Telegrami uudised (23/22): jätkub koroonamaja kokkukukkumine, kontrollühiskond digieuro abil

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. juuni 2022 kell 15:38Fotokollaaž: Canva.com (WHO lipp: iuneWind / Adobe Stock)

Teie ees on Telegrami uudised käesoleva aasta 23. nädalast ehk ajavahemikust 6.-12. juuni. Vaatame üle, millised koroonaterroristid ja nende teod sel korral “vahele võeti“ ning mis muudatused ootavad ees rahandusmaailma.

 

Allkirju ootab ka uus WHO pandeemialepingu vastane rahvaalgatus. Vaata lähemalt:

 

1

https://www.telegram.ee/maailm/hollandi-piloodid-voitsid-covid-vaktsineerimisnoude-kohtuasja-lennufirma-klm-vastu

Hollandi piloodid võitsid lennufirma KLM vastu COVID-vaktsineerimisnõude kohtuasja

19. mail esitas Hollandi lennufirmade pilootide ühendus (VNV) Amsterdami apellatsioonikohtusse kohtuasja lennufirma KLM poolt uutele pilootidele kehtestatud Covidi vaktsineermisnõude vastu. 2. juunil langetas kohtunik otsuse pilootide kasuks.

Karistusega 100 000 eurot rikkumise kohta on kohtuotsuse koheselt keelatud KLM-il koguda ja/või kasutada teavet COVID-i “vaktsineerimisstaatuse” kohta ja/või lükata tagasi kandidaadid, kes ütlevad, et nad ei ole “vaktsineeritud” ja/või nad ei soovi “vaktsineerida”.

 

2

https://www.telegram.ee/maailm/korgozstani-terviseminister-pandi-trellide-taha-ta-ostis-liiga-palju-covidi-vaktsiine

Kõrgõzstani terviseminister pandi trellide taha: ta ostis liiga palju Covidi vaktsiine

Kui pikka aega näis, et Kõrgõzstani terviseminister Alõmkadõr Beiženalijev võib üksnes oma ametikoha kaotada, siis nüüd on selge: mees läheb trellide taha. Põhjus: ta oli ostnud 2,4 miljonit koroonavaktsiini annust liiga palju. Riigiprokuratuuri hinnangul aegus liigsete ostude tõttu üle 240 000 kasutamata viaali.

Arvestades seda, et Eesti on tellinud üle 6 miljoni koroonavaktsiini doosi ja eestlasi on vaid 1,3 miljonit, siis kas Tanel Kiik on järgmine?

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/tervisediktatuuri-tunnistamine-astrazeneca-kaubandushuvid-kaaluvad-ules-teabevabaduse

Tervisediktatuuri tunnistamine: AstraZeneca kaubandushuvid kaaluvad üles teabevabaduse

Suurbritannias on aset leidnud pretsedent, kus valitsus tunnistab, et vaktsiinitootja kaubandushuvid on piisavaks põhjuseks, miks teda vabastada vastutusest kohtuvaidlustes. Vikki Spiti partner suri pärast AstraZeneca vaktsiini, mille peale naine tegi taebavabaduse seadusele tuginedes infopäringu, et uurida, millistel tingimustel on vaktsiinitootja vabastatud vastutusest kohtuvaidlustes? Selle peale vastati talle, et AstraZeneca kaubandushuvid kaaluvad üles päringu esitanud kodanikule info väljastamise kohustuse.

Tekitab see sinus usaldust?

 

4

https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/tagasiloogiefekt-parast-covidi-vastaseid-tablette-5-paeva-parast-jalle-positiivne

Tagasilöögiefekt pärast Covidi-vastaseid tablette: 5 päeva pärast jälle positiivne

Vaktsineerimisi ja lukustusi õigustanud teadlaste koorekiht väidab nüüd, et ravim Paxlovid päästab elusid, eriti kui seda õigel ajal kasutada. USA ravimifirma Pfizer tablette Paxlovid võib arsti ettekirjutuse korral võtta ka kodus.

USA-s sagenevad aga teated selle kohta, et Paxlovidiga ravitud inimestel on umbes viie päeva jooksul uuesti koroonatest positiivne. See on nn tagasilöögiefekt. See tähendab, et ravimi toime kaob mõnikord liiga kiiresti.

Juhtumiaruanded on näidanud, et mõned normaalse immuunvastusega patsiendid, kes on lõpetanud viiepäevase ravi Covidi-vastase ravimiga ja paranenud, võivad kaks kuni kaheksa päeva hiljem uuesti haigestuda. Nende hulgas olid vaktsineeritud ja tõhustusdoosi saanud inimesed.

Seega kui vaktsiin ja tablett ka ei aita, siis mis on koroonasõltlaste järgmine õlekõrs?

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/video-sveitsi-meedikud-who-rahvusvaheline-pandeemialeping-ohustab-inimoigusi

Šveitsi meedikud: WHO rahvusvaheline pandeemialeping ohustab inimõigusi

Rühm Šveitsi arste ja tervishoiutöötajaid on algatanud petitsiooni, milles kutsuvad üles loobuma Maailma Terviseorganisatsiooni nn pandeemialepingust, mille esimene punkt paar nädalat tagasi vastu võeti. Tänaseks on avalikule pöördumisele kogunenud juba 13 500 allkirja.

 

6

https://www.telegram.ee/eesti/allkirjasta-petitsioon-eesti-peab-utlema-ei-who-nn-pandeemialepingule

Allkirjasta petitsioon: Eesti peab ütlema “EI“ WHO nn pandeemialepingule

Ka rahvaalgatus.ee lehel kogutakse allkirju WHO pandeemialepinguga liitumise vastu – kui vähemalt tuhat allkirja saab täis, läheb algatus Riigikogule menetlemiseks.

Pöördumises tuuakse väja põhilised leppe kitsaskohas ja WHO kahe aasta möödalaskmised, millele tuginedes nõutakse, et:

  1. Eesti ei tohi liituda WHO nn pandeemialepinguga, vaid siinsed tervisepoliitika otsused tuleb teha kohapeal Eesti kohalikke olusid, majandust, (vaimset) tervist ja laste heaolu arvestades [15].
  2. Eesti rahva tervise üle otsustamine peab jääma Eestisse ja ei tohi sõltuda rahvusvahelistest organisatsioonidest, eelkõige mitte WHO-st, mida lisaks riikidele endile rahastavad ka investorid/ravimitootjad investorid ise – luues platvormi korruptsiooniks ning inimelude ja -õiguste arvelt teenimiseks [16] [17] [18] .
  3. Riigikogu – võtke tagasi Euroopa Komisjonile antud luba pidada Eesti Vabariigi nimel läbirääkimisi rahvusvaheliste tervise-eeskirjade osas, mille andsite ära Euroopa Liidu asjade komisjoni otsusega käesoleva aasta 4. märtsil Siim Kallase mahitusel.

Kuna pea kogu maailm pandi uue koroonaviiruse tõttu “lukku” just WHO mahitusel, siis tänaseks puuduvad mõjuvad põhjused selle organisatsiooni soovituste pimesi järgimiseks.

Lisa oma allkiri Rahvaalgatus.ee lehel.

 

Lõpetuseks liigume koroonapettusest rahapettuse peale

7

https://www.telegram.ee/nwo/digieuro-on-tulekul-mis-tapsemalt-on-digitaalne-keskpangaraha

Digieuro on tulekul: mis täpsemalt on digitaalne keskpangaraha?

Me liigume täieliku järelevalve riigi suunas, mida omakorda valvab Euroopa Liit. Digieuro kasutuselevõtt on täies hoos, kuid käib samas üsna märkamatult. Projekt on praegu uurimisfaasis ja kodanikel on aega 14. juunini 2022 seda kommenteerida. EL ja peavoolumeedia sellest võimalusest laialdaselt teavitanud ei ole.

Digitaalsel eurol ei ole füüsilist versiooni, makseprotsessid salvestatakse tõenäoliselt digitaalselt ja need oleksid keskpangale nähtavad.

https://www.telegram.ee/maailm/suur-vend-ei-maga-norra-jalgib-kullipilgul-kodanike-toiduoste

Näiteks Norra teeb ses suunas juba esimesi samme, jälgides kullipilgul kodanike toiduoste ja salvestades kõik need andmed esialgu – igavaseks…

Liikumine toimub igal tasandil kontrollühiskonna suunas ja on selge, et valitsused seda ei peata. Seda saame teha ainult meie, inimesed.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt