Waffle House’i tegevjuht: pole olemas tõendeid, et meie 2000 restoranis leviks koroonaviirus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. jaanuar 2021 kell 15:32Waffle House’i tegevjuht Walt Ehmer kommenteerib restoranidele kehtestatud koroonaviiruse piiranguid ja selgitab, et on null tõendit, et nende enam kui 2000 hommikusöögi restoranis mingisugune koroonaviirus leviks, vahendab Fox Business.

 

Walter Ehmeri sõnul avaldavad koroonaviiruse sulgemised inimestele laastavat mõju: “Ameeriklaste elusid lihtsalt kahjustatakse asjatult, sest teadus ei toeta riigiametnike korraldusi sulgeda söögisaale ja restorane.”

“Me oleme viimase 9 kuu jooksul tõestanud, et meie restoranides ja meie klientide vahel pole olnud mitte mingisugust koroonaviiruse levikut. Me oleme uurinud kõiki nakkusjuhte ning jäljed ulatuvad restoranidest eemale,“ teatas Waffle House’i tegevjuht Fox Newsi saatele “America’s New HQ”.

Ehmer selgitas, et teiste restoranide juhid, kellega ta selles küsimuses on suhelnud, on samuti teatanud, et viiruse levikut ei ole nende ruumides täheldatud.

“Restoranide sulgemisel pole praktiliselt mitte mingit mõju viiruse leviku vähendamisele. Kuid sellel on üsna laastav mõju miljonitele inimestele, kelle elatis restoranitööstusest sõltub,“ ütles Walt Ehmer.

 

Allikas: Fox BusinessFoto: iStock

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt