Rahvusvaheline inimsusevastaste kuritegude vandekohus hakkab menetlema koroonakuritegusid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. veebruar 2022 kell 9:075. veebruaril 2022 tegi rahvusvaheline inimsusevastaste kuritegude uurimise vandekohus avalduse, milles teatas, et hakkab uurima COVID-19 ohjamise sildi all läbiviidud kuritegusid. “Meie, rahvusvaheliste juristide ja kohtunike rühm, teatame käesolevaga, et viime Ameerika Ühendriikide eeskujul läbi vandekohtu kriminaaluurimise menetluse. Selle näidiskohtumenetluse käigus esitame vandekohtule (mis koosneb maailma eri riikide kodanikest) kõik olemasolevad tõendid COVID-19 inimsusevastaste kuritegude juhtide, korraldajate, õhutaja ja kaasosaliste vastu, kes aitasid kaasa, õhutasid või osalesid aktiivselt selle pandeemia elluviimisel. Uuritavad kuriteod hõlmavad kõiki tegusid, mille isik on sooritanud või jätnud tegemata inimsusevastaste kuritegude ühise plaani elluviimisel üle maailma,” selgitab teadaanne.

 

Tegu on avaliku südametunnistuse tugevdamise aktiga, mis lähtub seisukohast, et ebaõiglus ühe inimese vastu on ülekohus kõikide inimeste suhtes:

“See uurimine on algatatud inimeste poolt ja inimeste jaoks ning seda nimetatakse avaliku arvamuse rahvakohtuks (ingl Peoples´ Court of Public Opinion). Kuna meil ei õnnestunud leida tegutsevat kohtuinstitutsiooni, mis nõustunuks kuulama tegelikke tõendeid praeguse süsteemi kohtuasutustes, teostame selle menetluse väljaspool praegu toimivat süsteemi, lähtudes kindlast veendumusest, et iga inimene suudab hõlpsalt teha vahet hea ja kurja ning õige ja vale vahel vastavalt loomuõigusele.

Me väidame, et maailma valitsused on sattunud korrumpeerunud ja kuritegelike võimustruktuuride kontrolli ja mõju alla. Omavahel kokku mängides lavastasid nad pandeemia, mida enne aastaid planeeriti. Sel eesmärgil lõid nad sihilikult massipaanika valede faktiväidete ja sotsiaalselt kujundatud psühholoogilise operatsiooni kaudu, mille sõnumeid nad massimeedia vahendusel edastasid.

Selle massipaanika eesmärk oli veenda elanikkonda nõustuma nn vaktsineerimisega, mis on tagantjärele osutunud mitte ainult ebatõhusaks, vaid ka äärmiselt ohtlikuks ja isegi surmavaks.

Nende inimsusevastaste kuritegudega on maailma rahvastikule tekitatud majanduslik, sotsiaalne ja tervisekahju, mida saab rahaliselt mõõta kvadriljonites dollarites (ehk miljonites miljardites).

Kõrgelt tunnustatud advokaadid, teadlased ja eksperdid üle maailma viivad koostöös Portugalist pärit kohtuniku egiidi all läbi selle suure vandekohtumenetluse ja annavad seeläbi kohtunikele (ehk maailma kodanikele) täieliku ülevaate nendest inimsusevastastest kuritegudest.

 

Rahvakohtu avaliku arvamuse uurimisel on kaks eesmärki:

ühelt poolt luua näidismenetlus ja koguda süüdistusi nende vastu, kes on kriminaalselt ja tsiviilselt vastutavad isikud nendes inimsusevastastes kuritegudes.

Ja teisest küljest on see igakülgse pildi loomine sellest, millega me silmitsi seisame, sh teadlikkuse tõstmisest:

– praeguse kaaperdatud süsteemi ja selle institutsioonide faktiline kokkuvarisemine ning sellest tingitud tagajärg;

– vajadus, et inimesed ise võtaksid tagasi oma suveräänsuse;

– vajadus peatada esmalt need plaandeemiameetmed, keeldudes nõuete täitmisest;

– vajadus käivitada oma uus tervishoiu- ja haridussüsteem, majanduse- ja kohtusüsteem, et demokraatia ja õigusriigi põhimõtte alusel meie põhiseadused taastataks.

Rahvaste avaliku arvamuse kohus töötab sõltumatult mis tahes valitsusest ja valitsusvälistest mõjuorganisatsioonidest. Logistilist tuge pakub Berliini koroonauurimiskomitee.”

 

Alla on kirjutanud kümmekond rahvusvahelist vandeadvokaati + kohtunik:

Vandeadvokaat Virginie de Araujo Recchia, Prantsusmaa

Kohtunik Rui Fonseca E Castro, Portugal

Vandeadvokaat Claire Deeks, Uus-Meremaa

Vandeadvokaat Viviane Fischer, Saksamaa

Vandeadvokaat Dr. Reiner Fuellmich, Saksamaa

Vandeadvokaat N. Ana Garner, USA

Vandeadvokaat Dr. Renate Holzeisen, Itaalia

Vandeadvokaat Tony Nikolic, Austraalia

Vandeadvokaat Dipali Ojha, India

Vandeadvokaat Dexter L-J. Ryneveldt (Adv.), Lõuna-Aafrika

Vandeadvokaat Deana Sacks, USA

Vandeadvokaat Michael Swinwood, Kanada

+

Inimõiguste kaitsjad ja õigusaktivistid:

Tjaša Vuzem, Sloveenia

Dr. Cristiane Grieb, Kanada

Leslie Manookian, USA

 

Esimene selline kohtumine toimus 5. veebruaril:

Grand Jury | Day 1 (English) (odysee.com) (juhul kui Youtube´i link kustutatakse, vaata Odysee-st)

Järgmised kohtumised ja teemad:

  1. veebruar: plaandeemia üldine ajalooline ja geopoliitiline taust
  2. veebruar: PCR-test
  3. veebruar: vaktsiinid
  4. veebruar: finantssüsteemi hävitamine
  5. veebruar: Eugeenika + lõpuargumendid ja väljavaade

 

Allikas: http://www.grand-jury.net/

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt