Koroonaterrorism ja idiootsus: kiirabi vallandab vaktsineerimata töötajad ja siis kurdab, et neil on raske

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

6. mai 2021 kell 21:53Kuigi Eestis on sundvaktsineerimine ebaseaduslik ja vaktsineerimine vabatahtlik, siis “tänu” peavoolumeedia ja valitsuse enam kui aasta pikkusele terrorismikampaaniale on enamik rahvast niivõrd ära hirmutatud, et nad ei anna enam endale üldse aru, mis meie ümber toimub. Eile vahendas Päevaleht, et Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas edastas kiirabiõele ja brigaadijuhile Joona Sõsale hoiatuse: 17. maiks peab ta esitama personaliosakonnale vaktsiinipassi, vastasel juhul öeldakse leping üles; sama kehtib ka teiste vaktsineerimata töötajate kohta.

 

Rea Raus kirjutab oma Facebookis:

Faktid:

– Vaktsineerimine on vabatahtlik. Vabatahtlikkuse vastand on sund, sunnimehhanismid on füüsiline või psühholoogiline vägivald, ähvardus elu, tervise, elatise kaotuse, lähedaste turvalisuse osas.

– Kehaline puutumatus on inimese põhiõigus.

Kedagi ei tohi allutada meditsiinilistele katsetustele (uuringud vaktsiinide osas kestavad aastani 2024, farmakokineetilised ning pikaajaliste mõjude uuringud puuduvad).

– Eestis puudub sarnaselt teiste riikidega vaktsiinikahjustuste kompenseerimise mehhanism. Soomes on kovid-vaktsiinikahjustuste kompenseerimiseks eraldatud 300 miljonit eurot, sellest 30 miljonit selleks aastaks.

– Vaktsineeritu võib nakatuda, haigestuda ja nakkust edasi anda. Hiljutine uudis Seišellidel vaatamata 70% vaktsineeritusele, 500 uut haigestumisjuhtumit, kellest kolmandik on kahe doosiga vaktsineeritud.

– Valitsuse liikmed on korduvalt kinnitanud, et vaktsineerimine Eestis on ja jääb vabatahtlikuks.

Küsimus: millistele teaduspõhistele analüüsidele ning põhiseaduslikele õigustele tuginedes teeb Raul Adlas sellise diskrimineeriva otsuse?

Andmekaitse Inspektsioon kirjutas mõni aeg tagasi Facebookis: “Kui tööandjad vahendavad vaktsineerimisnimekirjade koostamist, siis on oluline märkida, et nad ei või mingil juhul koguda andmeid, kes ei soovi vaktsineerimist, sealhulgas nõuda neilt põhjuste esitamist. Vaktsineerimise üle otsustamine on iga isiku vaba valik.”

 

Lubage Hando Tõnumaal vastata sellele viimasele küsimusele:

Raul Adlas ja praktiliselt kõik teised Eestis tegutsevad medtöötajad eiravad teadust – koroona puhul ei arvestata teadusega, vaid tegemist on religiooniga.

Me oleme ammu möödas sellest hetkest, mida kirjeldatakse kui “the point of no return”. Ammu on tehtud lollilegi selgeks, et mitte mingit pandeemiat, liigsuremust, liighaigestumist, liigriski jne ükskõik, mida võiks kirjeldada kui meditsiinilist eriolukorda, Eestis pole ja seda pole olnud alates koroonasaaga algusest. See tähendab, et mitte mingit vaktsiini pole vaja n-ö koroonaviiruse vastu, sest esiteks, seda viirust pole mitte kunagi isoleeritud, mis tähendab, et puuduvad tõendid, et viirus SARS-CoV-2 üldse põhjustaks haiguse COVID-19; lisaks on meil olemas immuunsusüsteem, mis meie tervise eest hoolitseb, kui me ise enda eest hoolitseme. Isegi WHO on teatanud, et koroona ei ole ohtlikum kui tavaline gripp, mis omakorda tähendab, et me saame sellele ravi täpselt samade vahenditega, nagu me siiani seda teinud oleme.

Kes siiani väidab, et pandeemia on päris, on kas vaimselt haige, kinni makstud või mõistusekontrolli ohver (loe: üle võetud) ning kokkuvõttes pole mitte mingit vahet, milline eelnimetatud variant on õige. Asi pole kunagi olnud inimeste tervises, vaid täieliku kontrollühiskonna loomises, Big Pharma vaktsineerimiskampaania rahas ning kohalike agentide nagu Lutsar, Ratas, Kiik, Popov, Lanno, Joller jne isiklikes ego- ja ärihuvides.

Me oleme kuulnud enam kui aasta, kuivõrd raske on meditsiinisektoris, sest väidetavalt levib meie seas laustaud – arstid on kurnatud ja haiglad on ülekoormatud. Tegelikkuses on kiirabis alati olnud külmemal ajal tööd palju, sest kahjuks pole lääne inimene (eestlased kaasa arvatud) siiani suutnud oma keha tundma õppida ning seetõttu on nad erakordselt palju haiged. Rahvas on niivõrd ajupestud, et nad siiralt usuvadki, et hea tervise saladus on hunnik tablette ja vaktsiin ning endal polegi nagu mitte mingit vastutust.

 

Koroona idiootsus: meil on väga raske ja seetõttu teeme oma olukorra veel hullemaks

Kuigi meil on väidetavalt meditsiiniline hädaolukord, siis mingil teadmata põhjusel tuleb välja, et meditsiinisektor mõistab kõige vähem, mis siin tegelikult toimub. Tuntud koroonaterroristidest nagu Irja Lutsar, Üllar Lanno, Arkadi Popov ja Karmen Joller ei tasu isegi rääkida – nemad on oma hinge maha müünud juba ammu. Kuid ka tavalised doktorid-arstid pole siiani aru saanud, et ametliku statistika kohaselt ei ole Eestis olnud ei liigsuremust ega liighaigestumist; nad pole ka siiani kursis, et PCR-testiga ei saa tuvastada, kas inimene on nakatunud või haige. Lisaks nad ei tea, et teadusel pole ette näidata mitte ühtegi tõestust, et maskidest oleks kasu viiruse leviku takistamisel. Nad ei tea ka seda, et maskide kandmine ja suurtes kogustes desovahendi kasutamine on hoopis ise tervist kahjustav. Ning nagu me saime teada pomm-telefonikõnedest, siis medtöötajad lihtsalt järgivad pimesi terviseameti juhendeid. Kui juhendis oleks kirjas: amputeerige patsiendi käsi, et takistada viiruse levikut, siis enamik neist just seda teeksidki ilma hetkegi kõhklemata.

Üks põhjus, miks on kiirabis jne puudus spetsialistidest, peitub selles, et palgad Eestis on nigelad ning see põhjustab professionaalide väljarände naaberriikidesse, kus sama töö eest saab mitu korda kõrgema palga. Nüüd selgub, et kui medtöötaja olematu pandeemia vastu ennast ei vaktsineeri ja põhiseadusega vastuolus olevates inimkatsetes osaleda ei soovi, siis vallandab Tallinna kiirabi oma niigi väheseid professionaale. Tubli töö!

Loomulikult kiidavad meditsiinisüsteemi esindajad nagu Joller, Lutsar, Popov jne, kuivõrd ohutud on vaktsiinid ja nad isegi väidavad, et vaktsiin on ainus lahendus pandeemiast (mida tegelikult pole) välja pääsemiseks. Juttu ei tehta sellest, et vaktsiinid on alles arengufaasis ning inimeste peal tehakse sõna otseses mõttes inimkatseid, nagu seda vanasti tehti laborirottidega. Meeldetuletuseks, kui inimene kukub trepist alla ja saab surma, siis surmapõhjuseks on koroonaviirus, sest PCR-test nõnda ütleb; aga kui inimene sureb pärast vaktsiini saamist, siis sellel pole mitte mingit seost vaktsineerimisega.

Teine põhjus, miks medtöötajaid nii vähe on, seisneb selles, et neid testitakse pidevalt PCR-testiga, mis võib sõltuvalt tuule suunast anda nii positiivseid kui ka negatiivseid tulemusi; ja kuna Terviseamet on teatanud, et positiivse tulemuse korral peab isegi terve inimene minema karantiini, siis ullikesed kiirabis just nii teevadki: nad saadavad täiesti terve ilma sümptomiteta medtöötaja kaheks nädalaks karantiini ja siis uluvad, et oi, neil on nii raske. Kusjuures sümptomitega ja 40+ palavikus olev inimene, kellel on negatiivne test, võib vabalt tööd edasi teha. Tubli töö!

Kõigele lisaks on medtöötajad kurnatud ka sellepärast, et neid sunnitakse kandma 8–12 tundi järjest hingamist takistavaid ja ebatervisilikke maske ning kileülikondasid, milles hakkab inimene juba viie minuti möödudes higistama. Nad teevad seda selle nimel, et võidelda olematu pandeemiaga. Tubli töö!

 

Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt