Lutsar lükkab endalt vastutuse ära? Peeglike, peeglike seina peal, kes on kõige süütum koroonamaal?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. mai 2021 kell 12:20Enam kui aasta Eesti rahvast koroonaga hirmutanud teadusnõukoja liige Irja Lutsar tundis end puudutatuna Hando Tõnumaa hiljutisest artiklist “Pimedus pärast vaktsineerimist? Kes võetakse selle kriminaalse jama eest vastutusele?”, kus rääkisime Eesti vastutavate isikute koroonaterrorismi viljelemisest ja ka sellest, et üks inimene jäi pärast vaktsineerimist ühest silmast pimedaks. Nüüd on endine Pfizeri tipptöötaja Lutsar, kes on rahvast korduvalt sõjaväega hirmutanud, andnud Kohvimeediale kommentaari, milles ta väidab, et Hando Tõnumaa kirjutab tema kohta valet, ning üritab pesta oma käed puhtaks viimase 15 kuu tegudest. Kas talle ei meeldi enda peegelpilt?  

 

“Kui härra Tõnumaa kuulaks, mis Irja Lutsar räägib, siis ta seda ei kirjutaks. Mina olen küll viimane, kes rahvast hirmutab, olen alati öelnud, et need on sesoonsed viirused, soovitanud, et kohustuslikest maskidest võiks loobuda jne,” kommenteerib Lutsar.

Rääkides olematust pandeemiast, on Lutsar reaalselt luisanud enam kui aasta praktiliselt iga nädal, kui ta kusagilgi midagi kommenteerib või ütleb, sealhulgas valetas ta ka kõnealuses kommentaaris Kohvimeediale, väites, et ta ei hirmuta rahvast.

Märtsis 2021 mainis Lutsar vähemalt kaks korda (1, 2) sõjaväe tänavatele toomist, et takistada inimestel tavalist elu elamast, sest väidetavalt peab võitlema pandeemiaga – see on kõige ehedam hirmutamine!

Tõsi, professor on tunnistanud, et maskide tõhususe taga on üsna nõrk teaduspõhisus, ent samas soovitas, et neid võiks ikkagi kanda. Samuti on Lutsar öelnud, et soovitab maskide kandmist näiteks ööklubides või et maskidest võiks saada sotsiaalne norm.

Pr Lutsar, kui te väidate, et Teie pole kedagi hirmutanud või et me oleme teid valesti mõstnud, siis palun pöörduge peavoolumeedia poole, kes on Teid äkki valesti tsiteerinud. Praegu tundub, et Te olete pahane Telegrami peale sellepärast, mida peavoolumeedia Teist on kirjutanud.

 

Ametliku statistika kohaselt ei ole Eestis olnud viimase aasta jooksul ei liigsuremust ega liighaigestumist – see tähendab, et mitte mingit pandeemiat ega meditsiinilist hädaolukorda ei ole olnud.

Ametlike numbrite ja statistika kohaselt pole kunagi olnud üle 1% (pigem vähem) inimestest koroonas, see tähendab, et 99% olid alati terved – nende endi immuunsussüsteem või karjaimmuunsus tegi töö ära. Aga vastutavad isikud (sh ka Lutsar) räägivad iga päev mingisugusest pandeemiast ja lainetest, tundmata vähimatki häbi.

1% on haiged, 99% peavad vaktsineerima? Kas see on meditsiiniliselt vajalik? Kas see pole mitte rahvaga lollitamine?

Lutsar väidab, et tema on alati öelnud, et tegemist on sesoonse viirusega – aga sellisel juhul oleks meie riik juba ammu avatud! Kallis Lutsar, Te ütlesite alles eelmine nädal, et riigi võiks avada juunis! Aga miks meil pole riik juba praegu lahti? Kuidas me siiamaani ilma sulgemisteta saime sesoonsed viirused üle elatud?

Samuti on Lutsar korduvalt öelnud, et ühiskonna taasavamiseks (tagasi normaalsusesse jõudmiseks) tuleks suurem osa inimesi vaktsineerida – ka see on puhas hirmutamine.

Me kuuleme üha enam erinevatelt inimestelt, et põhjus, miks rahvas end üldse vaktsineerib, ei ole mitte hirm koroona ees, vaid hirm kaotada töökoht. Teine põhjus vaktsineerimiseks on, et saada ühiskonnas vabalt ringi liikuda (reisida). See tähendab, et inimesed ei vaktsineeri ennast haiguse kartuses, vaid süsteemi (valitsus, vastutavad isikud, virokraadid) hirmukampaania ja propaganda pärast. Ning Lutsar on selle kampaania üks peamisi eestvedajaid.

Viimasel ajal on peavoolumeedia avaldanud mitmeid artikleid koroonapettusest, maskide ebavajalikkusest jne, selgelt on näha, et rahvas on muutunud julgemaks ning üha rohkem inimesi “tuleb kapist välja”. Kas on võimalik, et pärast 15 kuud hakkab massidele kohale jõudma, et mitte mingit pandeemiat ei olegi olnud? Kas on võimalik, et ka Lutsar hakkab mõistma, et ta on enam kui aasta aega lihtsalt valetanud rahvale ja võib-olla ka iseendale?

Sellisel juhul saan ma inimesena aru, miks Lutsar väidab, et tema pole küll kedagi hirmutanud ega mingit valet levitanud. Väga raske on endale ja kogu maailmale tunnistada, et vastutava isikuna oled sa eksinud ja rahvale selget valet pähe määrinud. Aga me andestame Teile, proua Lutsar, kui tulete ausalt kapist välja ja vabandate avalikult.

Kusjuures, Lutsar ei ole enam ammu vastanud ühelegi meie kommentaari-palvele, viimastel kuudel me pole talle enam ka kirjutanud, aga kas nüüd on ehk aeg kokku saada ühise laua taga ja rääkida avatud kaartidega?

Proua Lutsar, Te olete iga kell oodatud meie kontorisse sõbralikku intervjuud andma. Kui Te olete peavoolumeedias andnud intervjuu praktiliselt iga päev, siis kindlasti leiate aega tulla kord aastas ka Telegrami kontorisse. Teemad, mida arutame, on PCR-testid, testimistsüklid, viiruse olemus, maskide tõhusus, piirangute vajalikkus ning selle järelmõjud ühiskonnale ja majandusele, sundvaktsineerimine, vaktsiinide tõhusus ja turvalisus, teadusnõukoja läbipaistvus jne.

Meie Telegramis kajastame koroonakriisi peegeldust. Loomulikult ei pruugi neile meeldida nende endi peegelpilt.

Proua Lutsar, pidage meeles, et kogu see kaos ja kannatamine, sajandi suurim majanduslik häving, uued riigi võlakoormad ja üha suurenev maksukohustus, piirangutest tingitud (vaimse) tervise probleemid; üha suurenevad vaktsiinikahjustused ja vaktsiinisurmad, mis põhjustatakse ebavajalike ja põhiseaduse vastase inimkatsete propagandaprogrammiga, ilma et sellele oleks mingitki meditsiinilist vajadust, ja kogu see meedia ning kaubanduskeskuste koroonaterrorism – alates imikutest kuni vanuriteni – iga viie minuti tagant pasundatakse “Oht on tagasi” – Te olete kõige sellega seotud!

Lisaks, vastupidiselt WHO regulatsioonidele (alates jaanuarist 2021), soovitate Teie, et terved inimesed peavad enda peal läbi viima kalleid ja meditsiiniliselt täiesti kasutuid PCR-testimisi. Teie ja Teie kolleegid olete kuulutanud terved inimesed ühiskonnale ohtlikuks. Sotsiaalsed kontaktid on viidud miinimumini, lapselapsi ja vanavanemaid on ebavajalikult, aga sihilikult süstemaatiliselt hirmutatud. Ka sellega olete Teie, pr Lutsar, olnud otseselt seotud. Palun öelge ise, kes peab selle eest vastutama?

Avalikult räägitakse kogu aeg sellest, et maskidest saab loobuda alles siis, kui kõik on vaktsineeritud. Miks ei saa maskidest loobuda kohe ja igaveseks? Ahjaa… sest vaktsineerima saab survestada ainult võimu-usklikke ja hirmunud inimesi. Ja loomulikult Teie ei vastuta ju vaktsiinikahjustuste eest. Ja Teie ennast ju ka ei vaktsineeri, ega?

 

Kas peavoolumeedia on pr Lutsarit valesti tõlgendanud?

Proua Lutsar, kuna Te meie kirjadele ei vasta, siis meie ainus viis Teie sõnumit kuulda on peavoolumeedia kaudu. Kõik, mida ma eales Teie kohta olen kirjutanud, põhineb infol, mida peavool Teie kohta on avaldanud. Peavoolust oleme me Teie kohta lugenud seda, et Te olete korduvalt väitnud, nagu laastaks meid mingisugune pandeemia, lisaks olete rääkinud sõjaväe kaasamisest; lisaks seda, et ainus viis pandeemiast väljumiseks on kõikide vaktsineerimine jne, jne. Samuti leiab Teist videoid, kus Te ütlete, et maskidest pole kasu, ja teises videos ütlete, et maskidest on kasu.

Siinkohal postitan uuesti avaliku kirja, mille me Teie poole pöördudes avaldasime: Professor Lutsar, vaatame koos ja ausalt numbritele otsa! Kuigi ma tean, et see kiri on ka Teieni jõudnud, pole Te ka sellele vastanud. Vägisi jääb mulje, et Te väldite meid.

See pull on kestnud ca 15 kuud ja Te hakkate nüüd, suvel näitlema, et kogu jama on möödas ja show on läbi tänu piirangutele ja vaktsiinidele, ja veel kõigele lisaks väidate, et Te olete maskide ja muu jama vastane. Miks me küll Teie kohta peavoolust täielikult teistsugust infot lugeda saame?

 

Esmaspäeval avaldas ERR uudise Karksi-Nuias asuvast August Kitzbergi nimelisest gümnaasiumist, kus kahe doosiga vaktsineeritud õpetajad saadeti pärast kokkupuudet nakatunud õpilasega eneseisolatsiooni. Jutt käib tervetest inimestest, kes allusid sundvaktsineerimisele ja lasid endale kaks surakat ära teha ning sellegipoolest saadeti need õpetajad isolatsiooni. Neid õpetajaid ei vaadanud üle arst, vaid mitte midagi ütleva PCR-testi loterii põhjal leiti üks “positiivne” inimene, kes oli õpetajatega suhelnud ja seetõttu pandi kõik isolatsiooni. See on kriminaalne!

Järgmisest nädalast peaks olema kogu riik avatud, aga valitsus ja vastutavad isikud mängivad diktaatorit. Kui Teie meelest, proua Lutsar, see, mis toimub, on ebanormaalne, siis miks Te sel teemal sõna ei võta?

Kui kaua see hullus veel kestab? Mähkmed näos, kontaktide vältimine, hanereas kõndimine, sotsiaalne isolatsioon, sundvaktsineerimine; PCR-testide loterii, mille käigus kanditakse maksumaksja rahasid (sadu miljoneid eurosid) erafirmadesse nagu SYNLAB – kas see ongi uus normaalsus?

Algselt oli jutt, et kaheks nädalaks läheb riik lukku, et saada “kurv lamedaks”. Nüüd peavad isegi maske kandvad ja topelt vaktsineeritud inimvared olema isolatsioonis… Miks peab neid maske kandma, kui neist kasu pole? Miks peab vaktsineerima, kui sellest kasu pole?

Mis järgmiseks? Kas paneme vaktsineeritutele eraldi bussid käima ja laseme neil istuda eraldi toa otsas, nii nagu möödunud sajandi keskel sorteeriti inimesi nahavärvi järgi?

Väites, et Teie pole midagi sellist öelnud ega teinud, on sama hea, kui nats ütleks, et “mina panin ainult gaasi käima, oma viga, kui keegi seda hingas ja ära suri”.

 

Proua Lutsar!

Mida on vaja teha selleks, et saaksime naasta maski- ja piirangutevabasse ühiskonda?

Kuidas sai ühiskond siiani ilma maskide ja piiranguteta hakkama?

Millised on Teie ootused tuleva sügise osas? Kas kogu nonsenss algab otsast peale või saame elada maskivabalt nagu vanasti?

Kui palju valitsus tegelikult teadusnõukoja soovitusi kuulab?

Sellel, miks neid ei protokollita, on oma kindel põhjus. Linna peal levib jutt, et Te kurdate, et valitsus ei kuula Teid üldse ja otsused tehakse hoopis mingitel poliitilistel ajenditel ja et meedia topib Teile sõnu suhu.

 

Millal Te meile intervjuu annate?

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: Siim Lõvi / ERR + CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt