Irja Lutsar, Eesti majanduse hauakaevaja: teie peske käsi, meie peseme teie ajusid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. aprill 2021 kell 15:09Foto: Siim Lõvi / ERR

Ajal, mil USA, Lõuna-Aafrika ja EL on otsustanud panna Johnson & Johnsoni koroonavaktsiini pausile tõsiste kõrvalmõjude tõttu, teatab meditsiinidiktaator Irja Lutsar, et tema ei näe ühtegi põhjust, miks Johnson & Johnsoni vaktsiiniga mitte edasi minna, vahendab Delfi. Juba enam kui aasta lakkamatult lausvaledega Eesti rahvast hirmutanud teadusnõukoja juht prof Lutsar jätkab täielikku totruse suust välja ajamist, öeldes, et koroonanumbrid lähevad alla tänu piirangutele, mitte tänu sellele, et talv on möödas ja suvi saabumas.

 

Isegi ametliku statistika kohaselt on 99,5% eestlastest koroonavabad, kuid meile valetatakse iga päev, riik on suletud ning jätkatakse vaktsineerimiste ja inimkatsetega.

Lutsar liigub üldjuhul samas suunas nagu Merkel Saksamaal: kõik on ohtlikud ja piirangud jäävad kehtima ühel või teisel viisil igavesti. Saabuva suve eel sõnab Lutsar, et endiselt tuleks liikuda ainult 2+2 idioodireegli järgi ning vältida kogunemisi, mis sellest, et mitte mingit pandeemiat ega liighaigestumist pole mitte kunagi olnud ja seda kinnitab ka ametlik statistika.

Täna, 26. aprillil teatati ainult 163 positiivsest koroonatestist, aga millal tehakse riik lahti? Kas siis, kui testide arv on 0? Meeldetuletuseks: selle testiga ei saa tuvastada, kas inimene on haige või nakatunud, sest PCR-test ei ole võimeline eristama kunagise (surnud viiruse) jääke uuest aktiivsest viirusest. Lisaks nõuavad 22 teadlast SARS-CoV-2 testi loomisel olulist rolli mänginud teadusartikli tagasivõtmist, sest sellele pole tehtud sõltumatut eelretsensiooni (peer-review). Kogu koroonapaanika on piltlikult öeldes kaardimaja, mis püsib ainult selle najal, et peavoolumeedia edastab libauudiseid.

Kui pole olnud pandeemiat ega liighaigestumist, siis mille vastu nad üldse vaktsineerivad? Lisaks juhime veel kord tähelepanu ka faktile, et teadlased ei ole isoleerinud ka SARS-CoV-2 viirust, mis väidetavalt põhjustab haigust COVID-19, seega, mis on selle vaktsineerimispropaganda tõeline agenda?

Kui 99,5% eestlastest on koroonavabad, siis milline meditsiiniline vajadus on vaktsineerimiseks?

Kui rahvas on terve, pandeemiat pole ning PCR-testiga ei saa tuvastada, kas inimene on haige või nakatunud, siis miks survestab Lutsar nii tugevalt kogu seda koroonahullust? Möödunud nädalal teatas Lutsar, et testima peavad ka need, kes on vaktsineeritud: Testi peaks tegema ka need, kes on vaktsineeritud, sest ka nemad pole täielikult kaitstud.”

Kas sellise surve põhjuseks võivad olla Lutsari või teiste virokraatide (viroloogia+bürokraatia) isiklikud võimalikud (äri)huvid, millest kirjutasime eelmisel nädalal? Lutsar kui endine Pfizeri tipptöötaja on kogu selle koroonapettuse algusest alates propageerinud igal võimalusel vaktsineerimist, kuid kordagi ei räägi ta muudest variantidest, kuidas immuunsust tugevdada.

Koroonavaktsiinid ei kaitse inimest paremini kui meie enda immuunsussüsteem, aga need on ohtlikud ja maksavad Eesti maksumaksjatele terve varanduse!

Kui isegi vaktsiini tootelehel pole kirjas, et see millegi eest kaitseks ning esiviroloogki tunnistab, et vaktsiinist pole kokkuvõttes kasu, siis mis on kogu selle asja point?

Testida, testida, vaktsineerida ja veel kord vaktsineerida ilma mingi loogikata ja mõistmata Suure Lähtestamise (The Great Reset) ja Big Pharma plaani.

Lutsari juhtimisel on loomisel vaktsineerimisühiskond, mis näeb ette kaks süsti aastas kõikidele inimestele ja kui sul neid süste pole, siis arvatakse sind ühiskonnast välja – sa ei saa poodi, sa ei saa lapsi panna lasteaeda-kooli, sa ei saa reisida, sa ei saa pangakontot, sa ei saa juhiluba jne. Kõik, millest Orwell kirjutas, on muutumas reaalsuseks.

Testida, testida, vaktsineerida ja veel kord vaktsineerida kuni riik on laostunud aga Big Pharma ning kaasosaliste-ajupesurite rahakotid on ääreni täis.

Asi ei ole kunagi olnudki viiruses ega inimeste tervises, vaid käimas on täieliku kontrollühiskonna loomine. Maskikandjad on selle ühiskonna esimesed täielikult allutatud ja suukorvistatud orjad.

Kuid meie hüüded muutuvad üha valjemaks ja valjemaks, inimesed ei lepi enam selle ajupesuga ja ei usu enam neid valesid.

Koroonamäng on läbi ja Lutsari aeg on küps!

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: Siim Lõvi / ERRKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt