Isegi ametlikult on koroonahaigeid Eestis vaid 0,02%. Peatage võltspandeemia ilma haigeteta!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. jaanuar 2022 kell 16:43



Foto: kollaaž + Canva

Eestile on kombeks hävitada majandust, piirata inimõigusi ja luua diskrimineerimise režiim, sest haiglad on tühjad. Kui see lause tekitas segadust, siis loe see uuesti läbi. Just selline on praegu Eestis koroonapettuse olukord. Alates novembrist 2021 on Eestis haiglates olnud alla 300 inimese päevas, kes on saanud positiivse koroonatulemuse PCR-testi loteriiga. Võrdluseks, tavaliselt on talveperioodil gripiga haiglas ca 600 inimest. See tähendab, et haiglad on tühjad, aga meil levib enneolematu laustaud ehk PCR-testide pandeemia.

 

Tänase seisuga vajab Eestis haiglaravi 309 positiivse koroonatestiga patsienti, kes on haiglas erinevatel põhjustel. Tegemist on inimestega, kellel on erinevad haigused ning muuseas on tal ka koroonapositiivne test. See tähendab, et ta ei ole haiglas koroona pärast, vaid elus tehtud valikute või kaasasündinud halva tervise tõttu. Selliseid inimesi on praegu haiglas 309 ehk 0,02% elanikkonnast ehk promill.

309 / 1 300 000 x 100 = 0,02%

See on olematu protsent.

Sellest 309 inimesest on intensiivravi osakonnas 21 inimest, kellest ca 80% on kõrges vanuses. See tähendab, et paarikümne kõrges eas oleva inimese halva tervise pärast on Eestis pandeemia. Kuna haiglas on 20 vanainimest, peab terve riik olema piirangute ja lakkamatute hirmusõnumite haardes ning terveid ei lubata ilma eluohtliku vaktsiinita restorani, spordisaali ega spaasse. Kuna haiglas on 20 vanurit, peavad 1,3 miljonit inimest kannatama orjamaskide ja sundvaktsineerimise meelevalla all. Valitsus ja vastutavad isikud nimetavad põhiseadusega vastuolus olevat sundvaktsineerimist riskianalüüsiks.

20 vanurit moodustab 0,001% Eesti rahvaarvust.

20 / 1 300 000 x 100 = 0,001%

 

Mis tähtsust omab see, mitu testi tehti viimase ööpäeva või viimase kolme kuu või viimase kahe aasta jooksul, kui reaalselt haigeid inimesi on 0,001% elanikkonnast?

 

Viidates statistikale, uurisime ka Sotsiaalministeeriumilt: kas pandeemia on läbi? Tänu advokaat Robert Sarve teabenõudele saime 13. jaanuaril Sotsiaalministeeriumist dr Heidi Alasepa digiallkirjastatud vastuse:

 

Telegram:

Kas on võimalik väita, et pandeemia on läbi?

Dr Heidi Alasepp (Sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler):

“Seda ei ole võimalik täna väita.”

 

Peagi räägime vaktsineeritute pandeemiast ja selle kõrvalmõjudest.

 

Hando Tõnumaa



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt