Suur skandaal, 1. osa: Eestist pidi saama Pfizeri peamine inimkatsete labor – kas Lutsar, Kiik, Ratas jt on kurjategijad?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. aprill 2021 kell 13:18Foto: Canva + Kiur Kaasik + Tairo Lutter + Siim Lõvi + Madis Veltman + Siim Lõvi/ERR, Yonatan Sindel/Flash90

Iisraeli väljaanne Israel Hayom ning Delfi ja Postimees teatavad, et Eestist oleks võinud saada esimene riik, mida varustatakse Pfizer/BioNTech vaktsiiniga, kuid Iisraeli peaminister Benjamin Netanyahu (kes on praegu kriminaaluurimise all) ja endine Iisraeli suursaadik USA-s Ron Dermer veensid Pfizeri peadirektorit Albert Bourlat, et Iisraeli hädaolukorra kogemused ja rahvastiku mitmekesisus on parem valik.

 

Siit koorub omakorda välja küsimus, kas Eesti pidas EL-i selja taga salajasi läbirääkimis Pfizeriga, sest esialgse plaani kohaselt pidanuks Eesti saama kogu vaktsiinilaadungi EL-i kaudu, mitte otse Pfizerist. Kolmapäeva õhtul ilmunud artiklist aga saab lugeda, et Eesti oli ideaalne kandidaat Pfizerile ning peaminister Netanyahu oli sunnitud pidama üle 30 telefonikõne Pfizeriga, et viimast veenda siiski Iisraeli peale panustama.

See tähendab, et Pfizeri tarnelepingu nimel toimus võidujooks Iisraeli ja Eesti vahel. See omakorda aitaks seletada, miks Eesti vastutavad isikud nagu Jüri Ratas, Tanel Kiik, Irja Lutsar jt olid niivõrd motiveeritud riiki sulgema ja täiesti absurdseid meetmeid kehtestama olematu pandeemia ettekäändel.

 

Eestist pidi saama Pfizeri peamine inimkatsete labor?

Internetis on käima läinud arutlused, mille kohaselt Pfizeri eesmärgiks oli leida endale labor inimkatsete tegemiseks ning Eesti oli selleks ideaalne võimalus, sest Pfizeri endine tipptöötaja, viroloog Irja Lutsar oli juhtumisi Eestis olemas ja sobinuks nõnda ideaalseks kandidaadiks agenditööd tegema.

Kuigi Tanel Kiik on olukorra kohta kommenteerinud, et Eesti ei ole pidanud läbirääkimisi Pfizeriga, tuleb vaadata Eestis rakendatud piirangud täiesti uues valguses. Kas võib olla, et asi polnud mitte kunagi viiruses ega rahva tervises, vaid võimalustes ja rahas, mis selle kriisiga kaasnevad?

Kuigi 99% Eesti elanikkonnast ei ole praegu koroonaviiruse tõttu haiged või sellesse nakatunud, on Tanel Kiik korduvalt öelnud, et pandeemiast väljumiseks on ainus võimalus vaktsineerimine! See pole kaugeltki mitte neutraalne suhtumine ühe ministri poolt, sest mitte mingit pandeemiat ehk massnakatumist ja ülesuremust pole mitte kunagi olnudki. Ning alati on viirusega võitlemiseks teisi võimalusi, olgu selleks immuunsüsteemi tugevdamine, C-ja D-vitamiini manustamine või miks mitte Eesti teadlaste poolt loodud ninasprei – palju turvalisem ja odavam kui vaktsiinid.

Kogu koroonakriis on nüüd selgemast selgem – mängus on suured rahad ja ärilised huvid ning kõik, kes saavad jala ukse vahele, on agendid, keda ei näi huvitavat oma riik ega rahvas. Näiteks:

Kas Jüri Ratasele, Tanel Kiigele, Irja Lutsarile, Martin Kadaile, Toomas-Hendrik Ilvesele jt tuleks esitada kriminaalsüüdistus? Kas ja kui palju on nad saaanud raha või muid hüvesid Eesti rahva hirmutamise, riigi sulgemise ja vaktsiinide lobitöö eest? Või peaksime neid hoopis tänama, et Pfizeri plaan luhtus?

Igatahes on nüüd selgemast selgem, et asi pole viiruses ja Eesti riik tuleb kohe avada.

Selle paljastusega peavad kaasnema avalikud detailsed uuringud, omalt poolt hoiame teid kursis kõigega, mida avastame.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

Foto: Canva + Kiur Kaasik + Tairo Lutter + Siim Lõvi + Madis Veltman + Siim Lõvi/ERR, Yonatan Sindel/Flash90Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt