India vaimne õpetaja: Kuidas töötab sinu elus teine Universumi seadus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. veebruar 2020 kell 18:19Oneness University ja Golden Age Movementi asutaja ning vaimne õpetaja Sri Bhagavan räägib seekord teisest vaimsest seadusest. Miks vahel käitud sa nii, nagu sa kõige vähem tahad? Mis tekitab ebamugavaid või lausa raskeid olukordi sinu elus?

 

Sri Bhagavan: Turvatunne on heade suhete vundament. Ebakindlus ja konfliktid kindlasti väljenduvad ühel või teisel moel. Rahaline kindlustatus on muuhulgas stabiilsuse tundmisel väga oluline ja see mõjutab suurel määral inimese elukogemust. Rahalise puuduse tulemus on hirm ja ebakindlus, mis hakkavad mõjutama suhteid. Selleks, et olukorraga toime tulla, tuleb sul mõista teist vaimset seadust, mis kujundab sinu käekäiku, ja see on emotsioonide seadus.

Universum ütleb: sa lood oma elus seda, mida sa kardad, sa lood seda, mida sa vihkad, sa lood seda, mida armastad.

Esiteks tuleb vahet teha mõtetel ja emotsioonidel. Mõte on juhuslik nähtus, mis tegelikult ei kahjusta sind. Mõtted ei peaks sind hirmutama, sest nad ei kanna endas erilist jõudu. Emotsioonid on aga intensiivsed mustrid, mis kipuvad korduma. See, mis kujundab sinu elu, on emotsioonid, mitte uitmõtted.

Seadus ütleb, et sa lood seda, mida sa kardad. Hirm on esmane emotsioon. Võib öelda, et see on kõikide teiste laastavate emotsioonide tuum:

  • kadedus on hirm, et keegi jõuab sinust ette;
  • viha on hirm teadmatusest, mida olukorras ette võtta;
  • solvumine on hirm, et keegi ignoreerib või tõrjub sind.

Aastaid tagasi kardeti ühes USA piirkonnas sarimõrvarit. Uudistes kajastati teateid, et ta on juba palju inimesi maha lasknud ja piirkonna elanike hoiatati, et nad ei laseks võõraid endale koju. Seda teadis ka üksik vanem daam, kes elas äärelinnas. Ühel vihmasel õhtul astus keegi tema maja uksest sisse. Vanem daam magas tugitoolis ja, kui ta ärkas, nägi ta relvastatud meest oma toas. Ta silmitses teda küünlavalguses ja ütles: “Pojakene, sa oled ju läbimärg ja ilmselt külmunud. Tule soojenda ennast üles veidi.” Mees oli segaduses, kuid pani oma relva maha ja istus kamina ette. Daam jätkas: “Sa ilmselt oled väga näljane, pojake. Mina kööki ja leia endale midagi süüa.” Mees haaras köögilaual olevat sööki ja jooksis relvaga minema. Ta jooksis üle tänava naabermajja. Majas olev perekond ehmus ja hakkas karjuma, kui nad mõrvarit nägid. Mees tulistas neid. Miks mees käitus nii erinevalt? Ta oli maniakaalne sarimõrvar, kuid vanakest ta ei puutunud. Miks?

Sellepärast, et sina oled küte sellele, kuidas inimesed sinu peale reageerivad. Sarimõrvar ei saanud vana daami puutuda, sest naises polnud sarimõrvari ees hirmu. Surid need, kes olid õuduses. See on loomulikult äärmuslik näide, kuid printsiip töötab igaühe elus samamoodi. Sa tõmbad oma ellu ligi olukordi ja inimesi, mida või keda sa kardad.

Samamoodi sa lood seda, mida sa vihkad. Kui sa aastaid vihkad solvavaid inetuid sõnu, siis sa tekitad neid oma ellu juurde. Mitu korda elus oled sa vastu tahtmist teinud seda, mida ise vihkad või millele osutad vastupanu? Sa vihkad midagi – sa saadad seda Universumisse, kust see tuleb sinu juurde bumerangiga tagasi.

Selle asemel, et investeerida millegi või kellegi vihkamisse, investeeri millegi või kellegi armastamisse.

Selle asemel, et karta konflikte, armasta rahu.

Selle asemel, et vihata vaesust, armasta rikkust.

 

Sri Bhagavan on valgustunud õpetaja, kelle elueesmärk on vabastada inimkond kannatustest. Selleks on ta asutanud Oneness University ja Golden Age liikumise, mis korraldab ja viib läbi sügavaid protsesse, mille käigus toimub inimeste hüppeline teadvuse kasv. Miljonid inimesed üle maailma on tänu Sri Bhagavanile virgunud ja valgustunud, vabanenud korduvatest probleemidest, avastanud tõelise rõõmu ja vabaduse, leidnud suhetes rahu, tervenenud ja välismaailmas jõudnud edu ning külluseni.

Tallinnas toimub 18. märtsil tema initsieeritud 1-päevane transformatsiooni kursus “Õnne teekond”, mille käigus toimub iga osaleja teadvuse laienemine ja vabanemine vanast ning ebavajalikust. Loe rohkem ja registreeru juba täna: www.kae.ee/onneteekond

 

 

Toimetas Carolina Daineka / KAE

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt