Video! Dr Ryan Cole: Miks me süstime inimeste kehasse mürgiseid vaktsiine!?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. oktoober 2021 kell 16:31USA-s Idaho osariigis asuva sõltumatu labori Cole Diagnostics juht, anatoomilise ja kliinilise patoloogia eriharidusega dr Ryan Cole kirjeldab augusti keskel toimunud Ameerika rindearstide (American Frontline Doctors on USA konservatiivne poliitiline organisatsioon – toim.) tippkohtumisel White Coat Summit paljusid terviseprobleeme, mis on seotud eksperimentaalse geeniteraapia ehk koroonavaktsiinidega. Ta küsib, et kui koroonavaktsiini tagajärjel on surnud 11 000 ameeriklast, siis kus on lahkamistulemused: “Meile öeldakse, et lahkamine on kallis, aga samal ajal tehakse miljardite dollarite eest lastele koroonavaktsiini süstimise reklaami?” Cole ütleb, et kui me toome turule eksperimentaalse vaktsiini, mida pole pikaajaliselt jõutud uurida, siis tuleks rakendada Prantsuse õigussüsteemi põhimõtet: süüdi, kuni pole tõestatud vastupidist. “Aga meile öeldakse, et vaktsiin ei põhjusta surmasid ega kõrvalnähtusid (sellel pole mingit seost vaktsiiniga!) ning minge tegelege muude asjadega… Kuidas me saame teha teadust, kui me ei otsi ega uuri? Me ei saa leida seda, mida me ei otsi. Tuhanded inimesed on nende vaktsiinide süstimise tagajärjel surnud, aga miks ei teostata lahkamisi?” küsib ta.

 

Me viime inimeste kehadesse geenijärjestuse, süstime selle deltalihasesse ja meile on öeldud, et selles on ka veidi ankurvalku ja kui see on transleeritud ning toodab pisut valku, siis jääb ta rakupinnale. Teate mis, see ei ole nii! Mina olen teadlane, ärge küsige ajakirjanikelt ja faktikontrollijatelt, vaid teadlastelt!

Niisiis, ogavalk ei jää ainult deltalihasesse, need ringlevad veres ja maanduvad kehas mitmetesse organitesse. Laboriloomadega tehti katseid, süstisime neisse ogavalku, ilma viiruse endata ja avastasime, et ogavalk indutseerib samu haigusi nagu COVID-19 – sama kopsuhaigus, sama veresoontehaigus, sama südamehaigus, sama ajuhaigus – ogavalk on murk!

 

Miks me süstime inimeste kehasse toksiine, mis lõhuvad ajuveresooni, laseb sisse ogavalku ja põhjustavad põletikku?

See on toksiin, mis põhjustab haigust. Tegemist ei ole vaktsiiniga. Su oma immuunsüsteem hakkab ründama su enda kudesid, kui vaktsineerida. Me peame sellele hullumeelsusele kohe lõpu tegema.

Sama lugu on neerudega: elutegevuseks on vaja kolme asja – veri käib ringi, me peame hingama ja me peame pissima. Kui neid kolme asja ei tee, siis sured ära. Kas tahate oma neere trombe tekitava süstiga kahjustada? See pole hea mõte. Maksa läheb ka vaja, et eraldada kehast kõikvõimalikud mürgid – maksakahjustus… Munandid – järgmist põlvkonda silmas pidades olulised asjad. Ogavalk tekitab põletikku ka munandites.

 

Mida nad meie eest varjavad?

Jaapanlaste biodistributsiooni uuringus avastati, et RNA-d ümbritsevad lipiidide nanoosakesed ja seda süstitakse inimeste kehadesse. Suur osa jääb deltalihasesse, aga vereringesse läheb ka. Sellele meeldib koguneda inimese bioloogiliselt aktiivsesse organisse – munasarja.

Pfizeri dokumentides ja avalduses on selgelt kirjas, et rottidel vähenes viljakus 16%. Rotid on ühed kõige efektiivsemad järelkasvu loojaid. Aga mida see teeb inimkonnale? Me ei tea. Sest meil pole pikaajalist uuringut. See on kuritegu!

See on eksperiment, seda vaktsiini on lubatud kasutada hädaolukorras ja see pole tavatingimustes isegi heaks kiidetud. Inimkonda kasutatakse kolmanda faasi katseks. COVID on trombide tõbi.

 

Ei ole võimalik leida seda, mida ei otsita

Miljardeid kulutatakse reklaamidele, et saada toksiin inimestesse. Tegemist on eksperimentaalvaktsiiniga, aga kus on päris teaduse rahastus? Valitsus ei taha, et rahvas näeks seda, mida meie näeme.

Kui suur on vähktõve oht pärast süsti? See pole teada.

Autoimmuunhaiguste oht? See pole teada.

Kui suur on oht kahjustada viljakus kogu eluks? See pole teada.

Miks me surume peale seda jama, kui me ei tea vastuseid nendele küsimustele?

See on täielik teadusevastasus ja rünnak meie vastu.

Kuidas saate öelda haiglatöötajatele, et te ei tohi siin enam töötada, kui te ei osale eksperimentaalses inimkatses?

Läheme tagasi 1947 Nürnbergi koodeksi juurde. Me rikume seda rahva ja inimestena. Kus on lahkamisteks mõeldud miljardid? Kus on miljardid, et tõestada teaduslikult vaktsiini toimet? Kus on lahkamised? Neid pole.

Kokkumängiv meedia ei avalda teateid vaktsiinisurmadest.

Mis sai #metoo liikumisest? Mis sai “usume teda” põhimõttest? Mis sai “usume kõiki” põhimõttest? Miks nad ei usu teadust? Nad ei usu teadust, nad on teaduse tagasi lükanud.

Mis juhtus liikumisega “usu seda, kuni suudad tõestada vastupidist”. Me näeme laboris, et süstid ei lase immuunvastusel normaalselt toimida.

Meie kehas leidub olulisi rakke, mis hoiavad teisi viiruseid kontrolli all. Nad hoiavad vähktõve kontrolli all, tegemist on rakkudega, mida kutsutakse CD8+T-tappurrakkudeks. On olemas Saksamaa ja Hollandi uuring, mis näitab nihkes immuunprofiili. Lõpuks jõuti järeldusele, et “me näeme rakkude murettekitavat mustrit”, millega tavaliselt peame võitlema, aga praegusel juhul me ei tea, kui kaua nihkes muster kestab. Meil oleks nagu jalgpallimängus eesliinil kaheksa kaitsjat, me teeme 3–4 mängijat halvatuks ja ütleme, et me ei tea, kas nad on halvatud selle mängu või kogu karjääri lõpuni. Me näeme laborites, et eelmiste perioodidega võrreldes on sagenenud herpesviirused, nakkuslik mollusk, papilloomiviirus, taasaktiveeritud igat sorti viirused nagu mononukleoos jne.

Ma olen patoloog ja ma näen taasaktiveerumise tasemete varajasi märke.

Arvake ära, mida teeb CD8+ T-tappurrakk ja mõned T-rakkude retseptorid, mida nimetatakse tolli-sarnasteks retseptoriteks ning millel on kindel muster? Nad hoiavad vähki kontrolli all. Olen näinud laboris emakakaelavähi 10–20-kordset suurenemist viimase poole aasta jooksul ja olen andmeid kogunud aastast aastasse.

Kui suurt tahkete kasvajatüüpide arvu tõusu me järgmiste aastate jooksul näeme? Me ei tea ja see on aus vastus.

Kui arst ütleb teile, et tema teab kõike, siis ärge uskuge teda, vaid leidke endale uus arst.

Vaata videot:

 

Vt lisaks childrenshealthdefense.org

 

Allikas: odysee.com

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt