9/11 terrorirünnakute alkeemia: VICSIM raport 1. osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. september 2017 kell 14:31WAINIOelizabeth1Kui sa mõistad, et 9/11 oli hiiglaslik pettus ja rahategemise skeem ning ettekääne alustada majanduslikult kasulikke sõdasid, siis peaksid sa ka olema võimeline analüüsima erinevaid teooriaid selle osas, et kuidas kogu sündmus korraldati. Niivõrd suure operatsiooni korraldamisega kaasnesid kahtlemata tohutud ettevalmistused. Proovi korra mõelda, mis pidi läbi käima 9/11 rünnakute lavastanud tegelaste peas, milliste ettevaatusabinõude ja riskidega nad arvestama pidid. Selline plaan pidi olema kuulikindel ja ideaalis täielikult riskide vaba. Kui niipidi asjale läheneda, siis polnud 9/11 korraldajatel mitte mingit põhjust sooritada 3000 inimesega massimõrv, kellest enamus olnuks valgekraedest oma ala professionaalid (maaklerid, vahendajad, pankurid, finantsnõunikud jne), kelle omaksed oleksid vajadusel võimelised palkama endale parimatest parimad advokaadid, et juriidilist abi saada. Kui me oleme kindlaks teinud, et kõik WTC kaksiktornide lennukivideod on võltsitud ja et ükski lennuk tegelikult hoonetesse ei lennanud ning telekanalid edastasid 11. septembril 2001. aastal võlts videopilti, siis kas me saame üldse milleski kindlad olla, mis tol saatuslikul päeval juhtus? Kas on võimalik, et 3000 hukkunu arv on liialdatud? Kas on võimalik, et WTC kaksiktornides hukkusid ainult üksikud inimesed või isegi mitte keegi? Palun analüüsida infot avatud meelega ja jätta koju kõik eelarvamused.

 

Mõttekoht: Kui oletada, et 9/11 korraldajad tõepoolest lennutasid lennukid WTC kaksiktornidesse, siis kuidas nad said teada, et see põhjustaks tornide kokku kukkumise? See tähendaks, et nad oleksid pidanud kuskil tühermaal salaja ehitama WTC tornide koopia ja pidanud harjutama sinna lennukitega sisse lendamist, et teada saada kuidas hooneid hävitada.

Järgnev on kokkuvõte aastal 2009 portaalis www.septemberclues.info avaldatud “VICSIM”-raportist (“simulated victims”, tõlkes simuleeritud ohvrid – toim.), mille koostasid uurijad Hoi Polloi ja Simon Shack.

 

Kui keegi esmalt kuulis, et 11. septembri terrorirünnakud olid USA valitsuse sisetöö, siis enamike esimene mõte, mis pähe tuli ja seda kontseptsiooni kainelt analüüsida takistas oli:

“Ma ei suuda uskuda, et valitsus võiks tappa ära 3000 oma enda riigi kodanikku”. Aga kui see psühholoogiline takistus kogu valemist eemaldada, siis peaks olema ilmselge, et kogu operatsioon koosnes enamjaolt üleliigse ja asbesti täis WTC kompleksi salajasest lammutamisest. Et selle käigus tappa veel 3000 inimest, ei olnud kunagi osa plaanist, sest sellele olnuks vastuseisu juba kogu operatsiooni korraldajate endi poolt. Plaan oli hoopis hävitada hooned ja lükata süü välisvaenlase peale, luua muinasjutt kaaperdatud lennukitest, mida kasutati rakettidena ning selle õnnestumiseks loodi Hollywoodi tasemel reality show, mis lasti tele-eetrisse siis, kui eksperdid torne hävitasid.

Kui sa ei ole seda veel teinud, siis soovitame vaadata Simon Shacki meisterlikku dokfilmi “September Clues”.

3000 inimese mõrva lavastamine andis korraldajatele ülemaailmse konsensuse minna nähtamatut vaenlast taga ajama, kuulutati sõda terrorismile, mida peetakse muuseas tänase päevani. Sõjamasina käimishoidmine toob iga aasta triljoneid dollareid kasumit sõjatööstusele.

 

Mis EI JUHTUNUD 11. septembril 2001 (petlikud pildid)

Mitte ühtegi volitamata, amatöörvideot ei salvestatud 9/11 rünnakutest. Enamus, kui mitte kõik, videod 11. septembri hommiku sündmustest New Yorkis on varasemalt kokku monteeritud või muud moodi (digitaalselt) manipuleeritud. Filmid nagu “September Clues” on detailselt näidanud kuidas “usaldusväärne” USA peavoolumeedia aitas kaasa 9/11 sündmuste orkestreerimises ning on seega täielik kaasosaline ja kuritegelik partner meie eluaja suurima pettuse korraldamises. Kõik n-ö amatöör videoklipid hoonetesse lendavatest lennukitest ja hoonete varingutest on samuti osutunud võltsinguteks, millest võid pikemalt lugeda Clues Forumist. Sel päeval aset leidnud päris sündmused (rünnakud tornides ja tornide hävitamised) ei olnud ette nähtud filmimiseks ja kindlasti mitte tele eetrisse laskmiseks. See tähendab, et kõik videod, mida võib internetist leida seoses 9/11 hommikuste sündmustega New Yorkis Manhattanil, on võltsitud. Pole saladus, et sõjaväel on juba aastakümneid olnud kasutada erinevaid elektromagnetilisi relvi (EMP/HERF), mis takistavad elektriseadete tööd, sh ka kaamerate ja fotoaparaatide tööd. Kuna päris videoid polnud, siis polnud telekanalitel mingit raskust rahumeeli eetrisse paisata sobilikud manipuleeritud ja varasemalt valmis tehtud Hollywoodi tasemel videod.

 

Mis JUHTUS 11. septembril (tornid hävitati)

Manhattanil hävitati kogu WTC kompleks (kokku 7 hoonet). Kuidas kogu hävitustöö välja nägi, mis meetodil või millise tehnoloogia abil see tehti, on tänase päevani suur debatt teaduringkondade vahel aga kokkuvõttes on see kõik peaga vastu seina tagumine, sest meil puuduvad autentsed video-ja pildimaterjalid ning hoonete rusud, mida analüüsida. Küll aga võime me oletada, et hoonete hävitamine algas umbes tund peale esimest rünnakut, mis jättis aga piisavalt aega võimalike inimeste evakueerimiseks. Tänavatel olnud inimesed ja muidu pealtvaatajad aeti eemale ning neil olnuks üpris keeruline pilvelõhkujate vahelt vaadates selget pilti toimuvast näha, sest suurima tõenäosusega kasutati n-ö militaarset suitsukatet ehk tossupomme, mis kogu Manhattani suitsupilve alla mattis. Kuna täpselt samal ajal viidi läbi ka naeruväärsed sündmused Pentagonis ja Shanksville’is, mida telekanalid samuti kajastasid, siis ei pööranud keegi tähelepanu sellele, et helikopteritega isegi ei üritatud mitte kedagi WTC tornidest päästa. Kui pooleteise tunni jooksul ei teinud helikopterid mitte ühtegi üritust maanduda WTC kaksiktornide katusele, et sealt evakueerida sadu (kui mitte tuhandeid) inimesi, siis kas ei tundu loogilisem variant, et võib-olla WTC tornid olid tühjad ja seal polnudki inimesi? Juhime tähelepanu, et enamus (kui mitte kõik) pildid ja videod kukkuvatest inimestest (või inimesi meenutavatest siluettidest) on samuti osutunud digitaalseteks võltsinguteks. Ainult aeg näitab, kas keegi päriselt ka hukkus WTC kaksiktornides ja millistes tingimustes, kuid asitõendid viitavad vastupidisele.

 

Kui paljud hukkusid 9/11 rünnakutes?

Võimalik, et mitte keegi. See ei tundu liiga ulmeline idee, kui uurida omavahel täielikult vasturääkivaid hukkunute mälestusteenistusi. Meile saadaval olevad erinevad 9/11 hukkunute nimekirjad viitavad ilmselgelt sellele, et vähemasti väga paljud isikud nendes listides on väljamõeldud tegelased. Mitmed nendest nimekirjadest on endiselt internetis lihtsasti leitavad kuid aja möödudes jääb neid lehekülgi aina vähemaks.

 

Probleemid 9/11 memoriaalidega (1): ebakõlad hukkunute koguarvudes

Esiteks me näeme, et erinevad kanalid ja allikad märgivad erinevaid arvusid. Siin on näited mitmetest allikatest, mida kõiki peetakse ametlikeks hukkunute andmeteks (hukkunud WTC kaksiktornides, Pentagonis ja neljas reisilennukis, miinus 19 kaaperdajat):

SEPT 11th mälestusteenistus: 3181

CNN mälestusteenistus: 2985

Wikipedia: 2977

FOX News: 2812

La Repubblica (Sept11’09): 2752

America Forever mälestusteenistus: 2467

Nii jabur kui see ka ei tundu, siis aastal 2009 (8 aastat peale 9/11-t) polnud suudetud jõuda konsensuseni hukkunute arvu osas. Paljud ehk mäletavad, et vahetult peale 9/11 rünnakuid öeldi esialgseks hukkunute arvuks ca 20 000 inimest, mis vaikselt muutus 10 000 peale. Küll aga avaldas New York Times esimese ametliku raporti, kus märgiti hukkunuteks 6729. 12 päeva peale 9/11 rünnakuid ütles toonane New Yorki linnapea Rudolph Giuliani hukkunute arvuks 6333, see arv käis läbi mõnda aega kuni ühel hetkel muudeti see üle poole väiksemaks ning jäi lõpuks pidama umbes 3000 peal. Kuidas on võimalik, et mitme nädala jooksul ei suutnud omaksed ja WTC üürnikud oma kadunuid kokku lugeda, et ebakõla hukkunute seas oli lausa 3000 inimest? Juhime tähelepanu, et tegemist ei olnud tsunaamiga, mis pühkis minema teadmata asutustihedusega külasid Indoneesias, Tais või Sri Lankal vaid piiratud pindalaga pilvelõhkujatega tsiviliseeritud Manhattani südames. Loomulikult aitas šokk 20 000 hukkunuga mõjutada enamuse arvamust USA välispoliitikas ja edasistes julgeolekuplaanides kinni püüda “massimõrvar Osama Bin Laden”.

Et ca 3000 inimest ei saanud New Yorkis mitte kuidagi hukkuda 11. septembril aastal 2001 annab kinnitust ka USA riiklik sotsiaalkindlustus, mille SSDI (Social Security Death Index, surnute nimekiri) ei kajasta märkimisväärset erinevust 2001 aasta septembri kuu eri päevades. Ainukesed nimed, kes on 9/11 hukkunute seast üles märgitud SSDI-s on n-ö prominentsemad tegelased, kellest meedias on korduvalt räägitud.

 

Probleemid 9/11 memoriaalidega (2): varjunimede nonsenss

Kuidas need erinevad hukkunute arvud kajastuvad erinevates memoriaalides? Kas see tähendab, et me võime leida suvalisi “varinimesid” ühes hukkunute nimistus, mida teistes pole? Jah. Kas selliseid nonsenss näiteid on piisavalt palju, et me saame välistada igasugused inimlikud näpukad ja eksimused erinevate memoriaalide koostajate vahel? Jah. Vaatame näiteks “Wall of Americans” memoriaali, kus me leiame A tähe juures kaks inimest, kelle perekonnanimi on “AALYIGH”.

01 AALYIGHSWallOfAmericans

Seletamatult on need mõlemad “Aalyigh” nimelised (ja ka mitmed teised nimed) ära märgitud ainult teatud memoriaalides ja on puudu teistest (sh CNN). Kujuta ette, et sinu perekonnanimi on Aalyigh, kas sa ei üritaks 8 aasta jooksul võtta ühendust nende memoriaalidega, kus sinu lähedase nimi märgitud pole? Kes need Aalyigh’d üldse on? Miks on nad märgitud ainult teatud memoriaalides? Kas siin maailmas on olemas üldse veel Aalyigh-nimelisi lisaks Diana Aalyigh (“Die-In-A-Lie?” – tõlkes “surema vales”) ja Justin Aalyigh’le (“Just-In-A-Lie?” – tõlkes “ainult vales”)?

Võib ka arvata, et võib-olla mõni julge vilepuhuja meelega sokutas need nimed memoriaalidesse, üritades nõnda anda märku meile, et kogu “9/11 oli üks suur vale” (9/11, it’s all lie – AALIGH). Tänaseks on Wall Of Americans memoriaali koduleht kinni pandud ja sealt saab lugeda, et sulgemise põhjuseks oli tohutu spämm ja petturlike kommentaaride arv.

02 WallOfAmericansDOWN

Püsides A tähe juures, me leiame ka sellise tegelase nagu proua Cici AADA, järjekordne varinimi, mida saab leida ainult teatud memoriaalidelt. Kui googeldada, siis AADA annab tulemuseks American Academy of Dramatic Acts (Ameerika lavakunsti akadeemia).

Võib-olla on see kokkusattumus, aga kuna mitmed tegelased, keda oleme 9/11 saagas korduvalt näinud, sh väidetavad omaksed nagu Gary Welz, Bob McIlvaine, Donna Marsh O’Connor jne on paljastatud, et tegemist on professionaalsete näitlejatega, siis saame ka seda AADA-d lugeda võimalikuks vihjeks mõne vilepuhuja poolt.

 

On veel mitmeid näiteid varjunimedest, kes on välja toodud ainult teatud memoriaalides, toome välja mõned perekonnanime esitähe („Q”, „X”, ”Y”, „Z”) kaupa erinevused:

CNN memorial:
Q:8 X:0 Y:20 Z:24

VOICES OF SEPTEMBER11:
Q:8 X:0 Y:20 Z:25

IN MEMORIAM ONLINE:
Q:7 X:0 Y:15 Z:19

SEPTEMBER 11TH MEMORIAL:
Q:16 X:0 Y:25 Z:26

FOX memorial:
Q:9 X:0 Y:21 Z:24

CYPRESS TIMES:
Q:9 X:0 Y:13 Z:23

PRAYERS FOR PEACE:
Q:11 X:4 Y:24 Z:26

 

Probleemid 9/11 memoriaalidega (3): ilmselge jama

Erinevate 11. septembri mälestusmärkide ühine aspekt on järjepidevalt õrnad ja varjatud austusavaldused, mille väidetavalt koostasid pered, töökaaslased ja sõbrad. Me räägime tuhandetest lühikestest kirjutustest, mis loomulikult nõuavad kannatust, et need korralikult läbi sõeluda. Kuid ma (artikli üks autor Hoi Polloi – toim.) võin isiklikult kinnitada, et väga raske on leida ühtegi sõnumit, mis mõjuksid autentsetena. Valdav mulje on see, et need kõik on kirjutatud sama isiku – või parimal juhul – sama, igavusse sureva ja kujutlusvõime vaesuses piinleva tandemi poolt. Loomulikult väidavad mõned, et tegemist on subjektiivsete ja isiklike tõlgendustega aga omaltpoolt võin ainult julgustada kõiki kulutama mõnda aega neid lugusid ise lugema. Minu jaoks mõjuvad nad nagu konveieri pealt tulnud ja korduvalt ümber kirjutatud ära nämmutatud retoorikana. Ma olen kindel, et igaüks, kes oskab kriitiliselt mõelda ja omab tervisliku huumorimeelt, naudib neid jutukesi kui silmaringi avardavat, lõbusat ja veidi sürreaalset kogemust. Kõige parem asja juures on see, et ühel hetkel tabab sind kummaline nauding ja leevendustunne, kui sa mõistad, et

  1. Kõikide 9/11 memoriaalide vahel on suur ebakõla
  2. 9/11 memoriaalid on kõike muud kui uskumisväärsed austusavaldused terrorirünnakutes hukkunutele
  3. Seda kõike arvesse võttes, võib-olla ainult üksikud, kui needki, hukkusid 9/11 rünnakutes

Autorite kommentaar: Kõik väidetavad 9/11 hukkunute omaksed on teretulnud esitama oma dokumendid ja tõendid minu väidete ümberlükkamiseks.

Märkus: Enam kui 16 aastat hiljem pole mitte ükski väidetav 9/11 hukkunu lähedane Clues Forumi ega VICSIM raporti koostanud Hoi Polloiga ega Simon Shackiga ühendust võtnud.

 

Probleemid 9/11 memoriaalidega (4): portreefotod kui tõestusmaterjalid

Kolm peamist tähelepanekut, mis me saame teha “ohvrite” (edaspidi “entiteet”) portreesid sisaldavate erinevate 9/11 memoriaalide metoodilisel kontrollimisel, on järgmised:

  1. Enamus 9/11 memoriaalidel välja toodud entiteedid on esindatud enamjaolt kahe esmapilgul tunduva erineva fotoga
  2. Kui võrrelda neid justkui erinevaid fotosid, siis me märkame, et “entiteedi” näo ilmed, poos ja portree nurgad/perspektiiv, valgustus, peegeldus on äärmiselt sarnased mõlema “foto” puhul.
  3. Hämmastavaid sarnasusi võime samuti märgata erinevate aga tihti tähestikuliselt kõrvuti asetsevate entiteetide portreedes. Kui mõni selline näide tundub igati loogiline ligi 3000 foto juures, siis üsna sagedane “kloonitud” näo tunnustega entiteetide ilming ei tundu mitte kuidagi loogiline ega statistiliselt reaalne, mida saaksime kategoriseerida kui “kokkusattumust”.

Loomulikult nõuab selline lugemine ka visuaalset külge, sest me räägime fotomaterjalidest. Täieliku ülevaate VICSIM raportist leiad sa siit (80 LK PDF dokument) ja soovitan ka lugeda eraldi artiklit The Memorial Scam (Memoriaalide pettus).

 

Probleemid 9/11 memoriaalidega (5): Simuleeritud “VIP” ohvrid

Mõned prominentsemad 9/11 rünnakute ohvrid, nagu näiteks American Airlinesi lend 93 “kangelane Todd M. Beamer”, on osutunud identiteedivarguse abil loodud tegelaseks. Jutt käib n-ö neljandast lennukist, mis väidetavalt kukkus alla Shanksville’is Pennsylvania osariigis, mis ametliku versiooni kohaselt sööstis täis kiirusel nina ees põllule ning tuhastus täielikult).

Barbara Olson, kes väidetavalt helistas American Airlines lend 77 pardalt oma mehele Ted Olsenile, kes samal ajal oli mugavalt ametis tollase USA presidendi George W. Bushi vandeadvokaadina, osutus samuti petiseks, sest Ted Olsen on üle kolme korra muutnud oma lugu sellest, kuidas tema abikaasa talle lennukist helistas. Lend 77 oli siis see lennuk, mis väidetavalt lendas sisse Pentagoni.

Samuti 9/11 on “ohver Isa Mychal Judge´i” lugu ainult religioonil baseeruv muinasjutt pühendunud uskujale: meediast on läbi käinud vähemalt kolm erinevat stsenaariumi sellest, kuidas mees hukkus ning tema surnukeha foto WTC rusude juures on arvutiga loodud.

Lühidalt öeldes kõik VIP hukkunute lood on niivõrd jaburad ja ebareaalsed, et me peaks vaatama absoluutselt kõiki ametlikke 9/11-ga seonduvaid lugusid läbi hüperskeptiku prisma.

 

Enne kui sa seda artiklit edasi loed, palun vaata ära see lühike video, mis demonstreerib kuidas 3D arvutiprogrammi abil erinevaid näo ilmeid ja kujusid teha saab.

 

Aastal 2001 polnud enamus tavakodanikest kursis näo muutmise programmidega aga tänapäeval on sellised programmid igapäevane nähtus. Selliseid programme on isegi tasuta saadaval ning nende kasutamine ei nõua tingimata ka olulist varasemat graafikaprogrammide kogemust. Me eeldame, et sarnaseid programme ja tehnoloogiaid kasutati 9/11 VICSIM entiteetide loomisel. Paistab, et tihti peale olid võltsijad ka üpris lohakad ja laisad oma töös, tehes ainult üksikuid muudatusi originaalportreedes ja abrakadabra – uus pilt samast või teisest entiteedist saigi loodud. Võtame vaatluse alla preili Elisabeth Wainio.

Elisabeth Wainio on üks enim internetis ekspluateeritud 9/11 “hukkunu”, kelle nimel on tehtud hämmastavalt palju memoriaale. Lihtsalt googelda tema päris nime ja vaata ise. Üldjuhul kõik need memoriaalid paluvad annetusi ja koguvad raha “heategevuslikeks üritusteks”. Probleem on aga selles, et Elizabeth Wainio ei ole kunagi eksisteerinud. Väidetavalt oli tema üks lend 93 hukkunuist, see oli too neljas lennuk, mis väidetavalt kukkus alla Shansville’is ja tuhastus täielikult. Shaknsville’i intsident on ilmselt kõige lihtsamini tõestatav pettus, sest mitte üheski videos ei ole võimalik lennukit või lennuki tükke tuvastada, lisaks on meil olemas video, kus teletöötaja tunnistab, et siin ei ole mitte ühtegi lennukit ega lennuki tükke.

Need kaks “erinevat” pilti pärinevad erinevatelt memoriaalidelt.

WAINIOelizabeth1

Fotograaf: Hei Liz, ära liiguta ennast, ma lähen asetan paar eset tagaplaanile, et foto realistlikum tunduks.

 

„Ühe-ilmne Liz”

27-aastane ilus tütarlaps Liz lasi ennast jäädvustada alati ühe ja sama ilmega.

WAINIOelizabeth2

Töötleja: ma vist tõstan selle foto peegelpilti ja lisan veidi värve..

 

„Pudeli ja tagumiku varjud”

Tee ise katse, võta üks tüdruk ja pane ta istuma pudel käes sarnases asendis ja sarnase valgusega. Tee temast üks pilt ning vaata kas suudad jäädvustada tagumiku ja pudeli varjud nii nagu siin pildil. Edu!

WAINIOelizabeth3

 

Tundub, et Elizabeth oli alati ühe ja sama ilmega nagu plastikust Barnie nukk. Paistab, et ta üritas oma plastikust näost tähelepanu eemale juhtida erineva riietusega:

WAINIOelizabeth5

 

Kellel on kasvõi natukene silma fotograafias, mõistab, et kõik need “portreed” on photoshopi pettused. See tähendab, et Elizabeth Wainio on arvutiga loodud entiteet. Ta on üks paljudest väidetavatest 9/11 hukkunuist, kelle fotod viitavad samasugusele võltsingule. Ärge uskuge seda tõepähe vaid tehke oma enda uurimustöö. Võimalik, et aja jooksul saame kinnitust, et kõik 9/11 “hukkunud” on tegelikult simuleeritud ohvrid ehk vicsimid. Lugematu arv 9/11 heategevusorganisatsioone, mis koguvad annetusi simuleeritud ohvritele tuleb kõik ükshaaval paljastada.

 

Mõtisklused strateegia ja võimaluste üle

Üks esimesi küsimusi, mis tekib VICSIM raportit lugedes on: “Isegi kui paljud VICSIM ohvrid on osutunud pelgalt arvutiprogrammi loodud entiteetideks, siis kui palju päris inimesi hukkus 9/11 rünnakutes?”.

Kui sellele samale küsimusele mõelda loogiliselt, siis peaksime vaatama kuidas 9/11 korraldajad oleksid analüüsinud oma võimalusi ja strateegiat kogu plaani elluviimiseks. Esmalt peaksime defineerima ära selle, et missuguse kuriteoga on tegemist. Kui me oleme ära defineerinud kogu plaani eesmärgi ja võimalused, siis peaksime olema võimelised välja praakima kõik ebavajalikud riskid ja kohustused, mida 9/11 korraldajad oleksid ise välja praakinud. Kas 9/11 kavandati kui barbaarset massimõrva või kui hiiglaslikku pangaröövi? Oletame, et tegemist oli viimase variandiga..

Pangaröövleid peetakse kohutavateks läbikukkunuiks ja äpudeks, kui nende plaani käigus peaks hukkuma mõni juhuslik mööduja, pangatöötaja või politsei. Pangaröövi eesmärk on alati saada kätte raha ja kindlasti mitte tappa kedagi. Iga professionaalne gangster väldib hukkamisi oma töös, see on viimane mida nad soovivad. Tulles tagasi 9/11 juurde, siis selle korraldajad ei saanuks ühegi hukkunuga oma saagi väärtust suurendada, veel enam kui jutt käib 3000 valgekraest oma ala professionaalist. Ja nagu me näeme, siis väga paljud väidetavad hukkunud on tegelikult võltsitud entiteedid, kui paljud täpsemalt, seda me ei tea ja eks seda näitab ka aeg. Küll aga kui oletame, et toimub pangarööv, mille käigus tühjendatakse 300 seifi aga varaste näpujäljed on ainult 30 seifi peal, kas sellisel juhul neid vargaid kahtlustataks ainult nende 30 seifi varguses või saaksime me oletada, et nad tühjendasid kõik 300 seifi?

Idee sellest, et mitte keegi 9/11 rünnakutes ei hukkunud tundub enamike jaoks liiga uskumatu ja ennekuulmatu, et nad tõrjuvad selle mõtte koheselt oma peast eemale. Teised aktsepteerivad, et mõningane ohvrite simuleerimine leidis aset aga suur hulk päris inimesi pidi ka hukkuma selle sündmuse käigus. Seega võtame luubi alla keskmise stsenaariumi ja oletame, et 1000 inimest päriselt hukkus 9/11 rünnakutes. See aga tooks meid uue probleemi juurde: mis juhtub siis kui nende 1000 hukkunu omaksed avastavad, et ülejäänud 2000 on väljamõeldud simuleeritud ohvrid? See tähendaks, et tuhanded inimesed läheksid riigi vastu kohtusse ja hakkaksid nõudma vastuseid. See kõlab 9/11 korraldajatele kui äärmiselt ebamugav stsenaarium ning sellega nad kindlasti riskida ei tahaks. Seega me peaksime oletama, et korraldajad tegid omalt poolt kõik, et ükski tsiviilhagi nende vastu ei esitataks, mis kogu show untsu keeraks. Et nõnda ei juhtuks pidanuks 9/11 korraldajad andma endast kõik, et mitte keegi päriselt surma ei saaks. Ajaloo ühe suurima petuskeemi kõige ideaalsem plaan näinuks ette, et hukkunuid oleks 0!

 

Liiga paljud inimesed peaksid olema seotud?

On ilmselge, et 9/11 korraldajatel oli kasutada praktiliselt piiramatu eelarve oma plaani elluviimiseks ja kahtlemata oli sellega seotud väga paljud inimesed kuid ainult üksikud pidanuksid olema teadlikud kogu skeemist. Korduvalt käib skeptikute poolt läbi fraas: “Et see kõik õnnestuks, pidanuks sellega olema seotud niivõrd paljud inimesed, et neid kõiki oma kontrolli all suu kinni hoida oleks võimatu”. See pole nii. Lubage mul tuua üks näide minu (Hoi Polloi) isiklikust elust: olles idealistist norralasest sotsioloogi poeg, kelle vanem “sõdis” Sitsiilia maffia vastu trükimasinaga, meeldib mulle tihti inimestele meenutada “omertà” kontseptsiooni: Sitsiilias teadsid kümned tuhanded ausad inimesed väga hästi maffia bosside nimesid ja asukohti – aga neid inimesi suudeti hoida vait läbi altkäemaksude ja hirmutamistaktika. Ajaloost on väga palju faktilisi näiteid, kus sularaha ja hirmutamine on inimestel suu kinni hoidnud.

9/11 korraldamiseks läks vaja limiteeritud arv inimesi – kogu protsess nõudis aga oluliselt suuremat eelarvet kui ükskõik milline väikelinna maffia palgamõrv. Ei vaja ilmselt mainimist, et USA täitevvõim omab kontrolli kõigi valitsuste agentuuride üle, see on palju enamat kui ükski tava maffia elu sees unistada võiks. Veel enam, kõik USA uudisteagentuurid on viimase 50+ aasta jooksul täielikult infiltreeritud ja seega kallutatud võimustruktuuride poolt. Tänaseks on neist saanud läbi globaalse monopoolse peavoolumeedia kõige võimsam veenmismasin ajaloos.

Seega “liiga paljud inimesed peaksid olema seotud”-argument siin ei toimi, sest

  1. ajaloost on mitmeid näiteid, mis selle ümber lükkavad;
  2. 9/11 korraldajatel oli kasutada piiramatu eelarve.

 

9/11 müüdi elushoidmine: kriisinäitlejad

Et 9/11 müüti pidevalt elus hoida, pandi koheselt käima “rändtsirkus”, mis töötab tänase päevani: hunnik kriisinäitlejaid, kes mängivad leinavaid omakseid ja kellele peavoolumeedia pidevalt eetriaega annab. Üheks selliseks näiteks on “9/11 lesed” ehk Jersey Girls, kes said lausa rahvusvaheliselt kuulsaks, keda kuvati kui vasakäärmuslastest aktiviste, kes survestavad valitsust ebamugavate küsimustega. Tegelikkuses oli tegu pelgalt hämamisega, mis massidele pähe määriti. Selline nägi välja nende Hollywoodi-stiilis vändatud filmi poster:

03 THEJERSEYGIRLS

Jersey tüdrukud ei saavutanud oma valitsusele suunatud ebamugavate küsimustega mitte midagi, nende ainus roll oli anda välimus reaalsuses mitte-eksisteerivatele leinavatele 9/11 hukkunute lähedastele. Mõnede uurijate sõnul elavad kõik Jersey tüdrukud luksuslikes villades kuigi nad demonstratiivselt keeldusid vastu võtmast 9/11 pereliikmetele kogutud annetusi. Tänaseks on nad orbiidilt kadunud, et teha ruumi uutele leinavatele lähedastele nagu: Mary Fetchet, Carol Ashley & Carie Lemack:

04 THECORPORATEACTRESSES

Need kolm naisterahvast, kes häbematult kuvavad oma süles simuleeritud ohvreid teevad lobitööd “Terrorismi ennetamise akti” nimel ja toetavad Homeland Security seadusandlust. Nad pole mitte midagi enamat kui suurte huvigruppide tööriistad.

Pildid, mida need naised oma süles hoiavad, on täpselt need samad pildid, mida kasutatakse erinevatel 9/11 memoriaalidel. Lisaks, Mary Fetchet ise on tänaseni aktiivse ja tuntud “Voice Of September 11 memorial” asutaja. Väidetavalt kaotas Mary oma poja WTC kaksiktornide hävingus. Nagu enamus 9/11 hukkunute fotod, on ka Bradi foto väga udune ja madala resolutsiooniga.

Siin on üks teravam foto Bradist, kus “ta tantsib koos oma vanaemaga”. Võrreldes neid kahte fotot, peaks olema ilmselge, et tegemist on n-ö copy+paste tööga, kus Bradi nägu on kleebitud vanema härrasmehe näo asemele, kellel on ilmselgelt vana ja kortsus kael.

05 brad_fetchet_grandma

Sally REGENHARD on veel üks “aktivistist ema”, kes on pandud sarnaselt Jersey tüdrukutele “tõe rüütli” rolli mängima, vehkides süüdistavaid sloganeid avalikel sündmustel, ta on hipiliku olemusega protesteerija, kes ei jää märkamatuks. Vahel on tal kaasas ka pilt oma väidetavalt 9/11-s hukkunud pojast:

06 RegenhardSallyACTIVISTMOTHER

Aga ka Sally loos on üks probleem, tema pojast Christianist on väga vähe pilte ning enamus neist on töödeldud ühest ja samast originaalfotost.

07 RegenhardChristianPICTURETRIO

Kokkuvõtteks, 9/11 pettuse täielikuks maha müümiseks kasutati ja kasutatakse veel tänaseni mitmeid kriisinäitlejaid. Olgu selleks suvalised inimesed tänavalt, kes 10 sekundiga oskasid ära seletada ametliku versiooni 9/11-st või leinavad emad, kes survestavad valitsust ennetama terrorit – nad kokkuvõttes on kõik kolmanda klassi näitlejad, kes raha nimel otsustasid osaleda ajaloo ühe suurima pettuse reklaamfilmides.

 

08 AAA_HugMeClones_COMPLETE_01

Kui soovid veel detailsemat infot VICSIM raporti kohta, siis palun loe Clues Forumit, kus viimase pea 10 aasta jooksul on 9/11 simuleeritud ohvri teema täielikult lahti arutatud ning sealt leiad vastuse ka igale teemakohalisele küsimusele.

 

Jätkub…

 

Allikad ja lisainfot:

http://www.septemberclues.info/vicsims.shtml

http://septemberclues.info/deconstructing.shtml

http://www.septemberclues.info/vicsims_photo-analyses.shtml

www.septemberclues.info

http://www.cluesforum.info/

www.ulmefilm.ee

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt