9/11 terrorirünnakute alkeemia: VICSIM raport 2. osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. september 2017 kell 10:43WTC-Overview1Kui sa vaatad telekast uudiseid või kuulad neid raadiost, siis kas oled mõelnud sellele, et seal ei öelda: “Järgmiseks me räägime teile tõtt” või midagi muud sarnast. Ei, nad ütlevad: “Siit tulevad uudised”. Kokkuvõttes on uudiste puhul tegemist tasuta horror filmidega, mida enamus inimesed üle maailma (ka Eestis) jälgivad vabatahtlikult iga päev. Leidub ka selliseid inimesi, keda tasuta horror filmid külmaks jätavad ja sellepärast on nemad otsustanud vaadata tasulisi õudukaid näiteks Coca-Cola Plazas. Aga kokkuvõttes pole kumbki meedium (uudised ja õudusfilmid) meile kohustuslikud, me jälgime neid vabatahtlikult ning seega vastutame isiklikult, mida me selle infoga peale hakkame.

Kui inimene vaatas vabatahtlikult kinos õudusfilmi, mille tagajärjel tal katus ära sõitis ning siis sooritas midagi halba, siis kes on sellisel juhul nende tagajärgede vastutajaks? Kas too inimene ise, kino, filmitegijad?

Kui telekast näidati uudiseid, kus öeldi, et terroristid lennutasid lennukid WTC kaksiktornidesse, tappes nõnda tuhandeid inimesi… Kui mõni patrioot sellise uudise peale vabatahtlikult sõtta minna otsustas ja seal olles ise inimesi tapma hakkas, siis kes on sellisel juhul vastutajaks? Toonitan, et neid uudiseid vaatas too inimene vabatahtlikult ning uudistes ei öeldud, et “see, mida me teile näitame, on tõsi”. Kes vastutab? Too inimene ise, uudistekanal, riik? Nende küsimustega jätkame eilset artiklit “9/11 terrorirünnakute alkeemia: VICSIM raport”, mis on kokkuvõte aastal 2009 portaalis www.septemberclues.info avaldatud “VICSIM”-raportist (“simulated victims”, tõlkes simuleeritud ohvrid – toim.), mille koostasid uurijad Hoi Polloi ja Simon Shack.

 

Analüüsides erinevaid portreesid, mida 9/11 memoriaalidel kasutatakse, võime tihtilugu märgata, et mitmeid “ohvreid” on kuvatud kahel äärmiselt sarnasel fotol. Kas me peaksime arvama, et nende “ohvrite” omaksed kõik jagasid peaaegu et kloonitud portreesid oma pereliikmetest? Kui suur on tõenäosus, et ühte inimest saab kahel suvalisel hetkel jäädvustada praktiliselt samas valguses, sama ilmega ja sama nurga alt? Siin on 45 sellist portree-paari. Piisab kui ainult vaadata neid 90 fotot, kommentaarid on ebavajalikud.

 

Kui sa vaatad neid pilte oma pere või sõprade seltsis, siis paluge kõigil vaadata üle oma enda pere fotoalbumid ja katsuge leida sealt pilte endast, mis on tehtud erineval ajal, sarnases poosis ja sarnase ilmega ning sarnase nurga alt, just nii nagu ülalpool olevad fotod. Edu!

 

Tuletõrjujad: kas vennad, sugulased või vicsimid?

Ametlike andmete kohaselt hukkus 9/11 rünnakutes New Yorkis üle 300 tuletõrjuja (New Yorkis on üle 11 000 tuletõrjuja). Vaadates hukkunud tuletõrjujate pilte, võime märgata, et paljud neist paistavad olevat kaksikvennad. Kõik hukkunud tuletõrjujad on kuvatud mustvalgetel piltidel, eeldades, et tegemist on nende ametlike töötõendi fotodega. Kummalisel kombel ei ole suvatsenud mitte ükski tuletõrjuja pereliige näidata värvilist pilti oma lähedasest.

 

Naeruväärselt halvad memoriaalfotod

Kallis lugeja, kujuta ette sellist situatsiooni: toimub tohutu katastroof ja kurval kombel üks sinu pereliikmetest on välja toodud hukkunute nimekirjas. Meedia ja uudistekanalid pöörduvad sinu poole, et sa annaksid oma lähedasest ühe pildi. Küsimus: kas sinu pere oleks nõus, et te annaksite maailmale näidata ühe suvalise, äärmiselt uduse, digitaalselt manipuleeritud ja kokkuvõttes halva foto? Kallis lugeja, las ma vastan Sinu eest: Ei! Kohe kindlasti mitte. Ja isegi kui kogemata peaks mingi halb foto minu hukkunud lähedasest meediasse ilmuma, siis ma teeksin endast kõik, et selline viga kiiremas korras parandatud saaks.

Mis värk on siis nende peredega, kes on oma hukkunud lähedastest andnud maailmale näha sellise koleda foto? Selliseid kahtlase väärtusega fotosid on 9/11 hukkunuist sadu. Kuidas selliseid fotosid üldse luua saab? Siin on ainult mõned näited aga võid tutvuda naeruväärselt halbade fotodega lähemalt siit.

Me peaksime uskuma, et kell 9 hommikul oli üle 2500 inimese lõksus WTC tornide ülakorrustel, keda ei suudetud evakueerida. Seal ei saanud olla turiste, sest ainult üks WTC tornidest omas avalikku vaateplatvormi, mis avati kell 9.30 (45 minutit peale esimest rünnakut). Kõige loogilisem seletus on, et 11. septembri hommikul ei lastud inimesi üldse tornidesse.

 

Suure simulatsiooni mäng on läbi

Kas on raskusi selle info vastuvõtmisel? Vaata seda niipidi, kas see pole mitte super hea uudis, et ilmselt on enamus kui mitte kõik 9/11 libaoperatsioonis hukkunud fabritseeritud? Kes teemat vähegi uurinud on, peaks olema võimeline mõistma, et vananenud ja asbesti täis WTC hooned hävitati lõhkelaengutega. Kas see polnud mitte super plaan? Hävitada kogu WTC kompleks ja süüdistada selles välisvaenlast. 3000 valgekraest pankuri, juristi, finantseksperdi ja päästetöötaja tapmine ei olnud kunagi 9/11 korraldajate salajane plaan, vastupidi, see olnuks nende poolt äärmiselt rumal ja ebavajalik tegu. Kuna 9/11 korraldajad said täielikult loota kinni makstud peavoolumeediale ja korrumpeerunud linnapea Rudolph Guiliani administratsioonile, siis ilmselgelt panustasid nad nende peale kõigi oma ressurssidega. Aga tundub, et ka siin mängib rolli bürokraatia, nimelt pole tänase päevani enamus väidetavatest 9/11 hukkunutest sisse kantud USA sotsiaalkindlustuse SSDI surnute nimekirja.

Päriselt ka, 9/11 korraldajate mäng on läbi, sest see on paljastatud täielikult. Kogu 9/11 simulatsioon toetus võltsitud videotel ja piltidel – me teame juba ajaloost, et läbi tele-ekraanide on kõige lihtsam masse ära lollitada. Täielikult korrumpeerunud globaalne eliit (teatud valitsejad, korporatsioonide juhid, tipp-pankurid, meediamoogulid jne) moodustavad petturitest kildkonna, mis ei erine halastamatust ja hoolimatust maffiaringist. Nad on läbi kukkunud ja nad teavad seda ka ise.

MÄRKUS: Me arvame, et kõiki võimalikke 9/11 hukkunute juhtumeid tuleks avalikult uurida. Me palume kõigil, kellel on tõendeid päris inimestest, kes 9/11 sündmustes kadunuks jäid, tulla avalikuks, sest peavoolumeedia on korduvalt jäänud vahele valetamisega ja seetõttu me ei saa uskuda mitte ühtegi infot, mis sealt pärineb.

 

Hando Tõnumaa lisakommentaarid

Miks ma avaldan selle info alles 5 aastat peale 9/11-st rääkiva “Ulmefilmi” (www.ulmefilm.ee) ilmumist?

Sest minu uuringutes inimpsühholoogias olen mõistnud, et massidel on kõige raskem mõista võlukunsti suurimaid trikke, seega jätsin ma selle pähkli viimaste sekka. Pealegi, 5 aastat tagasi polnud meil veel eriti ka kuulajaid, järelikult polnud aeg veel küps.

Viimase viie aasta jooksul olen märganud kuidas üha rohkem inimesi lõpuks ometi on hakanud mõistma, et lennukid ei lennanud WTC tornidesse ja et kõik lennukivideod on lavastatud. See on päris huvitav tegelikult, mõelge korra sellele. Me kõik nõustume, et 9/11 oli sisetöö aga enamus ei suutnud leppida asjaoluga, et videod on lavastud. Samas kui mõelda kogu 9/11 operatsiooni korraldust, siis võltsida videoid, sokutada need enda kontrolli all olevatesse telejaamadesse ning samal ajal evakueerida WTC kompleks ja varjutada see ära sõjaväe tossupommidega ning siis hoone lõhkelaengutega alla tõmmata, on tunduvalt lihtsam, kui loota sellele, et lennutades lennukid tornidesse, põhjustaks maailma ühe suurimate hoonete kokku kukkumise.

