Korruptsiooniskandaal: 150 000 euro maksumaksja raha raiskamine Big Pharma reklaamiks ja vaktsineerimiseks-inimkatseteks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. märts 2021 kell 13:34Kuigi Eestis on põhiseadusega inimkatsed keelatud, kulutavad terviseamet ja sotsiaalministeerium 150 000 eurot maksumaksja raha farmaatsiakartellide meditsiinikatsete reklaamimiseks, teatab Delfi. Koroonapettusega on muudetud rahvas sisuliselt kariloomadeks, kelle peal tehakse süüdimatult testifaasis olevate vaktsiinide katseid. Kui varem kulus Big Pharmal vaktsiini arendamiseks miljardeid dollareid ja aastatepikkuseid uuringuid, siis nüüd on olematu pandeemia ettekäändel uuringufaas roadmap’ist välja jäetud ning katsejänesteks on maksumaksjatest rahvas.

 

Olukord on kriminaalne: vähe sellest, et mitte mingit pandeemiat, liigsuremust ega liighaigestumist tegelikult pole, survestab riik rahvast end vaktsineerima olematu haiguse vastu, mille vaktsiin on alles testifaasis ja kogu kampaania rahastus võetakse nende samade katsejäneste taskust; täiesti ausa näoga reklaamitakse korduvalt lausvaledega vahele jäänud dr Arkadi “Popcorn” Popovi ja dr Karmen Jolleri nägudega inimkatseid pealkirjaga “Aitab küll”, viidates, et vaktsiin aitab. Aga mille vastu see vaktsiin aitama peaks, kui mitte mingit enneolematut haiguslainet ennast pole?

Vastutajate korruptsioon. Kui palju te selle kampaania jaoks raha saate?

“Aitab küll” on 100% toote valeinformatsioon ja kliendi eksitamine, sest vaktsiini tootelehel pole mitte kusagil kirjas, et see vaktsiin aitab millegi vastu. Vaktsiini tootelehel on kirjas koostisosad ja see, et toode on testimisfaasis, loe ise ja veendu, kui ei usu, infolehed leitavad siin:

https://ravimiamet.ee/sites/default/files/moderna_infolehtvaktsineeritavale.pdf

https://ravimiamet.ee/sites/default/files/astrazeneca-23-32.pdfhttps://ravimiamet.ee/sites/default/files/comirnaty_infoleht_est.pdf

 

Koroonavaktsiini katsete käigus sureb üle maailma iga päev süütuid inimesi ning mitmed riigid on vaktsiinikatsed peatanud, kuid Eesti jätkab meditsiiniterrorismi propagandaga, mida sümboliseerivad samasugused plakatid, nagu seda tehti kommunismi ajal.

Loomulikult tasub veel kord mainimist ka tõsiasi, et vaktsiiniohvrite ja -kahjustuste eest ei vastuta Eestis mitte keegi. Kui vaktsineerimise tõttu sureb inimene või saab eluaegse kahjustuse, siis selle eest ei vastuta Arkadi Popov, Karmen Joller, Tanel Kiik, Kaja Kallas, Jüri Ratas, Üllar Lanno, Irja Lutsar, vaktsiinitootja, terviseamet, valitsus, sotsiaalministeerium ega mitte ükski teine vaktsiinipropageerijatest ning ka mitte süsti teinud meedik – süsteem peseb täielikult käed sellest puhtaks.

Ka kunstnikud ja teised on selle rahaga rikutud ja annavad meile ainult ühe sõnumi: Alluge!

Lisaks on sotsiaalministeerium tellinud kampaania Eesti influencer’itelt ja muusikutelt, keda hetkel värvatakse osalema ühisprojektis, mille sõnum lihtsustatult öeldes on “pea reeglitest kinni, kanna maski, allu, distantseeru ja paneme ühiskonna lukku – vaid nii saame ühiskonna avada”. E-kiri pealkirjaga “Eesti olulisim sotsiaalmeedia aktsioon”, mis kirjeldab, et olukord Eestis on enneolematult hull (mis sest, et mitte mingit pandeemiat, liighaigestumist ega liigsuremust tegelikult pole), on saadetud sadadele popmuusikutele, sportlastele ja suunamudijatele. Mis põhjusel peaksid muusikud ja teised staarid reklaamima lausvalet?

Sotsiaalministeerium ja valitsus on aga täielikult ära unustanud, et igal lool on kaks külge. Vaadates Telegrami ja teiste alternatiivmeedia portaalide lugejatenumbreid, näeme, et n-ö koroonaskeptikuid on Eestis vähemasti sama palju kui neid “uskujaid”. Isegi peavoolus on viimastel kuudel ilmunud mitmeid artikleid, mis oleksid justkui Telegrami kirjutatud. Näiteks neljapäeval ilmus EPL-s Villu Zirnaski artikkel “aitab poolikust teadusest! Teadusnõukojale täiendust ja lapsed aprilli keskel kooli”, milles autor ütleb sisuliselt: “Ma ei loe Telegrami, aga ma mõtlen samamoodi.” Artikli sisuks on kõik see, millest Telegram on kirjutanud viimane aasta aega iga päev. Või mine loe ükskõik millise Postimehe või Delfi koroonauudise kommentaare – sealt on selgelt näha, et isegi nende portaalide lugejate seas vähemasti pooled on sellised, kes seda koroonajama ei usu. See tähendab, et ühiskonnas ilmselgelt eksisteerib rohkem kui üks arvamus, aga riik ja valitsus esindab ainult ühte koolkonda.

 

Kas valitsuse ja vastutavate isikute ülesanne ei ole kajastada kogu elanikkonna arvamust?

Kas valitsuse ja vastutavate isikute ülesanne ei ole tegelikult väljendada erinevaid seisukohti ja neid neutraalselt selgitada?

Kas tõesti on valitsuse ja ametivõimude asi suruda kogu riik inimeste vaktsineerimise eksperimentidesse? Kui jah, siis meie valitsus ja vastutavad isikud on lihtsalt Big Pharma suur osakond või tütarettevõte. Kui see on nii, siis peaksid nad seda avalikult teatama ja mitte ujutama meid kõiki hommikust õhtuni üle valereklaamiga, et nad hoolivad meie tervisest.

Me teeme seda ise, oleme seda alati teinud, me teeme seda täna ja homme.

Ainus ohtlik asi, mis Eestis praegu eksisteerib, ei ole mitte viirus, vaid meie valitsus, mis on rikutud Big Pharma ja selle ohtlike koroonavastaste meetmete poolt – massilised vaktsineerimised inimkatsetega on Eesti põhiseadusega keelatud.

Tere tulemast tervisediktatuuri!

Me peame end selle eest kaitsma.

Meie immuunsüsteem kaitseb meid viiruste ja hooajalise gripi eest.

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

Fotod: fovito / Adobe Stock, ekraanikuvad

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt