Sri Bhagavan: 7 sammu rikkuse loomiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. jaanuar 2020 kell 19:35Foto: Kuldne Ajastu Eesti

Oneness University ja Golden Age Movementi asutaja ning vaimne õpetaja Sri Bhagavan (70) räägib oma õpetustes õigete taotluste olulisusest ning jagab 7 sammu rikkuse loomiseks.

 

Te tahate luua külluslikku elu, mis iseenesest on hea soov. Kõik suured teod: olgu need ajaloolised sündmused, teaduslikud avastused, suurkorporatsioonid või isiklikud saavutused said kõik alguse ühest hetkest. Nad said alguse otsusest või taotlusest. Otsus või taotlus on iga loome seeme.

Mis on taotlus? Taotlus on kirglik soov. Inimesel on päeva jooksul keskmiselt 50-60 soovi, alustades väikestest asjadest ja lõpetades suurte soovidega. Kuid erinevalt soovist on taotlusel fookus. Taotlus on miski, mis genereerib energiat ja käivitab sellega kogu Universumi tööd teie poolt valitud liikumissuunas. On lugematu arv näiteid selle kohta, kuidas arukas Universum aitas neid, kellel oli tõeline taotlus, mille seeme oli puhas. Saage aru, et elu ilma taotluseta on nagu teekond ilma sihtpunktita.

Miks siis inimesed puutuvad vahel kokku takistustega ka siis, kui taotlus on väga tugev? Sellises olukorras paljastub taotluse jõud. Mis määrab taotluse jõu? Taotluse jõu määrab vastus küsimusele: “Miks?” Miks te tahate seda, mida te tahate? Millised juhtivad motiivid peituvad taotluse taga? Taotlusi juhivad erinevad emotsioonid. Näiteks võrdlus teistega, vajadus jõuda kellestki ette, midagi tõestada, hirm ja viha. Taotlust võib juhtida ka armastus, täielikkuse tunne, entusiasm, soov olla kasulik ühiskonnale ja perekonnale või soov jagada seda, mida te oskate. Mäletage seda, et arukas Universum hakkab teid toetama ainult siis, kui teie taotlused on heatahtlikud ja kasulikud. Seemnest sõltub see, milliseks kasvab puu. Kui seeme on mõru, siis ka vili saab mõru olema. Kui seeme on magus, siis vili saab olema magus. Teie taotlust tugevdab fookus ja tähelepanu. Kui seeme on nõrgavõitu, kui seda närivad kahtluse ussikesed, siis ka vili saab olema vastav.

Proovige näha seda, millel on keskendunud teie mõtted. Millised mõtted külastavad teid kõige sagedamini? Kas fookus on sellel, mida te tahate või sellel, mida te ei taha? Kuna teie fookus või taotlus määrab liikumissuunda. See, mida te pidevalt märkate ja enda sees tunnete on suund, kuhu te liigute. Keskenduge oma soovil, mitte sellel, kuidas kõik läheb pidevalt nihu.

Samuti tuleb teil oma teekonna vältel vaadata oma soovid üle ja neid vajadusel korrigeerida. Teid ümbritsev stsenaarium pidevalt muutub ja teie muutute koos sellega. Dinosaurused ei muutunud ja surid välja. Oodata ideaalset olukorda, mil te kunagi ei vaidle ega riidle, vaid ainult väljendate armastust ja sümpaatiat, on kõigest fantaasia. Vastupidi, rahulikud suhted on võimalikud seisundis, mil te lubate teisel inimesel olla see, kes ta on. See on võimalik vaid siis, kui te avastate, et püüd teisest inimesest aru saada, on mõttetu.

 

7 sammu rikkuse loomiseks

  1. Rikkus on teadvus. Teil tuleb pidevalt mõelda sellele, mis teil juba on, mitte keskenduda sellel, mida ei ole. Perekond, kodu, teadmised kõik see on rikkus. Ka tervis on rikkus. Kui te hakkate teadvustama seda, mida te juba omate, siis mõne aja pärast te märkate, kuidas rikkus teie elus hakkab kasvama.
  2. Tänutundel on väga oluline roll. Hommikul kohe, kui te ärkate, siis kui joote esimest tassi teed/kohvi/vett, tuleb hakata tänama neid, kellega te koos seda teete. Olge tänulikud igale inimesele ja kõigele, mis teid ümbritsed.
  3. Teil tuleb paluda andeks. Kui te solvasite kedagi, siis öelge välja: “Anna andeks.” See suurendab raha kogust teie elus. Samuti tuleb andestada neile, kes on teid solvanud.
  4. Pidage naistest lugu. Naisi ei tule ainult armastada, vaid neist tuleb ka lugu pidada.
  5. Palvetage oma Kõrgema Mina poole. Rääkige sellest, mida te soovite. Selgitage samuti põhjust, miks te seda soovite. Olge oma palvetes ausad.
  6. Palve on väga oluline. Tänage Kõrgemat Mina kohe, veel enne soovi täitumist ning visualiseerige soovi täitumist 3D-s. Tundke seda, kuidas see, mida te soovite, juba on olemas.
  7. Igapäevane praktika enne magamaminekut: vaadelge seda kui enesekesksed te olete. Samuti vaadelge seda, kui palju ja kui tihti te valetasite teistele.

Kui te hakkate igapäevaselt neid 7 sammu rakendama, siis hakkab rikkus teie eludes automaatselt kasvama.

 

Lisainfo: loe 11. veebruaril Sri Bhagavani initsieeritud kursuse kohta Tallinnas SIIT.

Foto: Kuldne Ajastu Eesti

 

Toimetas Carolina Daineka / KAEKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt