9/11 terrorirünnakute alkeemia: VICSIM raport 2. osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. september 2017 kell 10:43Kui sa vaatad telekast uudiseid või kuulad neid raadiost, siis kas oled mõelnud sellele, et seal ei öelda: “Järgmiseks me räägime teile tõtt” või midagi muud sarnast. Ei, nad ütlevad: “Siit tulevad uudised”. Kokkuvõttes on uudiste puhul tegemist tasuta horror filmidega, mida enamus inimesed üle maailma (ka Eestis) jälgivad vabatahtlikult iga päev. Leidub ka selliseid inimesi, keda tasuta horror filmid külmaks jätavad ja sellepärast on nemad otsustanud vaadata tasulisi õudukaid näiteks Coca-Cola Plazas. Aga kokkuvõttes pole kumbki meedium (uudised ja õudusfilmid) meile kohustuslikud, me jälgime neid vabatahtlikult ning seega vastutame isiklikult, mida me selle infoga peale hakkame.

Kui inimene vaatas vabatahtlikult kinos õudusfilmi, mille tagajärjel tal katus ära sõitis ning siis sooritas midagi halba, siis kes on sellisel juhul nende tagajärgede vastutajaks? Kas too inimene ise, kino, filmitegijad?

Kui telekast näidati uudiseid, kus öeldi, et terroristid lennutasid lennukid WTC kaksiktornidesse, tappes nõnda tuhandeid inimesi… Kui mõni patrioot sellise uudise peale vabatahtlikult sõtta minna otsustas ja seal olles ise inimesi tapma hakkas, siis kes on sellisel juhul vastutajaks? Toonitan, et neid uudiseid vaatas too inimene vabatahtlikult ning uudistes ei öeldud, et “see, mida me teile näitame, on tõsi”. Kes vastutab? Too inimene ise, uudistekanal, riik? Nende küsimustega jätkame eilset artiklit “9/11 terrorirünnakute alkeemia: VICSIM raport”, mis on kokkuvõte aastal 2009 portaalis www.septemberclues.info avaldatud “VICSIM”-raportist (“simulated victims”, tõlkes simuleeritud ohvrid – toim.), mille koostasid uurijad Hoi Polloi ja Simon Shack.

 

Analüüsides erinevaid portreesid, mida 9/11 memoriaalidel kasutatakse, võime tihtilugu märgata, et mitmeid “ohvreid” on kuvatud kahel äärmiselt sarnasel fotol. Kas me peaksime arvama, et nende “ohvrite” omaksed kõik jagasid peaaegu et kloonitud portreesid oma pereliikmetest? Kui suur on tõenäosus, et ühte inimest saab kahel suvalisel hetkel jäädvustada praktiliselt samas valguses, sama ilmega ja sama nurga alt? Siin on 45 sellist portree-paari. Piisab kui ainult vaadata neid 90 fotot, kommentaarid on ebavajalikud.

 

Kui sa vaatad neid pilte oma pere või sõprade seltsis, siis paluge kõigil vaadata üle oma enda pere fotoalbumid ja katsuge leida sealt pilte endast, mis on tehtu

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt