Südame ühisväli (20.03 kell 21:00): Kevadine pööripäev ja uued algused – binauraalsete rütmide (417 Hz) saatel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. märts 2024 kell 19:52Fotokollaaž: Eraxion / Getty Images + JMBee Studio + Canva.com

Telegram.ee-s ja Telegrami Facebookis saab liituda kolmapäeviti kell 21:00 “Südame ühisväljaga” – ühises teadlikkuses viibimisega, tõstes nõnda ühisteadvust ja energiavälja, et maailm meie ümber saaks terveneda.

 

Tänane meditatsioon pärineb Youtube´i kanalilt “Good Vibes – Binaural Beats” ning sobib hästi kevadisse pööripäeva, kuna 417Hz ehk nn uute alguste sagedus aitab luua ellu selgust ja positiivsust, puhastades alateadvust negatiivsest.

Parima kogemuse saamiseks soovitame kasutada kõrvaklappe. 🎧

Südame ühisväljas osalemiseks vaata/kuula videot kell 21.00:

 

Binauraalsed rütmid (ka helid – ingl. k. binaural beats/ tones) on kaks sageduse ja kiiruse poolest erinevat tooni, mis suunatakse eraldi kõrvadesse ehk kahe erineva heli harmoonia tulem. Binauraalseid rütme on mitu tüüpi: lähtuvalt kahe tooni erinevuse ulatusest võivad need aidata mediteerida, keskenduda, saavutada vaimset selgust, suurendada energiat ja loovust.

Binauraalsed rütmid avastas füüsik Heinrich Wilhelm Dove 1839. aastal. Ta avalikustas oma teooria raamatus “Repertorium der Physik“. Oma uurimistöö käigus avastas ta, et kui esitada kahte erinevat sagedust eraldi, üks ühele, teine teisele kõrvale, suudab aju tabada ära faasi lahknevuse kahe sageduse vahel, proovides seda vahet täita. Uuesti on neid uurima hakatud alates 1970ndatest aastatest. Loe ka: https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/loogastav-teraapia-energiasust-binauraalsete-rutmidega

 

Mis on SÜDAME ÜHISVÄLI?

Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”. Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurite leiud näitavad, et südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Seega heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust.

Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi. Loe “Südame ühisvälja” kohta lähemalt SIIT.

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt