Obama: Iraani rünnakuks avaneb võimalus juunis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. veebruar 2013 kell 17:45



 

Iisraeli telekanali Channel 10 andmetel on USA presidendi Barack Obama ja Iisraeli peaministri Benjamin Netanyahu märtsis kavandatud kohtumise olulisimaks teemaks rünnak Iraanile.

 

Väidetavalt on Obama sõnumiks, et Iraani ründamiseks avaneb võimalus juunis ning et Iisrael peaks rünnaku ajal mitte sekkuma.

Iisrael on USA-d juba pikemat aega survestanud, nõudes, et Iraani tuumaprogramm tuleb peatada. Kuigi kõik pooled nõustuvad, et Iraanil pole veel tuumarelva, peetakse selle ehitamist võimalikuks. Praegu toimub Kasahstanis Venemaa, Hiina, USA, Suurbritannia, Prantsusmaa ja Saksamaa tippkohtumine, kus on samuti arutlusel Iraani tuumaprogramm.

 

Allikad: Infowars, Time of Israel, Russia Today

 

Toimetas Maarja Aljas



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt

Tallinn

11 ° Humidity: 82%
Wind (SSW): 9kph
clear sky
Neljapäev
19° 9 °
Reede
15° 10 °
Laupäev
18° 8 °
Pühapäev
15° 9 °
Esmaspäev
15° 10 °