Uus uuring: 94%-l hilisemate terviseprobleemidega ja vaktsineeritud patsientidel esines veres anomaaliaid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. oktoober 2022 kell 18:18Foto: ekraanikuva

Itaalia arstid uurisid mikroskoopiat kasutades nende patsientide verd, kellele oli süstitud mRNA COVID-19 vaktsiine ja leidsid verest võõrkehasid veidi aega pärast vaktsineerimist, näitab uus eelretsenseeritud uuring, mille tulemused avaldati 2022. aasta augustis ajakirjas International Journal of Vaccine Theory, Practice and Research. Uuringus osales 1006 inimest, kellest 94% puhul avastati veres kõrvalekaldeid ja 100%-l esinesid pärast süstimist veres muutused. Kõikide süstitud isikute (rahvusvaheline valim) ebanormaalsed vereproovid, kokku 948 juhul, sisaldasid torukujulisi/kiulisi moodustisi ja sageli ka kristalseid ja lameljaid moodustisi, millel oli äärmiselt keeruline, kuid püsivalt sarnane vorm.

 

Neid kõrvalekaldeid saaks tuvastada ka tavalise mikroskoobiga

Kolm arsti, kes kõik on kirurgid – Franco Giovannini, M.D., Riccardo Benzi Cipelli, M.D. ja Giampaolo Pisano, M.D., uurisid enam kui tuhande patsiendi värskelt võetud verd (u kuu aega pärast vaktsineerimist), kasutades vaatlust mikroskoobi all, et näha, mis veres toimub.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt