Noor arst selgitab, miks ta on kohustusliku Covid-19 vaktsiini vastu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. september 2020 kell 8:51Foto: ekraanikuva

Aina enam lisandub maailmas arste ja teadlasi, kes kutsuvad üles vaatlema koroonakriisi kaine mõistusega. Dr Leland Stillman tunnistas hiljutises sõnavõtus “poliitilist teatrit” ümber koroonaviiruse, mis tema sõnul “pole kaugeltki nii virulentne ega surmav, kui algselt kujutati.”

 

COVID-19 vaktsiin ei tohiks olla kohustuslik ja inimeste survestamine “teenib teatud erihuve”, ütles noor arst LifeSiteNews´ile.

Ta tõi välja, et inimesed, kes on koroonaviirusesse surnud, olid haiged juba oma varasemate valikute tõttu –nad sõid ebatervislikult, nad suitsetasid, nad ei teinud trenni.

“Samal ajal öeldakse inimestele, kes näevad palju vaeva ja kulutavad raha oma tervise nimel, et nad on sunnitud ennast vaktsineerima, kuigi me ei tea selle vaktsiini tõhususest ega kõrvalmõjudest midagi. Kuidas see saab õige olla?” 

Ta ütles, et selline suhtumine “rikub kindlasti põhimõtet, mida mulle kui arstile õpetati – primum non nocere, mis tähendab, et “kõigepealt ära tee kahju”. Seega kokkuvõttes on tegemist vaid poliitilise agendaga, mis teenib teatud erihuve.”

“Erihuvidest” rääkimise kontekstis julgustas Stillman inimesi “tutvuma riikliku vaktsiinivigastuste hüvitamise programmiga. Välja on makstud vähemalt 4,4 miljardit dollarit maksumaksja raha … inimestele, kes on kannatanud eratoodete tõttu. Ja vaktsiinitööstusel ei ole vastutust.”

Riiklik vaktsiinivigastuste hüvitamise programm loodi 1986. aastal. See kaitseb farmaatsiaettevõtteid vaktsiinivigastuste või surmadega seotud kohtuasjade eest.

“See loodi pärast seda, kui kohtusüüdistused vaktsiinifirmade ja tervishoiuteenuste osutajate vastu ähvardasid põhjustada vaktsiinipuudust ja vähendada USA vaktsineerimismäärasid, mis nende arvates võib põhjustada vaktsiin-välditavate haiguste taastekke,” selgitab laste tervisekaitse organisatsioon (Children’s Health Defense).

Vaktsiinitööstus, mis ei vastuta oma toodete eest, on “enneolematu,” jätkas Stillman. “Teie ehitaja vastutab, kui teie maja kokku variseb. Teie relva tootja vastutab, kui teie tulirelv ebaõnnestub. Teie torulukksepp vastutab, kui nad teevad vea ja teie majas on tohutu leke ning te peate parandamiseks kulutama sadu tuhandeid dollareid.”

“Aga kui teie laps on vaktsiini tõttu vigastatud,” selgitas Stillman, “ei vastuta selle eest vaktsiinitootjad. See on ettevõtte pahatahtlikkuse retsept. Ja muidugi on vaktsiinitootjaid, farmaatsiatööstust mitu korda kuriteos süüdi mõistetud. Kas nad saadetakse kunagi vangi? Ei. Neile määratakse trahv. Neile määratakse rahatrahv ja lüüakse vastu näppe.”

“Ja siis nad lähevad tagasi äritsema, tehes ameeriklastele ajupesu ja pannes neid uskuma, et nende probleemide lahenduseks on ravimid, mis tegelikult ei lahenda nende meditsiinilisi probleeme.”

Ta rõhutas, et küsimus ei ole vaktsiinikahjustuste olemasolus. “See on küsimus vaid selle üle, millisel määral, kui tihti ja nii edasi.”

Stillman ütles, et ameeriklased peavad “üles ärkama ja taipama, et peavoolumeedia ei anna neile tõest infot tervise kohta. Sest reaalsus on see, et peavoolumeedia töötab nende inimeste jaoks, kes palka maksavad. Ja nendeks on suurimad reklaamijad.”

“Te võite tutvuda iga peavoolumeedia võrgu peamiste reklaamijate nimekirjaga ja näha, et nad toodavad asju, mis teevad teid haigeks või pakuvad lahendusi teie haigustele. Miks peaks keegi, kellel on selline agenda, ütlema teile, kuidas olla terve?” 

 

Allikas: LifeSiteNews

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Madis Mark

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt