Jon Rappoport: Kas CDC/WHO võltsib COVID-19 vaktsiini tulemusi, et kuvada seda imeravimina?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. september 2020 kell 11:34Foto: Liz MasonerPixabay 

Jon Rappoport on Pulitzeri auhinnale nomineeritud uuriv ajakirjanik, kes on poliitilistel, meditsiinilistel ja terviseteemadel kirjutanud 30 aastat ning on oma karjääri jooksul kokku puutunud ka siseringi kuuluvate propagandameistritega. Siin on tema ennustused selle kohta, kuidas saab COVID-19 vaktsiin tšempioni tiitli.

 

Luua pilt vaktsiinist kui imeravimist pole rahvatervise agentuuride jaoks keeruline. On mitmeid strateegiaid.

Muidugi on need tõsised kuriteod. Aga millal on see USA haiguste ennetamise ja kontrolli keskust (CDC, Centers for Disease Control and Prevention) või Maailma Terviseorganisatsiooni peatanud?

Mitte mingis konkreetses järjekorras:

ÜKS: Muutke “COVID-juhtumi” definitsiooni. Praegu võimaldab CDC arstidel diagnoosida COVID-i põdevat inimest, kellel on köha või külmavärinad ja palavik ning kes elab piirkonnas, kus juhtumeid leitakse. Test pole vajalik.

Nii et muutke seda tava, kui vaktsiin on heaks kiidetud. Nõudke testimist. Öelge, et ainult köhast ei piisa. Samuti peavad esinema külmavärinad ja palavik. Nõudke, et palavik oleks üle 37,7 kraadi.

Need ja kaasa arvatud teised muudatused vähendaksid juhtumite arvu automaatselt. Numbrite langust saaks seejärel seostada vaktsiiniga. 

See “definitsioonist tingitud kahanemine” viidi tegelikult ellu 1950ndatel, pärast lastehalvatuse vaktsiini kasutuselevõttu.

KAKS: Tellige muutus, kuidas PCR-diagnostika testi tehakse. Patsiendi algse uuritava proovi võimendamine toimub tsüklite või hüpetena. Mida suurem on tsüklite arv, seda tõenäolisemalt annab test COVID-diagnoosi. Seega tellige kõigi testimislaborite jaoks vähendatud tsüklite arvuga test.

Tulemus? Vähem COVID-i diagnoose. Väiksem juhtumite arv. “Vaktsiin töötab.”

KOLM: Piirake salamisi haigla praegust tava kirjutada omavoliliselt patsiendi juhtumitoimikutele ja surmatunnistustele COVID.

NELI: Mõelge valmis ja avaldage valeuuringud, mis näitavad, et üha enamatel inimestel tekib viiruse suhtes immuunsus. Omistage see vaktsiinile.

VIIS: Teine tüüpi valeuuring – tänu vaktsiinile aeglustub viiruse edasikandumine inimeselt inimesele.

KUUS: Paisutage vaktsineerimisele järgnenud immuunsussertifikaatide väljaandmise edukust. “Inimesed tunnevad end nüüd turvalisemalt. Taasavatakse aina rohkem ettevõtteid… “

SEITSE: Kasutage “nõuetele vastavat” ajakirjandust, deklareerides vaktsiini edukust. 

KAHEKSA: Peitke vaktsiinist tingitud arvukad vigastused ja surmad. Vajadusel süüdistage COVID-it.

ÜHEKSA: Hoiatage, et suurepärasest vaktsiinist saadud immuunsus pole püsiv – vaja on korduvaid doose.

KÜMME: Muutke, mis tähendab “vaktsiiniga saadud immuunsus”. Isegi väga nõrk antikeha reaktsioon kvalifitseerub vaktsineerimise korral kaitsva immuunsusena.

ÜKSTEIST: Praegu nimetatakse “COVID-iks” suurel määral tavalisi gripilaadseid haigusi, kopsupõletikke ja muid traditsioonilisi kopsuinfektsioone. Muutke seda tava. Minge tagasi ja nimetage paljusid neist diagnoosidest gripiks, kopsupõletikuks jne. COVIDi juhtumite arv langeb. Väidetavalt on see tänu vaktsiinile. 

KAKSTEIST: Praegu on miljonitel nn COVID-juhtumitel “kaasuvad haigused”. Need on varasemad tõsised terviseseisundid, mis on tegelikult haiguste ja surmade tõelised põhjused. Seda muidugi eitatakse. Kuid pärast vaktsiini kasutuselevõttu viige sisse muutus, et kõik need haiged ja kaasuvate haigustega surnud ei saaks enam COVIDi diagnoosi. Nakkusjuhtumite ja surmajuhtumite arv langeb. Väidetavalt on põhjuseks vaktsiin.

KOLMTEIST: Pärast vaktsiini kasutuselevõttu piirake mõneks ajaks testimist. See vähendab automaatselt uute juhtumite arvu. Omistage see langus vaktsiinile. 

Nende kuritegude toimepanemine on rahvatervise ametnike jaoks kui jalutuskäik pargis.

Ja ametlike suuvoodrite määramine valede levitamiseks on sama lihtne kui treenida väikeseid Faucisid istuma ja haukuma. 

 

Jon Rappoport

 

Allikas: NoMoreFakeNews

 

Tõlkis Madis MarkKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt