Kui vana enam ei toimi, aga kardame uut. Kust otsida lahendust?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. aprill 2020 kell 20:33



Foto: kae.ee

Ei ole tarvis pingutada selleks, et näha, kuidas maailm kannatab. Kuidas inimesed on segaduses, sest vana justkui enam ei toimi. Reeglid, mille alusel oleme elanud, ühiskond, mida oleme loonud, on toonud endaga kaasa näiliselt mugavamat elu, kuid mitte vähem kannatusi. Ma nimetan seda näiliseks mugavuseks, sest sügaval sisimas kindlustunne puudub, rahulolu puudub, ja praegu aset leidvad sündmused kõigest toovad pinnale selle, mis oli loori taga alati peidus. Paljudele hetkel kerkivatele küsimustele ei ole vastuseid, sest üritame lahendada olukordi, toetudes vanadele ideedele ja mõttemustritele. Üritame päästa eos mädanenud süsteemi.

 

Käesoleval ajal toimuv olukord on vaid üks inimkonna väljakutsetest, millega tuleb hakata silmitsi seisma, kui ei toimu globaalset nihet inimkonna teadvuses. See ei ole koht muretsemiseks, kuid mõtlemiseks kindlasti, ja olulisimad küsimused, mida tuleb esitada, on küsimused iseendale. Ma jagan seda universaalset Sri Bhagavani õpetust, sest võib-olla just see on alternatiivne vaatevinkel, mida Sa hetkel oma ellu vajad.

 

Sri Bhagavan kõikide inimkonna kannatuste algpõhjusest:

Kõikide kannatuste tuum peitub eraldatuse tundes. Meid juhib teadvus, mis jaotab kõike: mina ja teine, minu ja kellegi teise oma, minu inimesed ja tema inimesed, minu rahvus ja tema rahvus. Selline eraldatuse tunne paneb meid tundma, et see, mis on meist eraldi, ohustab meid. See hirm toob endaga kaasa sõdu, konflikti ja teisi vägivalla vorme.

Kas inimkonna jaoks ei ole lunastust? Kas me jäämegi pessimistlike filosoofide pundiks või apaatseteks maailma hävingu pealtvaatajateks? See ei pea olema nii.

Praegu seisame silmitsi kolossaalse üleminekuga eraldatuse tundest ühtsusesse. Me virgume pimedusest valgusesse, valest tõesse ning selle käigus avastame kõikide elusolendite ühtsust.

Kuigi igaüks meist elab erinevat elu ja me oleme teineteisest eraldatud ajas ja ruumis, oleme me bioloogiliselt, emotsionaalselt ja vaimselt üks olend. On olemas ainult üks keha. See, mis toimub mereelukatega ookeanides, toimub meie, meeste ja naistega. See, mis juhtub metsadega, juhtub meie kehadega, sest meie kehad ja puud on tehtud samast maast. Kas ei ole meie kehad kõigest liikuvad savikujud, mida täidab teadvus? Südametunnistusel põhinev pingutus tervendada maakera manifesteerub meie kehade täieliku tervenemisena.

On olemas ainult üks mõistus. See on mõistus, mis voolas läbi meie esivanemate, voolab läbi meie ja elab edasi meie lastes ja nende lastes. Kollektiivne piin ja hirm, mida tunnevad meie vennad teisel pool maakera, manifesteeruvad õudustena, mida kogeme unenägudes või ärkvel olles. Meie naudingud ja valu on sisimas lahutamatud.

Me oleme üks olend ja me ei saa enam elada eraldatuse illusioonis. On olemas ainult üks teadvus ja me elame holograafilises Universumis.

Iga inimene, kes virgub ühtsusele, mõjutab automaatselt üle saja tuhande inimese, tõugates neid ainsale mõistlikule reaalsuse kogemise alternatiivile. Kui muutub see, kuidas me kogeme reaalsust, me leiutame uusi viise, kuidas elada ja armastada. Sellega me loome parema planeedi nii olevikus kui tulevikus. See on meie ühine saatus.

 

Sri Bhagavan on valgustunud õpetaja, kes on hariduselt matemaatik, kuid kelle ainus elutöö on vabastada inimkond kannatustest. Aastal 1989. sündis Ühtsuse Ülikool (Oneness University), mida nüüd juhivad tema poeg ja minia, ning praegu on Sri Bhagavan Golden Age Movementi (Kuldne Ajastu liikumine) eestvedaja. Tema pealtnäha lihtsad õpetused töötavad mingil teisel, hoopis sügavamal tasemel sinu sees. Iga kord toimub sinu teadvuse laienemine ja järk-järgult, võttes tema initsieeritud protsessidest osa, muutub elu kergemaks ja mängulisemaks. Sa tunned ennast vabana. Asi on selles, et Sri Bhagavani ja Golden Age liikumise taga seisab võimas uue ajastu energia, mis kaasab transformatsiooni teekonnale kõiki, kes seda vähegi soovivad. Tänu sellele on maailmas virgunud miljonid inimesed ning ka Eestis on inimesi, kes elavad juba hoopis teises teadvuse seisundis.

15. aprillil toimub erandkorras ühepäevane protsess “Õnne teekond” online formaadis inimeste kodudes. Protsess tuleb otseülekandega Indiast ja sellel on eestikeelne tõlge. Loe rohkem ja registreeru: www.kae.ee/onneteekond

Foto: kae.ee

 

Toimetas Carolina Daineka / KAE



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt