Heil Corona! Vaktsineeri, vaktsineeri kõige vastu! Kariloomade moodi massvaktsineerimine ja uks põrgusse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. aprill 2021 kell 19:14Üle maailma valitsev koroonaterrorism on liikumas järgmisse staadiumisse. Enam kui aasta on valitsused ja vastutavad isikud rahvast hirmutanud olematu pandeemiaga, nõrgemad on juba täielikult allutatud ja suukorvistatud (loe: orjastatud). Järgmine faas on orjad muuta piltlikult öeldes kariloomadeks, mis tähendab, et alustatakse (sund)massvaktsineerimisega. Sund sellepärast, et kuigi väidetakse, et vaktsineerimine on vabatahtlik, siis ähvardatakse juba täna mittevaktsineerituid ühiskonnast välja arvata.

 

Eemaldage spordikeskus ning avagem uus Big Pharma mängumaa ja testilabor Tartus

ERR teatab, et kunagine A. Le Coqi spordikompleks, mida kasutati vaba aja veetmiseks ja hea tervise nimel sportimiseks, muudetakse ümber vaktsineerimiskeskuseks, kus hakatakse orjastatud kariloomasid kaitsepookima olematu pandeemia eest. Selline düstoopia on võimalik, kuna sinna viidavad olendid ei suuda enam oma peaga mõelda ega julge küsimusi esitada.

 

Perearstid on sihilikult välja jäetud, sest küsimus on ainult vaktsineerimises, mitte inimeste tervises, seega pole arste enam vaja

Kuigi ca 30 riiki üle maailma on pannud vaktsineerimise pausile, sest testimisstaadiumis olevad vaktsiinid on osutunud väga ohtlikuks, nõudes tuhandeid inimelusid üle maailma, läheb Eesti julgelt edasi nii AstraZeneca kui ka Pfizer/BioNTechi vaktsiinide inimkatsetega.

Enamik inimesi ei ole isegi kursis, et need pole päris vaktsiinid, sest nendega ei tehtud piisavalt uuringuid, vaid rulluti välja vähem kui aastaga, seega said need hädaolukorra ettekäändel erikasutusloa. Aga nagu me teame, siis mingit hädaolukorda pole olnud, sest pole liigsuremust ega liighaigestumist.Kuigi Eesti esikoroonaterrorist ja Pfizeri endine tipptöötaja ning tänane agent Irja Lutsar on kinnitanud, et vaktsiin ei kaitse kedagi täielikult, on ta hiljuti väitnud ka, et vaktsineerimata töötaja võib kujutada endast lubamatut ohtu. See tähendab, et Lutsari sõnul pole vahet, kas oled vaktsineeritud või mitte, ühiskonnale oled sa igatahes ohtlik.

 

Üks minu sõber kirjutas väga tabavalt:

 1. Oled koroonahaigega kokku puutunud – oled ühiskonnale ohtlik.
 2. Oled koroonahaige – oled ühiskonnale ohtlik.
 3. Oled terve, järelikult asümptomaatiline haige – oled ühiskonnale ohtlik.
 4. Oled viiruse läbi põdenud, kuid võid seda siiski edasi kanda – oled ühiskonnale ohtlik.
 5. Oled vaktsineeritud, kuid võid siiski nakatuda ja viirust edasi kanda – oled ühiskonnale ohtlik.
 6. Ei soovi vaktsineerida, võid olla kõik 1–4 punktis mainitud – oled ühiskonnale ohtlik.
 7. Julged küsida põhjendatud küsimusi – oled ühiskonnale ohtlik.
 8. Ei loe uudiseid ja elad maksimaalselt tavapärast elu nagu enne – oled hoolimatu ja ühiskonnale ohtlik.
 9. Oled ikka veel elus? Oled ühiskonnale ohtlik (vt kõike eelnevat).
 10. Oled mistahes põhjusel surnud – oled ühiskonnale ohtlik, sest su matusel võib tekkida viirusepuhang.

 

Aga minu loogika ütleb, et kui kõik on ohtlikud, siis pole keegi ohtlik. See on sama nagu inimeste seas leviv ohvrimentaliteet – meil kõigil on hingehaavasid, me kõik oleme elus saanud haiget, aga see on meie valik, kas me oleme ohvrid või mitte. Kui kõik on ohvrid, siis pole keegi ohver; kui kõik on ohtlikud, siis pole keegi ohtlik.

 

Millisel ettekäändel neid vaktsineerimiskeskusi rajatakse?

Me teame, et rõõmus ja puhanud inimene on terve, sest nii on meil immuunsus tugev. Me teame, et valitsus keelas spordisaalide kasutamise ja oma sõnumitega hoitakse rahvast hirmu all – seega on meil vettpidavad tõendid, et valitsust ja vastutavaid isikuid ei huvita inimeste tervis.

Mitmed allikad on juba teatanud, et edaspidi peab hakkama rahvas regulaarselt vaktsiine saama. Aga kui pandeemiat ei ole ning vaktsiin haigestumise eest ei kaitse, siis mis põhjusel neid vaktsineerimiskeskusi rajatakse? Miks väidavad poliitikud ja vastutavad isikud, et ainus viis kriisist väljumiseks on vaktsineerimine? Alati on teisi võimalusi!

Vaktsineerimiskeskused saavad olema ilma arstideta, valemist saavad eemaldatud (pere)arstid, vaid sina lähed sinna nagu kariloom, kus keegi ei küsi sult näiteks, et:

 • Mis sa sellest vaktsineerimisest arvad?
 • Kas sa oled tutvunud võimalike kõrvalnähtudega?
 • Kas sa oled kursis, et nn vaktsiin on alles testimisjärgus ning sina oled katsejänes?
 • Kas sa oled kursis, et vaktsiinitootjad ega riik ei vastuta võimalike kõrvalnähtude osas?
 • Kas sa arvad, et sinu enda keha immuunsussüsteem ei saa ise hakkama?

Mitte midagi sellist sult ei küsita, aga samal ajal on käimas enneolematu Big Pharma reklaamimine ja vaktsineerimispropaganda, mille maksumaksjad (vaktsineeritavad) ise kinni maksavad ning neil pole seejuures mingit sõnaõigust, juhul kui neile ei peaks meeldima see, mida nende rahaga tehakse. Kuuldavasti on plaanis rajada üle maailma kõikidesse riikidesse vaktsineerimiskeskused, loomulikult maksumaksja rahade eest.

Ja kes selle pealt teenib? Vaktsiinitootjad.

Aga miks pole nende vaktsiinidega näiteks loomade peal tehtud aastatepikkuseid uuringuid? Sest käimas on inimkatsed ning nii on odavam, siis ei pea Big Pharma uuringute ja laborirottide peale raha kulutama.

Aga mis siis, kui ma ei soovi vaktsineerida? Siis arvatakse sind ühiskonnast välja ja jääd ilma oma viimastestki õigustest!

 

Osta kaks paari sokke ja teeme sulle tasuta vaktsiini!

Koroona puhul pole mitte kunagi olnud küsimus inimeste tervises, sest mitte kunagi pole mingit pandeemiat ehk liigsuremust ega liighaigestumist olnud, vaid küsimus on inimõiguste piiramises, majanduse kokkukukutamises, keskklassi väljasuretamises, täieliku kontrollühiskonna loomises ja Big Pharmale raha teenimises. Võta oma vanaema või vanaisa vaktsineerimisele kaasa, järgides 1 + 1 meetodit ehk saame nõnda masse veel paremini meelitada inimkatsetes osalema, teatab Sotsiaalministeerium.

Küsimus suurele ringile: kellele hakkavad kuuluma uued ja ilusad vaktsineerimiskeskused ning kes selle pealt teenima hakkab? Kas polnuks mitte parem jätta spordisaalid sportimiseks?

Heil, vaktsiin!

“Valitsuste rumalust ei tohi kunagi alahinnata.”

– Helmut Schmidt, Saksamaa Liitvabariigi kantsler aastatel 1974–1982

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: Tartu Linnavalitsus + CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.