Küsi ise endalt, kuidas said “terroristid” üldse seda teada, et lennukid hoonete kokku kukkumise põhjustaksid? Nad oleksid pidanud seda ju harjutama kuskil. Sellisel juhul peaksime oletama, et nad lasid kusagil, nt Afganistani tühermaal, ehitada salaja WTC pilvelõhkujate koopia ning siis sinna lennuki sisse lennutanud, et üldse testida sellist plaani. Tundub täiesti ajuvaba…

WTC kaksikute kõrval on väikeste kollaste ruutudena näha tornidesse lennanud lennukites olnud kütuse kogus.

WTC kaksikute kõrval on väikeste kollaste ruutudena näha tornidesse lennanud lennukites olnud kütuse kogus.

Kui sa mõistad, et lavastada videod ja hävitada tornid lõhkelaengutega on lihtsam, kui lennutada sinna sisse lennukeid, siis peaks olema selgelt mõistetav, et lavastada 3000 inimese mõrv on lihtsam kui neid reaalselt ära tappa ja hiljem hakata tegelema nende tagajärgedega. Lisaks 9/11 näitele toon veel mõned meie ajalugu mõjutanud sündmused, mida on lihtsam lavastada telestuudios kui päriselt neid olukordi korraldada:

  1. Lihtsam on põletada maatasa puust hoonetega linn, lavastada video ja öelda, et viskasime sinna aatompommi, kui reaalselt aatompommiga riskida midagi sellist teha.
  2. Lihtsam on öelda, et teadlased lõid aatompommi kui sellist asja tegelikult luua.
  3. Lihtsam on lavastada JFK mõrv ja mõrva video kui päriselt inimene ära tappa, kelle lähisugulased ja sõbrad kõik on samuti kõvad tegijad, kes varem või hiljem avalikkuse ette tuleks.
  4. Lihtsam on lavastada mõned videod Kuu peal käimisest kui päriselt viia inimesi ja rasketehnikat 400 000 km kaugusele ja tuua nad elusalt tagasi, kohast, kus keegi varem käinud pole.
  5. Lihtsam on näidata telekast mõni sekund lendavat mürsku ja öelda, et käib sõda, kui päriselt sõda pidada.
  6. Lihtsam on näidata telekast Kim Chŏng-uni videoid ja öelda, et see vend on maailma vaenlane number üks, kui reaalselt sellise päti vastu sõdida.
  7. Absoluutselt kõik NASA ja teiste kosmoseagentuuride kosmosereise on lihtsam lavastada telestuudios, kui reaalselt inimesi ja rasketehnikat vedada sadade (tuhandete-miljonite-miljardite) kilomeetrite kaugusele.
  8. … pane kirja mõni endale pähe tulnud näide…

Miks peaksid maailmavalitsejad neid asju päriselt korraldama, kui nende eesmärkide saavutamiseks piisab ainult videote produtseerimisest, sest massid usuvad ükskõik mida telekast näidatakse ja raadiost räägitakse?

 

Kuhu kadusid WTC kaksiktornide rusud?

Üks enim paeluvamaid teemasid kogu 9/11 saagas oli küsimus, et kuhu kadusid kahe 400 meetri kõrguse pilvelõhkuja rusud peale tornide “kokku kukkumist”? Kui vaadata neid pilte ja videod, mis jäädvustati peale rünnakuid ja on seega eeldatavasti ehtsad (9/11 korraldajatel oli vaja võltsida ainult 11. septembri hommikuste sündmuste videod), siis me näeme, et hoonete rusud on äärmiselt väikesed. Jääb mulje justkui seal oleks 5 korruseline maja ära lammutatud.

WTC-Overview1

Haihtunud tornidest on välja käidud hunnik erinevaid teooriaid, millest tuntuim on kindlasti Dr. Judy Woodi “Kuhu kadusid tornid” ehk kontseptsioon suunatud vabaenergia relvadest ja Dimitri Khalezovi “Kolmas tõde” mini-tuumarelvadest, kuid veel loogilisem ja taaskord lihtsam kontseptsioon on see, et WTC kaksiktornid olid enamjaolt seest tühjad ning nad ehitatigi teadmisega need ühel hetkel ära hävitada. Kasutada selleks lõhkelaenguid on kindlasti kõige lihtsam, kiirem ja mugavam võimalus. Organisatsiooni Arhitektid ja insenerid 9/11 tõe nimel (Architects and Engineers for 9/11 Truth) on koondunud ligi 3000 elukutselist arhitekti, inseneri ja professorit üle maailma, kes kõik toetavad ideed, et lennukikütus ei saanuks mitte kuidagi WTC hooneid hävitada ega konstruktsiooni nõrgestada, ning et hoonete hävitamiseks pidid olema mängus mingit sorti lisalõhkelaengud.

 

Mainisin ka “Ulmefilmi” 13. osas, et jääb mulje justkui WTC tornid oleksid seest tühjad olnud. See eeldanuks, et WTC tornid omasid ainult piiratud arv vajalikke rentnikke ja restorane, et kogu maailmale jätta muljet täielikult funktsionaalsetest kaksiktornidest.

 

empty floors

Peamine kogu 9/11 saagas, millega enamus nõustuvad on see, et inimesed hukkusid. Olgu see siis ametlik lugu, kus terroristid hävitasid hooned ja süütud inimesed said surma või siis ametlik alternatiivversioon, kus valitsus ise korraldas 9/11 ja inimesed ikkagi said surma. Aga mida kumbki teooria ei lahka, on lavastatud videod ja simuleeritud ohvrid, mille on paljastanud Clues Forum juba pea 10 aastat tagasi. See on teema, millega ei lähe kaasa 99% vandenõude uurijatest, sh ka kõige suuremad nimed nagu David Icke ja teised.

 

Mida see tähendab?

Kui sa simuleerid ohvreid, siis puudub kuritegu. Miks ei uurita 9/11 tagamaid ja miks pole tuhanded hukkunute lähedased asja kohtusse andnud? Sest siin pole midagi uurida, siin pole inimesi, kelle pereliikmed hukkusid rünnakutes. Kui oletada, et 3000 inimest hukkusid 9/11 rünnakutest, siis nende omaksed peaksid tänaseks juba kõik kursis olema, et see oli sisetöö, mis tähendaks kümneid tuhandeid inimesi, kes valitsusele sõna otseses mõttes kallale läheksid. Aga kuna neid inimesi pole, siis äkki pole ka hukkunuid? Võib-olla keegi tõesti suri, aga siis tekib küsimus, et kas ta omaksed on kinni makstud või ta pole kursis, et see oli sisetöö, sest miks nad pole USA valitsuse vastu kohtusse läinud? Miks ei räägi kõik need üle 300 hukkunud tuletõrjuja pereliikmed ja sõbrad-kolleegid, et kõik lennukivideod on lavastatud?  Kas tõesti tundub loogiline, et nad pole sellega veel kursis? Selle asemel näidatakse meile nutvaid pereliikmeid, kes väidavad, et nende lähedane hukkus lennukis, mis sööstis Pentagoni või põllule Shanksville’is.

Muide, USA-s on seadusega lubatud valitsusel läbi meedia valetada julgeoleku ettekäänetel, nad kasutavad selleks termineid nagu public relations (suhtekorraldus) ja propaganda, aga point jääb samaks. Valetamine meedias ei ole kuritegu. Kui keegi ei saanud surma ja hukkunud simuleeriti, siis pole ka teemat, millega kedagi kohtusse anda.

 

Aga sõjad?

Keegi ei käskinud sõduritel minna sõtta, mis alustati 9/11 ettekäänetel, see oli sõdurite vaba valik. Nad vaatasid telekast peavoolumeediat ja lasid endaga manipuleerida. Peale 9/11 sündmusi oli patriotismi hõng USA-s suurem, kui kunagi varem, need sõdurid läksid vabatahtlikult sõtta! Samamoodi on ka Eestis, keegi ei pea minema sõjaväkke, see pole kohustuslik.

Varastatud identiteetidega loodi “kaaperdajad”, kellest nii mõnigi teatas peale 9/11 rünnakuid, et ta on elus ja et kogu värk on farss.  Kriisinäitlejate kasutamine tänapäeval on peavoolumeedias igapäevane nähtus, USA-s on isegi lihtsam leida tööd kriisinäitlejana, kui Hollywoodi või pornotööstusesse pürgida.

Simuleeritud ohvrid ja lavastatud telekaadrid on võtmetähtsusega nüanss, et mõista 9/11 kogupilti. Ma ei väida, et mitte keegi ei hukkunud 9/11 terrorirünnakutes, aga ma väidan, et me suudame tõestada, et väga paljud “hukkunud” on simuleeritud ohvrid ehk võltsitud entiteedid. Mida arvad sina, kas 9/11 oli massimõrv või peaaegu et ideaalne pangarööv?

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

Allikad ja lisainfot:

http://www.septemberclues.info/vicsims.shtml

http://septemberclues.info/deconstructing.shtml

http://www.septemberclues.info/vicsims_photo-analyses.shtml

www.septemberclues.info

http://www.cluesforum.info/

www.ulmefilm.ee

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt