See ei ole järjekordne vandenõu-faktiline kirjutis: tegelikult ei ole meid võimalik kontrollida!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. oktoober 2022 kell 14:00Foto: Stockimages_AT / Getty Images Signature + Canva.com

Seekordse pühapäevase mõtiskluse autoriks on ettevõtja ja hingamisterapeut Juhan Noode, kelle sulest avaldasime 2020. aasta aprillis, kui suurem osa elanikkonnast koroonahirmus elas, kriitilise artikli “2020 – aasta, mil kaotati ajakirjandusvabadus ning sõnavabadus internetis“. Nüüd on Noode jõudnud arusaamani, et kuigi on oluline teada, mis toimub, siis on veel olulisem on teada, et see ei ole asja lõpp: “Vaja on vaadata selle tumeduse taha ja uskuda, et selle kõige taga on lootus. Tõde saab iga inimene ise otsustada. Ühest tõde ei olegi olemas. Me loome ise oma tõe – läbi individuaalse ja kollektiivse vibratsiooni, tegude ja mõtete.” Head lugemist ja kaasa mõtlemist! 

 

Kirjutan lühidalt oma arusaama tulevikust ja agendadest. See ei ole järgmine vandenõu-faktiline kirjutis.

Kirjutan esialgu lühidalt World Economic Forumi ja The Great Reset teemadel, aga see ei ole kogu asja point.

Alustuseks selgitan lühidalt inimestele, kes ei ole kuulnud, mis on World Economic Forum.

World Economic Forum on organisatsioon, kuhu kuuluvad kõik maailmajuhid, nagu näiteks Putin, Zelensky, Biden, Xi Jinping, Boris Johnson, Trudeau, Macron, Siim Kallas, Toomas Hendrik Ilves jne.

Ka sellised nimed nagu DiCaprio, Oprah, Rooma Paavst, Sadhguru, Greta Thunberg, Mark Zukerberg jpt. Ka vanad head Bill Gates, George Soros, Henry Kissinger, Anthony Fauchi. Organisatsiooni kuuluvad veel erinevad korporatsioonid nagu Google, Facebook, Moderna, AstraZeneca, Pfizer, Johnson&Johnson, Microsoft, Visa, Mastercard, PayPal, BlackRock jne jne. Loetelu isikutest ning korporatsioonidest on väga pikk.

Kui inimestele proovitakse meedia kaudu muljet jätta erinevate riikide juhtidest kui vaenlastest, siis lähemal uurimisel selgub, et nad on samas paadis. USA, Hiina, Venemaa, Kanada, Prantsusmaa, Jaapan jpt. Nagu World Economic Forumi juht Klaus Schwab ütleb, siis „meil on kontroll kõikides maailmajuhtide kabinettides“.

Ehk siis tegu on maailma eliiti kuuluvatest isikutest ja korporatsioonidest koosneva organisatsiooniga, kellel on ühine eesmärk – The Great Reset või teisisõnu Agenda 2030.

The Great Reset – plaan mida soovitakse ellu viia aastaks 2030. Lühidalt kirjeldab taaskord Klaus Schwabi tsitaat: „Sa ei oma mitte midagi ja oled õnnelik selle üle.“ See on väga detailne plaan, mida ma ei hakka lahti kirjutama. Kui kirjutada ükskõik millisesse otsingusse sõna The Great Reset, siis leiab selle kohta paksult infot.

Metaverse, plokiahel, 5G, digitaalne valuuta, tehisintellekt, industriaalrevolutsioon, droonid, kliimamuutus, rohepööre, geopoliitika, robotid, küberkontroll, biomeetriline järelvalve, 3D printimine, kodanikupalk, putukate söömine ja isegi samasoolisus on vaid mõned märksõnad nende enda kodulehelt, mis võtavad selle pika asja lühidalt kokku. www.weforum.org

 

Lähen nüüd teema juurde.

Võib tunduda, et meil pole selle vastu midagi teha ja see on nii massivne agenda, millele pole lihtsalt võimalik inimestel vastu hakata. Jah, et ees ootab täielik vana süsteemi kokkuvarisemine ja piltlikult mustad ajad, kuid kõik ei ole lootusetu.

Schumanni resonants – skaala, millel mõõdetakse Maa võnkesagedust.

Maad mõjutavad elektromagneetilised võnked, mis tekivad päiksetormide, kosmilise kiirguse ja isegi äikesetormide tagajärjel. Kui Maa saab mõjutatud nendest võngetest, siis Maa võnkesagedus tõuseb.

Kui Maa võnkesagedus tõuseb, siis tõuseb ka inimeste sagedus, sest me oleme energeetilised olevused. Kui tõuseb inimeste sagedus, siis ei ole võimalik inimesi mõjutada madalsageduslike energiatega nagu hirm ja allasurutus.

Mida kõrgemad on elektromagneetilised sagedused Maa ümber, seda rohkem hakkavad inimesed „ärkama“ ja aru saama, et vana süsteem ei toeta neid, vaid pigem lõhub ja orjastab. Seeläbi ei lase inimesed ennast kontrollida ja valivad uue reaalsuse kasuks – tõeline ühendatus ja kokkuhoid.

Selleks, et see juhtuks tuleb igal inimesel individuaalselt hoida kõrget sagedust ja mitte minna hirmuga kaasa. Mingis mõttes on see hea, et vana süsteem kokku kukub. Vana peab kokku varisema selleks, et uus ning kõrgem, joondatud reaalsus saaks tekkida.

Mida mina olen minevikus palju teinud – kirjutanud vandenõu faktidest ja agendadest. Mõelnud nende peale ja viinud sellele tähelepanu ja võimendanud seda energiat ja hirmu. Seda nad tegelikult soovivadki, kuna meie individuaalsed ja kollektiivsed mõtted loovad reaalsust. Where the focus goes, energy flows.

On oluline teada, mis toimub ning veel olulisem on teada, et see ei ole asja lõpp. Kui uskuda, et see on lõpp ning mitte midagi ei anna teha, siis me toidame seda narratiivi nende kasuks. Selle pärast nad nendest plaanidest avalikult räägivad ning selleks on ka kõik videod on vabalt nähtavad, et me läheks hirmu energiasse ja looks seda reaalsust kollektiivselt.

Vaja on vaadata selle tumeduse taha ja uskuda, et selle kõige taga on lootus. Tõde saab iga inimene ise otsustada. Ühest tõde ei olegi olemas. Me loome ise oma tõe – läbi individuaalse ja kollektiivse vibratsiooni, tegude ja mõtete.

Küsimus on selles, et millist võimalikku tulevikku me loome igas hetkes loome?

Suur osa tekstist on tõlgitud allolevast videost. See video on täpselt see, mida olen pikalt tundnud ja hittis nii korralikult sisse, et pidin selle siia seinale kirjutama. Nendel samadel põhjustel pole ma ka nendel teemadel väga pikalt kirjutanud ega mõelnud. Olen energia suunanud kollektiivse sageduse tõstmiseks läbi rännakute, retriitide, seminaride ning kainete tantsupidude. Olen alandlikult tänulik, kui läbi nende tegevuste kellegi elu päriselt saab uue hingamise ja mineku – see teenib suures plaanis kõrgemat hüvangut ja on suurim kingitus.

Meid on tegelikult väga palju. Oluline on anda endast võimalikult palju just sageduslikult, sest raha, auto, majad ja muu mateeria ei oma nii suurt tähtsust. Kui vibratsiooni tõstame, siis ei ole meid võimalik kontrollida!

Aho!

 

Juhan Noode

 

Allikas: Facebook, avaldatud autori loalKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt