WHO tunnistab, et koroona PCR-testidest ei piisa diagnoosi määramiseks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. detsember 2020 kell 9:50Foto: kollaaž, Canva

Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) 14. detsembril 2020 avaldatud avaldusest saab välja lugeda seda, mida kümned tuhanded arstid ja meditsiinitöötajad on rääkinud juba mitmeid kuid: COVID-19 diagnoosimiseks kasutatavad PCR-testid on ebatäpsed ja annavad liiga palju valepositiivseid tulemusi.

 

Selline WHO ülestunnistus tuleb just sobival ajal, mil hoogu on kogumas rahvusvahelised kohtuprotsessid, mis paljastavad vastutavate isikute, rahvatervise ametnike ja poliitikute ebapädevust ning väärkohtlemist diagnostiliste testide mittesobivuse suhtes. osas?

Põhimõtteliselt tunnistab WHO, et ‘probleemiks’ on täiesti suvaline tsükliprotsess, mis tähendab, et “viiruse avastamiseks oli vaja palju tsükleid. Mõnes olukorras on taustamüra ja sihtviiruse tegeliku esinemise eristamine keeruline kindlaks teha.”

ÜRO organ soovib nüüd selgelt fataalselt vigastest testidest distantseeruda, sest üha enam kohtuvaidlusi paljastavad hullumeelsuse, mis tugineb testile, mille kohta on isegi PCR-testimis meetodi leiutaja, professor Kary B. Mullis öelnud, et PCR testimine ei olnud kunagi mõeldud haiguste diagnoosimiseks: “positiivne test ei tähenda tingimata, et inimene on haige või nakatunud”.

Kõige parema ülevaate saamiseks Terviseameti valeinfo levitamisest ja tõe väänamisest, soovitame lugeda artiklit “Delfi ja Terviseamet väänavad tõde, sest avatud kaartidega pandeemiat ära ei tõestaks?”

 

Allikad: Principia Scientific, WHO, lingid artikli sees

Foto: kollaaž

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt