Pimedus pärast vaktsineerimist? Kes võetakse selle kriminaalse jama eest vastutusele?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. mai 2021 kell 16:02Foto: Canva

Teadusnõukoja virokraadid (viroloog + bürokraat – toim.) eesotsas pidevalt oma volitusi ületava Irja Lutsariga väidavad endiselt, et viirused kaovad ära tänu piirangutele ja vaktsiinidele ning teevad näo, et haigestumistrendidel pole mitte mingit seost kliima- ja aastaaegade vahetusega. Pseudoteadust praktiseeriv teadusnõukoda teeb täna valitsusele ettepaneku kaotada 7. juunist maskikohustus kõigile juhul, kui koroonaviirusesse nakatumise langustrend jätkub, ütles ERR-ile korduvalt rahvast sõjaväega hirmutanud Lutsar.

 

Miks ei saa ühiskonda avada kohe, kui 99,99% inimestest on terved? Mille põhjal saab Lutsar eeldada, et suvel võiks olukord minna hullemaks, kui ajaloost pole ette näidata mitte ühtegi (!) näidet suvisest viirusepuhangust?

Korduvalt vastuoluliste avaldustega vahele jäänud Lutsar, keda keegi pole valinud oma tervise ja elukorralduse eest otsustama, dikteerib, kes ja millal ja kus peaks maski kandma. Vastuoluliste avalduste all pean silmas näiteks seda, et Lutsar on väitnud, et maskidest pole kasu ja samas on ta ka väitnud, et maskidest on kasu viiruse leviku takistamisel.

Tegelikkuses pole teadusel ette näidata mitte ühtegi tõestust maskide tõhususe osas viiruse leviku takistamisel. Sellest on pikemalt kirjutanud lugematu arv teadlasi nii välismaal kui ka Eestis. Näiteks kinnitas bioloog Tauno Jürgenstein EPL veergudel, et “maskid koroonaviiruse vastu ei aita, teaduslikku tõendust nende kasulikkusest pole”, samuti ei suutnud ka Tartu Ülikooli teadlane professor Heikki Junninen esitada tõestusi, et maskidest oleks kasu viiruse leviku takistamisel. Ja kõigele lisaks ei saa mitte jätta juba sajandat korda mainimata, et ametliku statistika kohaselt pole Eestis viimase aasta jooksul olnud ei liigsuremust ega liighaigestumist – kogu koroona on täielik pettus ning kuningas on alasti. Aga see ei takista virokraate, kes endiselt tervisediktatuuri kehtestavad.

 

See, mis toimub, on täielik katastroof!

Lutsar ja Co on Eesti rahva niivõrd ära hirmutanud, et inimesed ei anna endale enam üldse toimuvast aru. Kui möödunud aasta sügisel kehtestas valitsus ebaseadusliku maskikandmise kohustuse, siis ei hakanud praktiliselt mitte keegi maski kandma, sest inimesed ei uskunud seda jama on südames. Kui aga kauplused hakkasid nõudma maski kandmist, siis järsku pani enamik inimesi need mähkmed endale näkku.

Soovimata kedagi solvata, leian, et mähkmed panid endale näkku need inimesed, kes tegelikkuses kandsid maske juba varem. Jutt käib nähtamatutest maskidest, mida kannab enamik inimesi terve elu ja see väljendub selles, et nad ei julge rääkida enda tõde ja pigem sulanduvad massi.

Olen viimase aasta jooksul rääkinud tosinate klienditeenindajatega, olgu selleks poemüüjad, taksojuhid, hotellitöötajad, kohvikutöötajad, turvamehed jne. Kõik ütlevad nagu ühest suust, et neile ei meeldi need maskid; nad ei usu, et neist oleks kasu ja põhjus, miks nad seda üldse kannavad, seisneb selles, et vastasel juhul poleks neil enam töökohta. See tähendab, et riik ja vastutavad isikud on inimesed pannud sundolukorda: te peate kandma orjamaske, mis takistavad hapniku puuduse tõttu teie aju tegevust. Jääb mulje, et enamik inimesi on nõus maske kandma elu lõpuni.

Aga asi on palju hullem. Lisaks mähkmete orjusele tehakse rahva peal põhiseadusega vastuolus olevaid inimkatseid vaktsineerimise näol. Kui varem kulus farmaatsiakartellidel vaktsiinide arendamiseks aastaid, siis nüüd rulliti vaktsiinipartiid lahti mõne kuuga ning hiirte ja rottide peal testimisfaas jäeti vahele: katsejänesed on nüüd hoopis inimesed või pigem inimvared.

Eile kuulsin tutvuskonnas juhtumist, kus üks õnnetu inimene jäi pärast vaktsineerimist ühest silmast pimedaks. Loomulikult ütles arst, et juhtunul pole mingit seost vaktsineerimisega ning terve elu maski kandnud inimene peab sellega leppima.

Kui sa oled endale valetanud terve elu (loe: oled terve elu kartnud rääkida enda tõde) ja viimased aasta aega oled olnud tunnistajaks, et mitte mingit pandeemiat pole ja rahvas on terve, kuid ometi oled sa nagu idioot kandnud seda debiilset näomähet, siis nõuab see ülimat julgust tõele otsa vaadata ja tunnistada, et sa oled eksinud. Kuid enamik inimesi on juba nii suures hirmus, et nad võtavad oma “tõe” hauda kaasa, kuid veel enne seda teevad nad endale mõne suraka vaktsiini ka. Ja seda kõike olukorras, kus mitte mingit pandeemiat ega kogu rahvastikku ohustavat tervisehäda pole tegelikult olnud.

 

Terviseamet, Lutsar, Lanno jt koroonaterroristid kriminaaluurimise alla!

Koroonaterrorismi ja virokraatiat on viljeletud enam kui aasta, rahvas on olnud väga kannatlik, lootuses, et see jama lõppeb. Aga kõik märgid näitavad, et kui kurssi ei muudeta, siis see jama läheb ainult veel hullemaks. Äsja teatas Austraalia, et nad jätavad piirid suletuks kuni käesoleva aasta lõpuni, sest nad avastasid 12 (!) uut positiivset juhtumit.

Meile öeldi eelmisel kevadel, et paneme kaheks nädalaks maailma lukku ja asi saab korda. Nüüd on meil olnud üle aasta jagu kogemust ja andmeid, mida analüüsida – iga idioot saab aru, et mitte mingit pandeemiat ega liigsuremust siin pole. Käimas on Big Pharma põhiseadusevastased inimkatsed tervist kahjustavate maskikandmisnõude ja alles arendusetapis olevate “vaktsiinide” pealesurumisega, mille käigus on kõik inimesed (nii terved kui ka haiged) ristitud ohtlikeks, mõned lausa potentsiaalseteks mõrvariteks. See on diktatuur – koroonaterrorism ja meditsiinitürannia, mille kohalikud agendid, virokraadid Irja Lutsar, Üllar Lanno, Jüri Ratas, Kaja Kallas, Arkadi Popov, Tanel Kiik, Martin Kadai jt tuleb koos Terviseametiga saata kriminaaluurimise alla.

 

Kogu see koroonaprogramm on kõike muud kui teadus või meditsiin

Kõik teavad, et talvised viirushaigused kaovad sooja ja kuiva kliima saabudes ning vastupidi. Eelpool mainitud virokraadid aga väidavad, et suvi võib jääda ära, ärid tuleb panna lukku, inimõigusi tuleb piirata ning ainsaks lahenduseks on vaktsiin. Miks nad seda vaktsiini nii väga peale suruvad, kui rahvas on terve, pandeemiat ei ole ning mingit ohtu seega samuti mitte; seda enam, kui väidetavat viirust pole isegi mitte kunagi isoleeritud, mis tähendab, et puuduvad teaduslikud tõendid, et viirus SARS-CoV-2 üldse põhjustaks haigust nimega Covid-19?

Miks nad suruvad neid tervist kahjustavaid maske inimestele ette, kui teadusel pole ette näidata mitte ühtegi tõestust, et maskide kandmisest mingitki kasu oleks viiruse leviku takistamisel?

Miks taotlevad oma aja täis istunud parasiidid riigikogus politseiriigi loomist ja tsensuuri? Miks sõlmis Edgar Savisaare endine kohvitooja Jüri Ratas põhiseadusega vastuolus oleva vaktsiinipassi lepingu WHO-ga, mille kohta on lepingus välja toodud kontaktisik Marten Kaevats öelnud, et “tegu on intellektuaalse korruptsiooniga”?

Miks pole enam kui aasta jooksul olnud peavoolumeedias praktiliselt mitte ühtegi kallutamata debatti ega arutelu meid kõiki puudutavate teemade üle? Kuidas sai ühiskond siiani ilma maskide ja piiranguteta hakkama?

Milleks on üldse vaja neid virokraate? Miks hoitakse neid kui sitta pilpa peal, kui mitte keegi pole neid valinud meie eest otsuseid tegema? See on avalik info, et Eesti meditsiinisüsteem teenib selle “pandeemia” pealt, küsimus ei ole mitte kunagi olnud inimeste tervises, vaid rahas ja kontrollis. Korduvalt inimesi lausa sõjaväega ähvardanud hullunud Lutsar teatab nüüd, et “suurüritusi suvel ei toimu”, täpsustades “Ma ei ole küll ilmaennustaja, aga ma arvan, et suvi ikkagi tuleb”. See on juba idioodi tase!

Miks hoitakse seda muinasjuttu maksumaksja rahadega üleval ja antakse sõna jutuvestjatele, kes piltlikult öeldes pistavad näpu suhu, et ennustada, kas suvi tuleb või mitte? Iga aasta on tulnud suvi, aga meil on mingisugune virokraat telekas, raadios, valitsuses, meedias jne ajamas konkreetset sitta suust välja! Kas te teete nalja?

Ja veel kõige põletavam küsimus: MIKS LÄHEVAD RAHVAS JA ETTEVÕTJAD SELLE JAMAGA KAASA?

Kogu olukord on absurdselt piinlik, iga idioot saab aru, et mitte mingit pandeemiat siin pole ning testimine on loterii, sest see test ei ole mõeldud tuvastama, kas inimene on haige või nakatunud.

 

Mitte mingit armu enam!

Seda kõike arvesse võttes tunnen, et need inimesed, kellel veel on jaksu ja julgust ning pealehakkamist, peaksid ükskõik mis valemiga ühendama oma jõud ning likvideerima Toompealt kõik koroonaterroristid ja virokraadid – ainult nii saame selle hulluse peatada. Asi on tõsine! Hiljuti teatas Saksamaa tervishoiuminister Jens Spahn, et “pandeemia tabab meid täielikult 2022. aasta lõpuks” ning plaanis on vaktsineerida ka kõik lapsed. Täpselt samas suunas liigub ka Eesti – olematu pandeemia vastu käib sundvaktsineerimine ning eelmainitud koroonaterroristid ei jäta oma missiooni katki – nemad on läinud all in. Ja meie ka!

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt