Ajatu: Teadusuuringud tõestavad inimteadvuse võimet muuta füüsilist mateeriat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. aprill 2020 kell 16:08Võime mõtte abil mõjutada ja luua mateeriat on leidnud kinnitust arvukate eri tüüpi teadusuurimuste  ja eksperimentide kaudu juba aastakümneid. Selliseid programme ja eksperimente on aga kaua salastatud ning kohati peavoolu teaduse poolt ka pseudoteaduseks tembeldatud. Tänapäeval see õnneks enam nii ei ole.  Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu planeedil toimuva osas ja seda on võimalik ka teaduslikult tõestada.

Tänane “Ajatu” ilmus Telegramis esmalt märtsis 2014.

 

Armastavad mõtted, head soovid, palve ja tervenduse saatmine saavad tugevalt mõjutada objekti, millele need mõtted on suunatud. Eriti võimas mõju on suure hulga inimeste samasisulisel ja samaaegsel positiivsel  mõttel. Kui inimkond liituks teadvuse tasandil ühtseks ja üksmeelseks, oleks ta suuteline kiirelt muutma kogu maailma.

Juba pikemat aega on füüsikud uurinud inimteadvuse ja füüsilise mateeria omavahelist suhet. Varem usuti, et njuutonliku füüsika reeglitega materiaalne universum on meie füüsilise reaalsuse alus. Kõik muutus aga siis, kui teadlased hakkasid tõdema, et kõik olemasolev meie universumis koosneb energiast. Kvantfüüsikud avastasid, et füüsilised aatomid koosnevad energiapööristest, mis keerlevad ja vibreerivad lakkamatult. Mateeria oma kõige väiksemal vaadeldaval kujul on energia ning inimteadvus on sellega ühendatud, võimeline selle käitumist mõjutama ning isegi ümber struktureerima.

Taani tuumafüüsik ja Nobeli preemia laureaat Niels Bohr on öelnud: “Kõik, mida me nimetame reaalsuseks, koosneb sellest, mida me ei saa kuidagi reaalsuseks pidada.”

Avastus, et universum ei koosne füüsiliste osakeste kogumitest, vaid hoopis mittemateriaalsete energialainete põimingutest, tuleneb Albert Einsteini, Nikola Tesla, Max Plancki, Werner Heisenbergi ja paljude teiste kuulsate ja teedraja

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt