Film “Tagasi tulevikku” hoiatas saabuvate 9/11 terrorirünnakute eest?

11. september 2017 kell 13:130bPärast 2001. aasta 11. septembri terrorirünnakuid on avastatud, et mitmed Hollywoodi filmid ja telesarjad peitsid endas juba aasta(kümneid) varem viiteid numbrikombinatsioonidele 9/11, moslemitest terroristidele, hävitatud kaksiktornidele ja globaalsele salavalitsusele. Nendest üks tuntumaid on kindlasti 1999. aasta ulmefilm “The Matrix”, kus me näeme, et Keanu Reevesi kehastatud peategelase Neo pass aegub 11. septembril aastal 2001.

 

1

1985. aasta filmiklassika “Back To The Future” (Tagasi tulevikku) on rezissöör Robert Zemeckise lavastatud ulmefilm, mis räägib ajas rändamisest. Triloogia esimeses osas on stseen, mille tegevus toimub Twin Pines Mall (tõlkes kaksik männi kaubamaja – toim.) parkimisplatsil, kus Doc (Christopher Lloyd) demonstreerib Martyle (Michel J. Fox) ajamasinat, mille ta on ehitanud DeLorean sportautost. Samas stseenis näitab Doc meile kahte spordikella, mis mõlemad kuvavad kodeeritult ajaks 9:11.

2

3

Järsku läheneb eemalt mikrobuss moslemitest terroristidega, rünnak toimub Twin Pines Mall parklas, mis on viide WTC kasiktornidele (WTC Twin Towers). Kui tõsta pilt tagurpidi, siis me näeme, et just sel hetkel kuvab kell ajaks 9:11.

4

5

Kui Marty naaseb oma ajareisilt, olles muutnud sündmuste ahelat, siis me näeme, et Twin Pines Mallsist on saanud Lone Pine Mall (Üksik männi kaubamaja), mis sümboliseerib One World Trade Centerit.

6

7

 

Kas see kõik on kokkusattumus?

Me saame kinnitust sellele, et männid sümboliseerivad kaksiktorne “Tagasi tulevikku” 2. osas (1989), kus kaks mändi on kuvatud Marty tuleviku kodus projektori ekraanile. Marty perekond koguneb ümber ekraani ja me näeme, kuidas kaks mändi muutuvad kaksiktornideks. See ei ole juhuslik, sest elutoas, kus stseen aset võtab, võime märgata ka USA vabadusesamba kuju, mis võiks tähendada, et see stseen sümboliseerib New York Cityt.

8

9

Kõigele lisaks on Marty isa tegelane, George McFly, teistega võrreldes tagurpidi ja tema perspektiivist vaadatuna me näeme, kuidas WTC kaksiktornid alla tulevad. See stseen on kogu filmiajaloo kõige konkreetsem kujutus kaksiktornide kokku varisemisest.

10

11

Kuidas on võimalik, et selline stseen toimub filmisaagas, kus terroriste on pandud kehastama moslemid, terroriakt leiab aset Kaksik-nimelises kohas, millest hiljem saab Üksik ning kogu film kuvab korduvalt numbreid 9:11 ning mille peategelane üritab hoiatada tuleviku eest?

 

“Tagasi tulevikku” esimeses osas on ka stseen, kus korjatakse raha linna kellatorni renoveerimiseks, “Save the clock tower” (päästke kellatorn) saame välja lugeda flaieril, mis antakse filmi peategelasele. Flaieri ulatanud tegelase selja taga on aga näha kauplust nimega Third Eye (kolmas silm), mille logos on ka püramiid.

12

13

Kui filmi lõpus Marty autoga tagasi tulevikku kihutab, saades ajamasinale vajaliku energia kellatorni tabanud pikselöögist, siis me näeme, kuidas ekraanile ilmub taaskord numbrite kombinatsioon 9:11.

14

“Tagasi tulevikku” triloogia lavastas ja kirjutas Rober Zemeckis.

15

 

Filmi teises osas toimub tegevus 2015. aasta oktoobris ja võttes arvesse, et Marty perekond vaatas WTC kaksiktornide kaadreid ekraanilt, võib näiteks järeldada, et nad vaatasid filmi WTC kaksiktornidest, mille lavastas rezissöör Robert Zemeckis. Kummalisel kombel ilmuski 2015. oktoobris Robert Zemeckise film “The Walk” Joseph Gordon-Levittiga peaosas, mille tegevus toimubki WTC kaksiktornide ümber.

16

17

18

Soovitan tutvuda selle Youtube kanaliga, kust leiab veel mitmeid viiteid erinevatele 20. sajandi vastuolulistele sündmustele, mida kodeeritud kujul „Tagasi tulevikku” saagas välja toodud on, sh seosed ja viited hallidele tulnukatele, täheväravatele, tuumarelvadele, Roswelli intsidendile ja JFK mõrvale. Nende videote autoriks on märgitud Apophenia (Productions), mis iroonilisel kombel tähendab tõlkes „näha seoseid seal, kus neid pole”. Kui sa aga vaatad ära kõik Apophenia Productionsi videod, siis sa võid mõelda „püha müristus”..

 

Aga on veel üks seos, mida Apophenia Productions välja toonud pole ning selleks on lame Maa. Nimelt, „Tagasi tulevikku” esimese osa alguses, kus meile näidatakse leiutaja Doc kodu, võime ühel riiulil märgata “lameda Maa kaardiga” seinakella.

19

“Tagasi tulevikku” lugu ja ajas reisimine saab toimida ainult lamedal ja liikumatul geotsentrilises kosmoloogias, sest kui me elaksime pöörleva palli peal, mis kihutab mööda lõputut universumit ringi, ilmuks ajamasin välja igakord erinevas universumi piirkonnas, sest peavooluteaduse kohaselt liigume me igas sekundis miljoneid kilomeetreid edasi..

 

Kas tegemist on sünkromüstisismi, programmeeringu, kokkusattumise või hoiatusega, jäägu igaühe enda otsustada. Kas saame näiteks 100% välistada, et 9/11 reaalsus toimus maailmamängu orkestreerijate, Hollywoodi ja vaatajate alateadvuse koosmõjul?

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

Allikad ja lisalugemist: Youtube, Washington Post

Fotod: ekraanikuvad