Maailma esimene vaktsiinimõrva juhtum: Bill Gatesi vastu esitati hagi India riigikohtusse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. november 2021 kell 15:13Foto: romaniatv.net (ekraanikuva)

Bill Gatesi ja Serum instituudi (SII) tegevjuhti Adar Poonawallat süüdistatakse vandenõus, mille kohaselt nad viisid teadlikult India elanikkonna peal läbi ohtlikke COVID-vaktsiinide inimkatsetusi. IBA (advokaatidest koosnev India inimõiguste assotsiatsioon, Indian Bar Association) ja Infowars vahendavad, et India kõrgemas kohtusse ehk riigikohtusse esitati Bill Gatesi ja SII asutaja vastu mõrvasüüdistus nende rolli eest COVID-vaktsiini propageerimisel pärast seda, kui aruannete kohaselt suri 33-aastane mees vahetult pärast süstimist.

 

Kaebuse esitaja on taotlenud AstraZeneca (Covishield) tootja Bill Gatesi, tema partneri Adar Poonawalla ja teiste valitsuse ametnike ja juhtide vastutusele võtmist – nende, kes olid seotud vaktsineerimise tõttu elu kaotanud 33-aastase mehe mõrvaga. Lahkunu võttis Covishieldi vaktsiini, uskudes valelubadusse, et vaktsiin on täiesti ohutu, ning ka India raudtee kehtestatud nõude tõttu, et reisida saavad ainult topeltvaktsineeritud inimesed.

India valitsuse immuniseerimisjärgsete kõrvalnähtude komitee (AEFI) tunnistas hiljuti, et Snehal Lunawati surm oli tingitud Covidshieldi vaktsiini kõrvalmõjudest. Nimetatud aruanne paljastas vaktsiinisündikaadi valeväite, et vaktsiinid on täiesti ohutud.

Hageja nõuab 134 miljonit dollarit (1000 crore ruupiat) hüvitist ja on palunud ajutist hüvitist 13,4 miljonit dollarit (100 crore ruupiat). Hageja on taotlenud ka valedetektori analüüsi ning Bill Gatesi ja teiste süüdistatavate narkotesti.

India Serum institute sai eelmisel aastal Bill ja Melinda Gatesi sihtasutuselt GAVI Alliance’i kaudu raha Covishieldi vaktsiini 2. ja 3. faasi testimiseks Indias, millele andis heakskiidu India uimastite järelevalve (DCGI).

 

“Soovin tänada @BillGatesi, @gatesfoundationi ja @GaviSethi selle olulise riskijagamise ja 100 miljoni doosi valmistamise partnerluse eest, mis tagab ka õiglase juurdepääsu taskukohase hinnaga paljudele maailma riikidele,” säutsus SII tegevjuht Adar Poonawalla Twitteris augustis 2020.

Eelkõige tunnistas India valitsuse immuniseerimisjärgsete kõrvalnähtude komitee (AEFI) oktoobris, et 33-aastase arsti Snehal Lunawati surm oli tingitud Covishieldi vaktsiinist tekkinud verehüübest.

Loodetavasti on see esimene paljudest kohtuasjadest, milles uuritakse eksperimentaalse mRNA COVID-vaktsiini ohte ja võetakse vastutusele need, kes selle peale surusid kui “ohutu ja tõhusa ravimi”.

Kui kohus peaks tunnistama Bill Gatesi ja Serum instituudi süüdi mehe mõrvas, kas sellisel juhul võetakse vastutusele ka Irja Lutsar, Tanel Kiik, Kaja Kallas jt eestimaised koroonaterroristid?

 

Toimetas Hando Tõnumaa

Allikas: Infowars, teised viited teksti sees

 

Foto: voanews.com (ekraanikuva)Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt