Kõrvetav arvamus: vandenõuteooriad, mis ei ole veel tõeks saanud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. detsember 2020 kell 15:49Totalitaarne koroonariik on tsensuuri osas vaid ühe sammu võrra Hiina kommunistlikust diktatuurist maas. Valitsuskriitilisi teadlasi ja ajakirjanikke kustutatakse ja laimatakse kõigis kanalites, rahumeelseid – põhiõiguste eest seisvaid – demonstrante ahistatakse veekahuritega ja kõikides valdkondades käivad täistuuridel ettevalmistused – peaaegu uurimata – vaktsiiniga vaktsineerimiskohustuse kehtestamiseks. Kiirus, millega “vandenõuteooriad” tõeks saavad, paneb tulevaste arengute osas kartma halvimat, kirjutab Stefan Schubert oma arvamusloos Saksa väljaandele KOPP Report.

 

Laborites segatakse kiirmeetodil kokku täiesti uudseid vaktsiine. Neile ei tehta ei ulatuslikke, rääkimata pikaaegseid uuringuid, et oleks võimalik välistada raskemaid kõrvaltoimeid ja pikaajalisi tagajärgi vaktsineeritutele.

See ajalooliselt ainulaadne inimeste peal läbiviidav vaktsineerimiskatse saab tegelikkuseks. See on oma suurusjärgus erakordne, kuid mitte elitaarse kliki süstemaatilise tegevuse osas. 2020. aastal kordub saatuslik protsess, mis väiksemas mahus viidi läbi juba 2009. aastal.

 

Ebapiisavalt testitud vaktsiiniga suureksperiment

2009. aastal hirmutati inimesi samuti koroonaviirusest tingitud põhjendamatu seagripipandeemiaga. Ka siis olid esiplaanil WHO juhid, kes kuulutasid seagripi kiirelt “ülemaailmseks haiguseks”.

Tollal lasi ligikaudu 30 miljonit eurooplast end poliitikute, meedia ja ravimitööstuse hiidude mõjutusel kiirustades vaktsineerida, seda koos kõrvalmõjudega. Selles osas tsiteerin 2018. aasta Spiegeli artiklit pealkirjaga “Hersteller von Schweinegrippe-Impfstoff ignorierte Risiken” (Seagripi vaktsiini tootja ignoreeris riske):

“Umbes 30 miljonit eurooplast said üheksa aastat tagasi seagripi vaktsiini Pandemrix. Juba toona tekkisid märkimisväärsed kahtlused ohutuse osas. Nüüd tulevad päevavalgele uued, tõsised etteheited… Juba siis kritiseerisid paljud, et kiirustamise tõttu langetati standardeid liiga palju. (…) Kõige sagedasemateks kõrvaltoimeteks on muu hulgas allergiline šokk, näo halvatus, tõmblused, veresoonte põletikud ja ajupõletikud… Wolfgang Becker-Brüser, ravimikriitilise Arznei-Telegramm’i väljaandja: “Ma ütlesin juba siis, et seagrippi kasutatakse selleks, et käivitada Saksamaal suureksperiment ebapiisavalt testitud ja seetõttu massivaktsineerimiseks sobimatu vaktsiiniga.””

Kas Te kogete praegu déjà-vu‘d? Tere tulemast klubisse, mina ka.

Ravimihiidudele viipab koroona näol täiendav miljardite dollarite suurune tehing. Seejuures on see ärimudel täiesti riskivaba, seda mitte vaktsineeritavate jaoks, küll aga nende firmade omanike korrustel resideerivate miljonäride jaoks. Nende lobistid lasid eelnevalt »ostetud« poliitikutel võtta Euroopa Liidu Komisjonis vastu uskumatud otsused. Nüüd on tegelikkus see, mida mõni nädal tagasi laimati veel kui toorest vandenõuteooriat: miljardeid dollareid omav farmaatsiatööstus surus läbi koroonavaktsiinide kahjude ja kõrvalmõjude vastutuse välistuse. Võimalikud kahjud jäävad selle asemel Euroopa maksumaksjate – see tähendab sundkorras vaktsineeritute enda – kanda. Geniaalne, kas pole? Selle peale annab tulla!

Te arvate, et see kõlab vandenõuteooria moodi? Kahjuks mitte. Berliner Zeitung kirjutab:

“Covid-19-vaktsiinist põhjustatud kahjude kulud tuleb tõenäoliselt kanda Euroopa maksumaksjatel ja mitte ravimitööstusel. EL-i komisjoni pressiesindaja ütleb ajalehele Berliner Zeitung: “Ettevõtetega sõlmitud eellepingutes on kompensatsiooniklauslid juhuks, kui tootjalt mõistetakse välja kahjutasud.””

Ja veebileht Apotheke Adhoc kirjutab:

“Covid-19-vaktsiinid: Tootja vastutus puudub… Euroopa Liit (EL) annab Covid-19 vastu potentsiaalsete vaktsiinide tootjatele piiratud vastutuse ettenägematute kõrvalmõjude korral.”

See peaks kindlasti olema läbi aegade üks parimatest ja tulusamatest ärimudelitest, enne seda tuleb küll vabaneda kõigist moraalsetest kõhklustest, kuid mingi kulu on ju alati.

Farmaatsiahiiud, poliitikud ja meedia kuulutab kõik, kes juhivad tähelepanu selle uue, peaaegu uurimata vaktsiini riskidele, koroonaeitajateks ja vandenõuteoreetikuteks.

Kunagisest farmaatsiakriitilisest Spiegel’ist on koroonaajal järele jäänud vaid iseenda hale vari. Lisaks absoluutsele valitsusmeelsusele koosneb Spiegel nüüd veel vaid naeruvääristamisest, põlgusest ja ässitamisest koroona sundmeetmete igasuguste kriitikute vastu. Kas asi on 2,3 miljonis dollaris, mille Spiegel sai Bill and Melinda Gates Foundation’ilt “ajakirjandusliku töö” eest? Kindlasti mitte, kui keegi väidab midagi muud, siis saab ta olla vaid vandenõuteoreetik.

 

Kohustuslik vaktsineerimine tuleb!

Samal ajal kui tänu koroonale voolavad miljardite dollarite suurused kasumid – kas mitmeid aastaid või igavesti – on Christian Drosten asunud juba otsima täiendavat ärimudelit, vabandust freudistliku keelevääratuse pärast: ta on alustanud uue pandeemia otsinguid. Sobivalt saab lugeda intervjuust majandusajakirjale Capital:

“Charité-kliiniku teadlane Christian Drosten hoiatab uue pandeemiariski eest. (…) Viroloog Christian Drosten tahab pärast praeguse kroonoapandeemia lõppu uurida MERS-viirust. MERS on järgmise pandeemia kandidaat, ütles Christan Drosten intervjuus Capital’ile.”

Tuleme nüüd järgmise “vandenõuteooria” – kohustusliku vaktsineerimise – juurde: Loomulikult on suur koalitsioon – roheliste tänuväärse toetusega – võtnud vastu volituste andmise seaduse, vabandust – loomulikult nakkuste tõkestamise seaduse – sest loomulikult soovib Angela Merkeli valitsus vaid parimat neile, kes on siin riigis kauem elanud. See tähendab, et Saksamaa valitsus kirjutas nakkuste tõkestamise seadusesse sisse võimaliku vaktsineerimiskohustuse – seda fakti peab tunnistama isegi riigiorgan ZDF. Veebilehel zdf.de kirjutatakse:

“Nakkuste tõkestamise seadus võib kohustada kaitsevaktsineerimiseks. Kuid nakkuste tõkestamise seaduse kohaselt võib Saksamaa tervishoiuministeerium kehtestada vaktsineerimiskohustuse ›elanikkonna ohustatud rühmadele.”

Lisaks sellele tekitatakse paljudes eluvaldkondades tohutu surve, mille lõpus on kaudne vaktsineerimiskohustus. Nii valmistatakse ette, et lendamine ja seega reisimine on lubatud vaid vaktsineerimise tõendamisel.

CDU tervisepoliitika pressiesindaja ELi parlamendis, dr Peter Liese nõuab, et koroona vastu vaktsineeritud inimestele oleks rohkem lubatud kui vaktsineerimata inimestele:

“CDU Euroopa poliitik Peter Liese tahab neile, kes lasevad end koroona vastu vaktsineerida, “juba suvel võimaldada täiesti tavalist elu”. Tema arvates on “inimestel, kes on lasknud end vaktsineerida, rohkem võimalik, kui neil, kes otsustavad isiklikel põhjustel selle vastu.””

Ja CDUsse kuuluv Peter Liese lisab kohe veel ka teise nõudmise. Kontserdid ja suurüritused peaksid olema lubatud vaid neile isikutele, kes tõendavad koroona vastu vaktsineerimist.

Siin jätan ma Teiega tänaseks hüvasti ja pöördun tagasi oma Telegrami kanalile Schuberts Lagemeldung.

Ma pean seal kiiresti veel mõned vandenõuteooriad postitama, enne kui needki tegelikkuseks saavad…

 

Stefan Schubert 

 

Allikas: KOPP Report,+ lingid artikli sees

 

Tõlkis ja toimetas Karita Bachmann

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt