Miks ei hakka restoranide omanikud üheskoos valitsuse terrorile vastu?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

14. november 2021 kell 11:54Igale vähegi mitte-ignorantsele inimesele on juba ammu selge, et mitte mingit pandeemiat siin pole ning kogu asi on poliitiline. Sel nädalal teatas mainekate restoranide Öö ja Kaks Kokka omanik, et paneb restoranid kinni, sest sellisel kujul edasi töötamine pole võimalik. Hiljuti teatas ka Lisanna vegankohvikute looja, et ebastabiilsete “reeglite” valguses on toitlustusega tegelemine muutunud juba absurdselt võimatuks ning sulges oma kohvikud Tallinnas. Olles kursis veel mitme kohviku ja restorani omaniku telgitagustega, siis tean, et ka paljudel teistel on ellujäämisega raskusi. Aga miks te siis üheskoos midagi ette ei võta?

 

Kui su koju tungib röövel, kes hakkab asju varastama ja võib-olla tungib kallale ka su perele, kas sa siis ka midagi ette ei võta? Nagu päriselt! Mida te passite seal?

Pool Eestit on vaktsineerimata ja meil kõigil on soovi korral juba ammu olnud võimalus ennast süstlaga torgata. Need pool Eestit ei tule teie restoranidesse isegi, kui nad tahaks, sest neid ei lasta sisse.

Turiste teil ka eriti pole.

Ja pandeemiat ka pole. Iga loll teab, et mitte mingit pandeemiat pole!

Seega kaua te kavatsete lolli mängida?

Mis te arvate, et Lisannad, Öö ja Kaks Kokka olid viimased, mis pillid kotti panid?

Lugupeetud restoranide omanikud, tehke ühisavaldus riigile, milles ütlete sisuliselt, et käige *** oma piirangutega.

Kui te seda üheskoos teete, siis olete võitnud. Selliseid aktsioone on tehtud ka mujal maailmas, näiteks Itaalias. Kui niisama ei julge, andke kohtusse ühishagi. Tehke midagi!!!

Ma tean sadu inimesi, kes tuleks päeva pealt restoranidesse tähistama. Hetkel sööme kodus ja kontoris ning alles jäänud raha paigutame mujale.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt