uudistediktorite ja telenägude kohta.

 

Mida on näha 9/11 amatöörvideotest?

Teise lennuki kokkupõrkest WTC torniga on avalikud 36 n-ö juhuslike inimeste amatöörvideot, aga need videod räägivad kõik üksteisele vastu – lennuki trajektoorid on erinevad, varjud valed, plahvatuste helid erinevad jne, see tähendab, et need on kõik ettesöödetud libavideod. Kõik lennuki kaadrid näitavad lennukit varjus, isegi kui samas kaadris lennuki kõrval olev hoone on päikese käes. Mitte üheski videos pole näha lennuki logosid ega värvilahendusi, erinevates videotes on sama naise hääl karjumas „Oh my God!” (issand jumal). Mitmes videos on täpselt kokkupõrke hetkel videot lõigatud ja mõned kaadrid puudu, kuid helirada läheb edasi, nagu poleks lõigatud. See tähendab, et amatöörvideoid 9/11 sündmustest pole olemas, aga kuidas on see võimalik?

On teada, et vahetult pärast „esimese lennuki” sissesõitmist WTC torni oli mobiilside Manhattanil häiritud, ametlikuks põhjuseks öeldi võrgu ülekoormus ja see tundub väga loogiline. Küll aga millest palju ei räägita, on see, et 11. septembril täheldati elektromagneetilisi anomaaliaid. Näiteks seiskusid ühes kellassepaäris kõik kellad täpselt kell 8.45 ehk üks minut enne „esimest lennukit”. Kas on võimalik, et kasutati mingisugust elektromagneetilist impulssi, mis takistas elektroonika kasutamist just sel hetkel, kui „lennukid” tornidesse sõitsid? Pole mingi saladus, et kaasaegses sõjapidamises on digiseadeldiste häirimine elektromagneetika abil tavaline nähtus.

Kuna amatöörvideod on kõik võltsitud, siis see tähendab, et tegelikke amatöörvideoid pole olemas. Kuidas on võimalik, et maailma turistirohkeimas piirkonnas ei suutnud mitte keegi jäädvustada ajaloo suurimat sündmust? Sellepärast, et need kaamerad ei töötanud kõige olulisemal hetkel. Küll aga leiab Youtube’ist lõputu arvu amatöörvideoid, mis on filmitud pärast teise „lennuki” sissesõitmist ehk siis, kui tehnika taas tööle hakkas.

 

Hologrammid?

Väga paljud tunnistajad ütlevad, et nemad ei näinud lennukit, hoone lihtsalt plahvatas ja et hoones olid pommid. Üks tunnistaja tänaval ütleb isegi, et „mis lennukist te räägite, mitte mingit lennukit polnud, hoones olid pommid!”. Lennukit nägid inimesed ainult televiisorist. Siiski on üksikuid inimesi, kes väidavad, et nemad nägid lennukit WTC torni lendamas, aga me teame, et seal ei saanud olla lennukeid. Kas on võimalik, et kasutati hologrammlennukeid? 3D hologramme on kasutatud juba 1960ndate aastate algusest, alates lasertehnoloogia revolutsioonist. Näiteks Hiinas esitleti hiljuti hologrammi, millega moodustati terve linn. Kui nad esitlevad meile seda avalikult nüüd, siis pole kahtlustki, et selline tehnoloogia võis olla mitteametlikult olemas juba 2001. aastal. Olemas on ka hologrammheli, mida on kasutatud viimastel aastatel kummaliste trompetihelide tegemiseks, mille puhul on anomaalia selles, et seda kuulevad ainult teatud inimesed, ehk lokaliseeritud heli. USA-s on isegi patenteeritud tehnoloogia, mis võimaldab saata audiosignaali inimese kõrvadesse nii, et ta kuuleb seda täiesti selgelt või valjult, aga tema kõrval olev inimene ei kuule mitte midagi. Seda on kasutatud USA kauplustes inimeste peal reklaamlausete esitamisel.

Seega teoorias on kahtlemata võimalik, et kasutati hologramme, aga veel lihtsam versioon on, et WTC tornidesse tulistati tiibrakett või õhati pomm, ning täpselt samal ajal sõitis hoonete vahetust lähedusest mööda lennuk, mida inimesed nägid ja ekslikult pidasid kaaperdatud lennukiks, mis torni lendas. Kõik olid tohutus šokis, kõik nägid korduvalt televiisorist lennukit, mis lendas WTC torni, kõik kuulsid sadu kordi, et „lennukid lendasid tornidesse” ja alateadlikult võibki inimene uskuma jääda, et ta nägi, kuidas lennuk tornidesse lendas. Öeldakse, et kui midagi korrata piisavalt kaua, siis inimene jääbki seda uskuma. Kui piisavalt korrata, et lennukikütus sulatas üles WTC tornide teraskonstruktsioonid, siis jäävadki massid seda uskuma.

 

WTC hoone 7

Enamus inimesi ei tea, et 11. septembril kukkus NYC-s kokku ka kolmas pilvelõhkuja, WTC hoone nr 7. WTC 7 oli 47-korruseline teraskarkassiga ja klaasist ärihoone ning seda ei riivanud ükski lennuk. Hoones olid üksikud tulekahjud, kuid õhtul kell 17.20 kukkus see lihtsalt kokku. WTC 7 oli üks CIA peakortereid, samas majas tegutses ka USA Väärtpaberite ja Börsi Nõukogu, kus hoiti üle 4000 erineva juurdluses oleva kaasuse asitõendi. Need asitõendid hävinesid täielikult ning neid üksikasju ei ole avalikkusele kommenteeritud. 9. juunil 1999. aastal avati hoone 23. korrusel linnapea Rudolph Giuliani hädabunker. Bunker oli kuuli- ja pommikindel ning oma õhugeneraatoriga. See oli mõeldud tornaadode ning terroristide rünnakute eest varjumiseks, suutes pakkuda kaitset ka suurimate kriiside ajal. Lisaks asusid majas kaitseministeerium, maksuamet ja salateenistus. Aga mida ütleb ametlik raport WTC 7 kokku kukkumise põhjuste kohta?

WTC7

WTC7

Esialgne raport ei kajastanud WTC 7 üldse, nagu seda maja polekski kunagi eksisteerinud. See aga vihastas paljusid ja kui asi suure kella külge pandi, tehti uues raportis täiendus ning WTC 7 varisemise põhjuseks toodi tulekahju, mille põhjustas WTC kaksiktornide varing. Kolmandat korda ajaloos kukkus terasest pilvelõhkuja kokku tulekahju tõttu. WTC 7 oli kõrgem kui ükski hoone Tallinna südalinnas.

 

Briti rahvusringhäälingu telekanali BBC apsakas

BBC korrespondent Jane Stanley teatas 11. septembri õhtupoolikul mõned minutid pärast kella viit otse-eetris, et WTC 7 on kokku kukkunud. Probleem on aga selles, et täpselt Jane Stanley selja taga oli hoone selgelt näha ja püsti. WTC 7 kukkus kokku alles kell 17.20 ehk veerand tundi pärast uudist. Kuidas on see võimalik, et BBC teadis ette, et WTC 7 kokku kukub? Väga lihtne, uudisteankrule (näitlejale) oli uudis (stsenaarium) liiga vara kätte antud. Seda kuulsat BBC kaadrit peetakse üheks olulisemaks ja läbinähtavamaks pettuseks kogu 9/11 saagas.

BBC korrespondent Jane Stanley otse-eetris rääkimas, et WTC 7 on kokku kukkunud, 15 minutit enne varingut

BBC korrespondent Jane Stanley otse-eetris rääkimas, et WTC 7 on kokku kukkunud, 15 minutit enne varingut

 

Pentagon

Väidetavalt lendas kolmas kaaperdatud lennuk sisse Pentagoni, aga selle kohta ei ole valitsusel ette näidata mitte ühtegi videot, kuigi Pentagoni ja Washington DC kohal on maailma üks enim turvatud õhuruume. Pentagoni välisseintel on sadu turvakaameraid, aga mitte ükski neist ei suutnud jäädvustada reisilennuki sissesõitmist USA kaitseministeeriumi peastaapi. Pentagoni-esine muru on ilus ja rikkumata ning auk majaseinas kordades väiksem kui see, mille oleks pidanud tekitama Boeingu reisilennuk.

Pentagoni muru on ilus ja sile, sein varises sisse alles 15 minutit pärast rünnakut

Pentagoni muru on ilus ja sile, sein varises sisse alles 15 minutit pärast rünnakut

Boeingu reisilennuk pidanuks mahtuma auku, mis on väiksem kui viis meetrit

Boeingu reisilennuk pidanuks mahtuma auku, mis on väiksem kui viis meetrit

 

Pentagonis toimunut kommenteeris samuti uudisteankur, mitte tunnistaja tänavalt – Mike Walter, USA Today: „Nägin lennukit lähenemas ja mõtlesin, et siin on midagi mäda, sest see lendab liiga madalalt ja siis nägin, kuidas see lendas Pentagoni, justkui tiibadega rakett”.

Pentagoni lennukit nägid väidetavalt lisaks Mike Walterile veel:

  • Joel Sucherman – USA Today.com toimetaja
  • Steve Anderson – USA Today kommunikatsioonijuht
  • Fred Gaskins – USA Today toimetaja

Mike Walter räägib, et ta nägi, kuidas lennuki tiivad murdusid kokku nagu akordion ja kõik kadus ühte pisikesse auku.

VAHEMÄRKUS: lennuk, mis lendas WTC torni lihtsalt sulandus hoonesse koos tiibadega, tiivad ei murdunud kokku.

Pentagoni müsteerium lahendatud

Pentagoni müsteerium lahendatud

 

CNNi uudisteankur Jamie McIntyre raporteeris 11. septembril otse-eetris, et tema ei näe ühtki märki sellest, et lennuk oleks kukkunud Pentagoni või isegi selle lähedusse: „Minu lähivaatluse tulemusena võin öelda, et pole ühtegi märki, et lennuk oleks Pentagoni lähistel alla kukkunud, ainukesed jupid, mida näha on, on nii pisikesed, et need võib käsitsi kokku korjata.

Pole suuri lennuki saba tükke, tiibu, keret..  mitte midagi sellist..”. Kui 2006. aastal hakkasid USA-s liikuma kuuldused 9/11 valitsuse vandenõust, võttis Jamie McIntyre oma sõnad tagasi, väites, et tema sõnad võeti kontekstist välja: „Olin kohal 11. septembril, nägin lennuki rususid ja tegin ise ka pilte neist. See on naeruväärne! Mul oli fotoaparaat kaasas, tegin pilte rusudest, lennuki kerest, kokpitist, kuni meil kästi õnnetuspaigast lahkuda”.

Kuni tänase päevani pole USA valitsus ega Pentagon avaldanud ühtegi videot, kus oleks näha suurt reisilennukit hoonesse sisse sõitmas. 2002. aastal avaldati viis udust Pentagoni parkla turvakaamera pilti, kus on näha veidikene suitsu ja plahvatust ja öeldi, et need fotod tõestavad lõplikult, et lennuk tõepoolest Pentagoni sööstis.

See turvakaamera foto peaks kustutama kõik vandenõuteooriad ja tõestama lõplikult, et lennuk lendas Pentagoni

See turvakaamera foto peaks kustutama kõik vandenõuteooriad ja tõestama lõplikult, et lennuk lendas Pentagoni

 

Shanksville

Neljas kaaperdatud lennuk kukkus väidetavalt alla Shanksville’is, Pennsylvania osariigis, kui reisijad hakkasid kaaperdajatele vastu ning tekkinud kakluse käigus lennuk juhitavuse kaotas. Ametliku versiooni kohaselt sööstis lennuk nina ees täiel kiirusel otse maasse ja tuhastus täielikult. Alles ei jäänud isegi mitte lennuki mootoreid.

Videost on näha ainult auku põllus ja veidike suitsu. FOXi telekanali diktor suhtles otse-eetris sündmuspaigal olnud fotograaf Chris Cornickiga:

FOX: Chris, ma olen pilte näinud. Tundub, et seal ei ole peale augu mitte midagi?

Chris Cornicki: Põhimõtteliselt on sul õigus. Ainus, mis näha on, on auk maas ja mõned katkised puud. Paistab, et inimesed siin teevad midagi, aga meie ei näinud küll, mida.

FOX: Kas mingisuguseidki suuri rusude tükke oli näha?

Chris Cornicki: Ei, mitte midagi, mis viitaks sellele, et lennuk oleks alla kukkunud. Kõik oli väga vaikne, isegi liiga vaikne. Seal ei toimunud midagi, lihtsalt üksikud inimesed käisid ja vaatasid ringi.

FOX: Kui suur sa ütleksid, et see auk oli?

Chris Cornicki: Ma pakuks, et umbes 5-6 meetrit.

Siia auku lendas suur reisilennuk, mis tuhastus täielikult

Siia auku lendas suur reisilennuk, mis tuhastus täielikult

12b

Kuigi kogu lennuk tuhastus, leiti üles kaaperdajate dokumendid ja pearätt

Ajaloos pole ühtegi pretsedenti, kus suur reisilennuk koos reisijatega puruneks täielikult pisikesteks tükkideks hoolimata kiirusest, põhjusest või asukohast. Ametliku versiooni kohaselt tuhastus reisilennuk Boeing täielikult, küll aga leiti üles ühe kaaperdaja pearätt ja reisidokumendid ning ühe reisija, John H Talignani juhiluba, mis oli aegunud kolm aastat varem, aastal 1998. Ametliku versiooni kohaselt leiti ka WTC kaksiktornide rusudest ühe kaaperdaja pass üles. Ehk siis lennuki mootoreid ja mustasid kaste ei leitud üles, sest need sulasid üles ja hävinesid, aga paberist tehtud pass leiti üles. Auk Pentagoni seinas on niivõrd pisike, sest sinna sisse lennanud lennuki tiivad voltisid end kokkupõrkel kokku ning kogu lennuk tuhastus koos mootoritega, mis on valmistatud terase ja titaaniumi sulamist, ja mis kaalusid mõlemad mitu tonni. Küll aga suudeti DNA testi abil tuvastada enamus hukkunud reisijaid. Kõigele lisaks, reisilennukid ei saa lennata 200 meetri kõrgusel 800 km/h, see on füüsikaliselt võimatu, sest õhk on sellel kõrgusel liiga tihe ning isegi elukutselised piloodid ei suuda lennusimulaatoris seda järgi teha. Aga selline lollus on ametlik versioon 9/11 terrorirünnakutest.

 

Eesti meedia pettus

Me teame, et ametlik teooria 9/11-st on täielik bullshit. Pentagonis ega Shanksville’is ei olnud lennukit, WTC videod tõestavad, et ka seal ei olnud lennukeid. Inimesed, kes usuvad 9/11 ametlikku teooriat, pole ise kursis, kuivõrd ajuvaba see ametlik versioon on, ehk nad ei tea, misasi see on, mida nad usuvad. Nad lihtsalt nägid televiisorist, et olid terroristid, kes kaaperdasid lennukid ja ongi kõik. See on niivõrd naeruväärne, et see pole isegi naljakas. Ja kui sa räägid mõnele, mis tegelikult juhtus, siis üldjuhul see teda ei huvita. Nad ei taha aktsepteerida fakti, et peavooluteadus ja -meedia võivad olla eksitavad ning selle asemel, et jätta endast rumal mulje, lähevad massid kaasa kõigega, mis televiisorist räägitakse.

 

Paljud inimesed, kes teavad, et 9/11 on sisetöö, peavad ikkagi islamiusulisi terroristideks – see on sellepärast, et need inimesed endiselt vaatavad telekat ja kuulavad raadiost uudiseid ning loevad peavoolumeediat, aga tegelikud terroristid istuvad Valges Majas, Euroopa Parlamendis, Toompeal, Kadrioru lossis ning raadio- ja telekanalite uudistepukis.

Senikaua kuni inimesed jauravad, kas 9/11 korraldasid moslemid, saudiaraablased, juudid, USA valitsus või keegi teine, senikaua kuni inimesed usuvad, et lennukid reaalselt sõitsid hoonetesse, püsib vandenõu koos. Sest kui inimesed ärkavad üles illusioonist, et meedia valetab ja on seda teinud alati, kui inimesed mõistavad, et 9/11 terrorirünnakutes ei olnud lennukeid, on mäng läbi, sest siis ei saa mitte kunagi enem telekat uskuda, mitte grammigi. Süsteem tahabki, et me vaidleks, kes selle korraldas aga peaasi, et me ei saaks aru, et lennukeid polnud ja telekanalid edastasid võltsitud videopilti. Senikaua kuni rahvas usub, et lennukid lennutati hoonetesse, on nad endiselt hirmul baseeruva mõistusekontrolli all, sest nad ei suuda mõista, et need sündmused on lavastatud „Hollywoodis”.

Ulmefilm

Ulmefilm

Aastal 2012 avaldasin 13-osalise eestikeelse dokumentaalsarja „Ulmefilm”, mis keskendub 9/11 terrorirünnakutele ja teistele vandenõudele. Saatsime selle filmi lingi ja pressiteate president Toomas Hendrik Ilvesele, peaministrile, õiguskantslerile, riigikogu liikmetele ja kõikidele erakondadele. Meile teadaolevalt keelati kõigil seda filmi kommenteerimast ja kuni tänase päevani pole ükski poliitik seda teinud. Mart Helme ja Juku-Kalle Raid ütlesid mõlemad intervjuus Telegramile, et nemad pole seda filmi näinud, aga andsid selgelt mõista, et kumbki neist ei usu ametlikku teooriat 9/11st. Raid isegi õigustas sellist „läänelikku” poliitikat, mis seisab püsti libaoperatsioonide najal, öeldes: „Kui me tahame oma lääne veendumused, elatustaseme ja sõnavabaduse säilitada, siis tegelikult võib-olla pole see sõda nii väga vale”. Mart Helme ja EKRE aga kasutavad igat libaoperatsiooni enda huvides ära ja levitavad sõjapropagandat ning hirmutavad valijaid moslemite invasiooniga, kuigi ise on teadlikud, et 9/11 ja teised terrorirünnakud on pettused. Olen teinud intervjuu ka Ene Ergma ja Vilja Savisaarega, mõlemad lubasid seda filmi vaadata, aga minu hilisematele arupärimistele pole nad vastanud. Tänase päevani pole „Ulmefilmi” kajastatud ei Delfis, Postimehes, Ekspressis, Päevalehes jne. Vaata „Ulmefilmi” Youtube’ist või mine www.ulmefilm.ee.

 

Aastal 2012 astusin üles ka Ingrid Peegi saates „Hallo, Kosmos!” Raadio 2-s, kus sain rääkida „Ulmefilmist” ja 9/11 terrorirünnakutest. Ingrid ütles mulle tookord eetriväliselt, et Eesti teemadest seal saates rääkida ei tohi. Aastal 2013 tegi ETV saade „Pealtnägija” uudistelõigu „Telegramist” aga tele-eetrisse lastud videost lõigati välja kõik osad, kus rääkisime „Ulmefilmist”. See tähendab, et Eesti meedia on väga suure tsensuuri all, kõik poliitikud, erakonnad, ministrid, presidendid jne samamoodi. Igasugused valimised on täielik farss ja teater ning see kestab senikaua, kuni inimesed sel lasevad kesta.

Eesti meedia varjab tõde

Eesti meedia varjab tõde

Kõige olulisem, mida me 9/11 rünnakute juures peame mõistma, on see, et lennukeid polnud ja meedia esitas meile võltsitud telepilti, nimetades neid uudisteks. 9/11 videovõltsingutest on olemas kaks väga head dokfilmi, Simon Shacki September Clues (2007) ja Alexander „Ace” Bakeri 9/11 The Great American Psy-Opera (2012), mida saab tasuta Youtube’ist vaadata. Igaüks, kes vaevub neid suurepäraseid dokfilme läbi vaatama avatud meelega, mõistab, et 11. septembril televisioonis näidatud pilt on videoproduktsioon ja võltsing, mitte reaalsus. Kui lennukeid polnud, siis mis sai reisijatest? Neid polnudki, see kõik on farss. Enamus 9/11 uurijad eiravad tänase päevani „lennukeid polnud” teemat, sh ka Eestis. Miks on see nii?

 

WTC kaksiktornid ehitati nii, et need aastaid hiljem ära hävitada. Ehitustööd WTC kompleksi rajamiseks algasid aastal 1968, samal aastal võeti USA-s kasutusele ühine hädaabi number 911. 33 aastat hiljem, aastal 2001 need tornid hävitati. 33 on vabamüürlaste kõrgeim aste ja üldse väga oluline number illuminaatide tegevuses. Kummalisel kombel öeldi tele-eetris täpselt 33 sekundit pärast teise lennuki sissesõitmist, et süüdlane on ilmselt Osama Bin Laden ja al-Qaeda.

15a

15b 

David Rockefeller oli üks WTC kompleksi rajajatest, kes poseeris ajakirja „Newsweek” esikaanel aastal 1967 nii, et tema käekella osutid näitavad 9/11. 11. septembril ei kaaperdatud mitte lennukeid, vaid tele-eetreid. See oli rünnak inimkonna teadvusele, millega likvideeriti enamiku mõtlemisvõime.

 

Hando Tõnumaa

 

Loe lisaks: www.cluesforum.info ja www.septemberclues.infowww.ulmefilm.ee ja www.telegram.ee

Telegram_nr5_esikasKäesolev artikkel ilmus algselt Telegrami 5. paberajakirjas 2016. aasta sügisel.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt