Twitteri-failid: ka Trumpi administratsioon sundis Twitterit plaandeemia ajal tsensuuri rakendama

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. detsember 2022 kell 10:25Fotokollaaž: Shealah Craighead / The White House / Wikimedia Commons + Twitter + Aaron Kittredge / Pexels + Canva.com

Kui sa oled kursis vandenõukultuuri sügavamate jäneseurgudega, siis ei tohiks tulla üllatuseks, et USA president Donald Trump, kes väidetavalt jäi pettuse läbi ilma teisest ametiajast ja kes peale seda asutas sõnavabaduse platvormi – Truth Social – vastutas plaandeemia ajal teatud määral COVID-19 teabe veebitsenseerimise eest. Seda kinnitavad ka uusimad Twitteri-failide paljastused.  

 

Värske andmeleke läheb nagu kellavärk kokku ülemaailmse salavalitsuse agendaga – kontrollides mõlemat poolt (Ida vs Lääs, liberaalid vs konservatiivid, vabariiklased vs demokraadid jne) on uskumatult lihtne määrida pahaaimamatule massile pähe hetke narratiivi. Olgu selleks enneolematu laustaud, kliimaeesmärgid, sõda või … (sisesta ise stsenaarium). Sellepärast oligi kontrollitud opositsiooni esindajana just Donald Trump see, kes koroonapettuse ajal uhkelt teatas, et “me hakkame sõjaväe abiga rahvast vaktsineerima”. Donald Trumpi pettusest kirjutasime esmalt pea 5 aastat tagasi, kuid ma ei väsi mainimast, et tegelasena on ta kindlasti üks säravamaid sellest klounide kampast. 

Kuigi presidendid ei tea sageli, mis toimub igal nädalapäeval enam kui 430 täitevvõimu kontrolli all olevas föderaalses agentuuris, võib kindlalt eeldada, et Trump – kes oli tol ajal innukas Twitteri kasutaja – oli kursis, kas keegi tema administratsioonist kohtub sotsiaalmeedia platvormidega, et arutada konkureeriva COVID-teabe tsensuuri.

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt