Video! Meditsiiniõiguse advokaat Beate Bahner hoiatab täieliku diktatuuri kehtestamise eest Saksamaal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. aprill 2021 kell 10:06Foto: Beate Bahner – Divulgação/Twitter

Saksamaa liidukantsleri Angela Merkeli eestvedamisel äsja vastu võetud seadusemuudatus, mis muu hulgas näeb ette ka pidevat lauskiirtestimist ettevõtetes ja koolides, ajendas meditsiiniõiguse advokaati Beate Bahnerit, kes kuulub põhiõiguste eest seisvasse advokaatide ühendusse, tegema avalikku pöördumist: “Saksamaa, kas me oleme ikka õigusriik? /–/ Kas see on tõesti meie arusaamine demokraatiast? /–/ Tegemist on suurima riigipöördega, mida me peale sõja lõppu kogenud oleme. Kõigil meie vabadustel on lõpp. Meie õigused hävitatakse ja me kaotame demokraatia lõplikult,” kirjutab ta. “Saksamaa, ärka üles sellest koroonakoomast, palun ärka lõpuks üles!” kutsub ta valitsust üles mõistuse häält kuulda võtma. 

 

Tere, Saksamaa, mina olen Beate Bahner, meditsiiniõiguse advokaat ja ühingu Anwälte für Aufklärung (advokaatide ühing, kes seisavad põhiõiguste eest) liige.

Täna on pühapäev, 11. aprill. 2021. Kantsler (Angela Merkel) plaanib tuleval nädalal järjekordset muudatust nakkuskaitse seaduses. Uue paragrahvi lõikega 28 B kaotavad otsustusõiguse liidumaad, linnad ja omavalitsused.

Kui meie maal saab tuhandest inimesest üks positiivse testitulemuse, siis otsustab kantsler Merkel, et kogu elu tuleb jälle seisma panna: kõik lasteaiad, koolid ja ülikoolid pannakse kinni, kõik ettevõtted suletakse ja inimesed suunatakse kodukontorisse. Samuti peavad oma uksed kinni panema kõik spordihooned, muuseumid, teatrid, kontserdisaalid ja kultuuriasutused. Kõik festivalid ja pidustused on keelatud, laulmine, tantsimine, palvetamine pole samuti lubatud. Peaaegu kõik lähikontaktid on keelatud. Liikumispiirangud on alates kella üheksast õhtul kuni kella viieni hommikul. Reeglite vastu eksinutel tuleb maksta trahvi kuni 25 000 eurot ja tähelepanu! – kuni viie aastane vabadusekaotus.

Saksamaa, kas me oleme ikka õigusriik?

Kas see on tõesti meie arusaamine demokraatiast? Kas me ikka anname endale aru, kui palju on üks inimene tuhandest?

Uued keelud põhinevad nakatumissagedusel: 100 inimest 100 000 elaniku kohta. See ei ole mitte ainult äärmiselt madal näitaja, vaid tegemist on ka omavoli ja võimu kuritarvitamisega, sest 99 900 inimest on nakatumisnäitajat arvestades terved. Aga ka nendest sajast positiivse testitulemuse saanud isikust on 99% terved, sest PCR-test on meditsiini ajaloos kõige suurem pettus – selline test pole sobilik koroonaviirusesse nakatumise tuvastamiseks.

Terveid inimesi ei peaks kolm korda nädalas testima, kas nad on terved või mitte. Kas me läheme reeglipäraselt surnuaiale kontrollima, ega me äkki vahepeal ära ei ole surnud, eneselegi märkamata? Kas me oleme hiljuti hakanud ennast radioloogi juures kontrollimas käima, ega me pole märkamatult jalaluud ära murdnud?

Saksamaa – ärka lõpuks üles!

Tegemist on suurima riigipöördega, mida me peale sõja lõppu kogenud oleme. Kõigil meie vabadustel on lõpp. Meie õigused hävitatakse ja me kaotame demokraatia lõplikult.

Saksamaa, lõpetame ükskord selle koroonamuinasjutu uskumise ja loeme parem George Orwelli “1984” või Aldous Huxley raamatut “Hea uus ilm” ja me saame teada, kes rahastab “kvaliteetmeediat”, mis on meid viimase aasta jooksul informeerinud.

Saksamaa, alates järgmisest nädalast on meie senisel elul alatiseks kriips peal, seda nii vaimses, sportlikus, sotsiaalses, kultuurilises ja majanduslikus mõttes, kui me kohe üles ei ärka ja ei hakka tegutsema õige asja nimel. Astume sellele vastu – ütleme ei! Vastasel korral elame varsti maailmas, mida mida me poleks enam kunagi võimalikuks pidanud.

Saksamaa, ärka üles sellest koroonakoomast, palun ärka lõpuks üles!

Või tahame me tõesti, et meie ja meie lapselapsed sellises maailmas üles kasvaksid? Kõik suletud. Kõik surnud. Kõik isoleeritud. Kõik ainult arvutiekraani ees ja see natuke, mis on veel normaalsest elust järgi, toimub ainult maski kandes ja distantsi hoides.

Saksamaa, on meil tõesti nii suur surmahirm, et me ennast pigem luku taga hoiame? Kui see on tõesti nii, siis olen ma oma rahva suhtes kardinaalselt eksinud.

 

Allikas: Daily Motion

Foto: Beate Bahner – Divulgação/Twitter

 

Tõlkis ATCG Tõlkebüroo

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt