Podcast “Imede hommik Telegramiga” #60: Tagasi armastuse juurde (21. osa, “Keha”)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. veebruar 2024 kell 7:55



Foto: Triin Pärn + pilgrim.ee + naratrip boonroung + Canva.com

Teie ees on kuuekümnes Telegram.ee hommikusaade “Imede hommik Telegramiga”, mida juhib Anneli Roots. Saabunud “armastusekuu” raames loeb Anneli igapäevaselt ette peatükke raamatust “Tagasi armastuse juurde”, mille autoriks on Marianne Williamson, sest millest muust armastuse kuul sügavamalt mõtiskleda kui mitte armastusest?

 

“Kui samastad end kehaga, koged alati depressiooni,” ütleb “Kursus”. Samasugust ärevust tekitab ka teise inimese samastamine tema kehaga. Üks viis, kuidas kehaga depressiooni põhjustatakse, on armastuseta seks. Sugutungist saab lõuend, millele külvame oma armastust või kanname üle oma hirmu. Kui seksi ajendab Püha Vaim, suurendab see lähendust. Kui seda ajendab ego, asendab see lähedust. Püha Vaim tarvitab seksi meie tervendamiseks. Ego meile liiga tegemiseks. Mõnikord loodame, et seks teise inimesega tugevdab meie sidet, aga tuleb välja, et see tekitab hoopis senisest suuremaid pettekujutlusi ja ärevust. Seks ühendab meid teisega alles siis, kui see väljendab tõelist, armastusest lähtuvat vaimset osadust. Siis on see püha tegevus.”

 

Jätkame 8.peatükiga “Keha”:

Kuulata saad ka järgnevatelt platvormidelt:

Podcast,

Podbean,

Spotify,

iTunes

 

NB! Sooduskupongiga “Imede Hommik Telegram” saad “Imede hommiku” raamatu Million Mindsets (www.million.ee) -15% soodsamalt! Teisi raamatuid saad soetada sooduskoodiga “Telegram” 10% soodsamalt.

PS! Liitu samanimelise (IMEDE HOMMIK Telegramiga) Facebooki grupiga, kus lisaks podcastidele jagame hommikurutiine, ideid ja mõtteid, mis viivad igaüht aina paremasse kohta iseendaga!

 

Toimetas Anneli Roots



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt