Video: dr Wolfgang Wodarg selgitab, miks koroona-vaktsineerimine tuleb peatada

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. detsember 2020 kell 19:01Dr Wolfgang Wodarg on tunnustatud kopsuarst, endine Saksamaa parlamendi liige ja Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee tervisekomitee juht, kes paljastas kümmekond aastat tagasi selle, kuidas WHO abiga seagripist äri tehti. Põhimõtteliselt oli tegu koroona eelkäiaga ning sellest on vändatud isegi dokfilm “Hirmu ärakasutajad” telejaam ARTE poolt, samuti kajastas tollal Wodargi tegemisi isegi Eesti peavoolumeedia, näiteks Delfi ja Eesti Ekspress. Värskes videos räägib dr Wodarg oma artiklist portaalile Rubikon ning  kirjeldab, et mingil põhjusel üritatakse Saksamaal suurte vaktsineerimiskeskuste rajamisega kiirustada.

 

“See ei tähenda, et vaktsineerima hakkavad arstid ja toimuks patsientide nõustamine nagu seda seagripi ajal veel tehti. Seagripi leviku ajal ütlesid arstid, et EI, seda vaktsiini me oma patsientidele ei anna ning Saksamaal seda vaktsineerimist õnneks peaaegu ei olnud. Siis päästsid arstid oma patsiendid selle halva ja tarbetu vaktsiini eest. Sellest üritatakse nüüd mööda vaadata.

Saksamaale on plaanis rajada 60 suurt vaktsineerimiskeskust, lennujaamadesse on plaanis ehitada suured külmhooned. Ettekäändeks tuuakse, et seda vaktsiini tuleb jahutada väga tugevalt ja seda ei saa teha arsti kabinetis. Ja nii tulevad suured keskused riigipiiridele ja lennujaamadesse, need on sarnased nendele, kus praegu saab teha PCR-teste. Need on suured ettevõtted, suured laborid, kes abipersonaliga koos hakkavad vaktsineerimisi läbi viima.

On mõistetamatu, miks arstide liidud lepivad sellega, et vaktsiini hakkavad andma inimesed, kellel puudub igasugune kogemus patsientidega. Ja et nad praegu lihtsalt pealt vaatavad, kui muidu lähtuti alati Robert Kochi Instituudi soovitustest.

Vaktsineerimiseks peab andma teadliku nõusoleku. Peab olema hästi informeeritud. Samuti peab hoolega jälgima kõrvalmõjusid, sest patsiendid reageerivad vaktsineerimisele erinevalt, seega on vajalik anamnees.

Ja

Palun oota...

Tegemist on tasulise artikliga, edasi lugemiseks palun logi sisse või hakka liikmeks.

    Telegram.ee tavaliige Telegram.ee kuldliige
Ava galerii

10.88€
1 kuu

(130.56€ 1 aasta)

50€
6 kuud

(8.33€ 1 kuu)

188€
1 aasta

(68€ aasta / 5.66€ kuu +*) Võimalik tasuda kolmes osas
Telegrami 1g kuldplaat
* väärtus 120€, limiteeritud kogus!
Kõik artiklid
Kõikide artiklite kuulamisvõimalus
Kõik videod
Kõik koolitused
Kõik podcastid
Telegram Mastermindid veebis
Kohtumised Telegram.ee toimetusega näost näkku
-10% allahindlus Telegram.ee veebipoes (ka kuldplaadilt)
 TelliTelliTelli


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt