Telegrami Podcast #50: maski- ja piirangutevaba tulevik (külas prof Irja Lutsar)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuni 2021 kell 12:49Foto: Telegram.ee / Canva.com

Möödunud reedel, 4. juuni hommikul (vahetult enne presidendi riiklike teenetemärkide tseremooniale minekut) külastas Telegrami toimetust viroloog, Tartu Ülikooli mikrobioloogia professor ja valitsust koroonakriisis nõustava teadusnõukoja juht Irja Lutsar. Salvestasime kohtumise 1,5 tunnise podcastina, kus võtsime ette koroonakriisi põletavad teemad ning et suurem osa küsimusi jäi veel küsimata ja juttu oleks jätkunud kauemakski, lubas pr Lutsar suvel veel ühe korra meie janu vastuste järgi leevendama tulla.

 

Miks puudub riigi tasandil koroonameetmete osas avatud arutelu? Millised inimesed peavoolust on meetmeid kritiseerinud ja kas ka Irja Lutsar nendega nõustub? Kas valitsus vajaks lisaks n-ö meditsiinilisele teadusnõukojale koroonakriisi lahendamiseks ka teiste (teadus)alade nõukodasid? Kui lapsed ei ole riskirühm, siis kas nende elude piiramine on õigustatud? Kuidas liikuda tagasi avatud ja vabasse ühiskonda? Milline võiks olla tervishoid tulevikus? Neile ja paljudele teistele küsimustele koos vastuseid otsimegi.

Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

Kõik meie podcastid on saadaval platvormidel SoundcloudSpotifyPodbeaniTunes.

Täispikk saade kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt. Irja Lutsari teadustegevusel saab silma peal hoida näiteks Eesti Teadusinfosüsteemi lehel ja valitsuse teadusnõukoja raportitega 

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt