Eerik-Niiles Kross – ignorantse mõisniku viimased päevad riigikogus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. august 2021 kell 12:20Foto: terviseamet.ee + Canva

MÄRKUS: Ametlikel andmetel on tänase seisuga (04.08.2021) haiglaravil 44 inimest, mis moodustab Eesti elanikkonnast 0,003%. See tähendab matemaatiliselt ümardades 0,00% ehk mitte midagi. Kui 0,00% inimestest on “haiged”, siis see tähendab, et ollakse valdavalt terved või rahval on karjaimmuunsus, vahet pole, millised tüved või mutatsioonid veel väidetavalt liikvel on. Seega, kuskohas on dramaatiline olukord, mis vajab kiiret reageeringut?

 

Koroonapettuse saaga on jõudnud murrangulisse faasi, mil üha enam teadlasi, eksperte ja avaliku elu tegelasi nii Eestis kui ka mujal maailmas on tulnud kapist välja ja teatanud, et kogu koroonavärgiga on üle pingutatud ning tegemist on hoopis kunstlikult loodud PCR-testide pandeemiaga, mille raames üritatakse sisuliselt väljapressimise meetoditega elanikkonda manipuleerida inimkatsetes osalema. See tähendab, et alanud on maskide langemise aeg ja selgelt on näha, et tõsiselt koroonasse investeerinud tegelaste pill hakkab lõhki minema. Üheks selliseks vennikeseks on reformierakondlasest riigikogu liige ja mõisnik Eerik-Niiles Kross, kelle hinnangul tuleks riigi ja vastutavate isikute poolt tekitatud miljarditesse küündiva võltspandeemia kahju ja süü lükata antivakserite ehk skeptikute kaela, vahendab Päevaleht.

 

Kross on tüüpiline ajaloolane, kes ei tea elust ega ajaloost mitte midagi. Ta räägib ühes lauses, et me elame vabas ühiskonnas, aga juba järgmises lauses teatab, et tema seda ei tolereeri. Vähe sellest, et mees ei ole ajaloost midagi õppinud, selgub ka, et varem sõjaväeluures töötanuna pole tal õrna aimugi, mis toimub maailmas täna, teatades, et “vaktsiinivastast desinformatsioonikampaaniat kogu läänemaailmas finantseerib Kreml läbi mitmesuguste erioperatsioonide”.

Tõesti? See ammu viledaks kulunud ja ümber lükatud Kremli-kaart on su parim argument? Demokraatia tähendab seda, et kõik võivad avaldada oma arvamust, seega paraku peame tõepoolest kuulma ka ignorantide omi…

Foto: reform.ee

“Aitab antivakserite sallimisest! Pakun lahendused, kuidas nende tekitatud kahjusid vähendada,” seisab kevadel politseiriigi seaduse poolt hääletanud Krossi värske artikli pealkirjas.

Sellise kiusliku sõnumiga annab riigikogu liige selge signaali, et tema hinnangul tuleks 0,00% haigestunutega koroonast väsinud ühiskonda lõhestada veel enamgi, eksides nõnda Eesti põhiseaduse vastu, kus seisab, et inimesi ei tohi diskrimineerida nende tõekspidamiste ja uskumuste eest.

Huvitav, millistele kahjudele viitab Niiles? Kui rääkida Eesti riigile ja rahvale koroonast tingitud majanduslikest kahjudest, siis selle on tekitanud valitsus ja vastutavad isikud, kelle juhtimisel ärid kinni pandi ja paljud jäid töötuks. Kõigele lisaks suleti ka riigipiirid, mis tähendab, et valitsuse ja vastutavate isikute eestvedamisel takistati ka turistidel oma raha Eestisse toomast.

Ja kui rääkida (vaimsele) tervisele tekitatud kahjudest, siis numbrid ei valeta: ajaloo suurima vaktsineerimispropagandaga käsikäes on käesoleval aastal surnud üle 1400 inimese rohkem kui möödunud aastal; noorte enesetapud ja enesetapukatsed on rekordkõrgel… Me kõik teame ju, mis toimub. Sellise düstoopilise olukorra on tekitanud valitsus ja vastutavad isikud, mitte “antivakserid” ehk inimesed, kes kasutavad oma seaduslikku õigust oma keha eest ise otsustada.

See tähendab, et riigikogu liikmena kuulub Eerik-Niiles Kross kahtlemata vastutavate isikute sekka, mis omakorda tähendab, et kui mitte otseselt, siis vähemasti kaudselt kindlasti on Kross ise süüdi sellise enneolematu kaose tekitamises. Sealhulgas enda niigi majanduslikus raskuses olevale mõisale.

Riigikogu liikmena on Krossil platvorm ja hääl rääkida sellest, mis tegelikult toimumas on, aga selle asemel on vennike otsustanud panna leivad ühte kappi kurjategijatega, kes seda koroonapettust ja meditsiinitüranniat Eesti rahvale pähe määrivad.

Niiles kirjutab, et “aeg on lõpetada vaktsineerimise teemal vandenõuteooriate levitajate ja hirmude külvajate suhtes tolerantsus”.

Väga tore, olen igati nõus! Aga esmalt defineerime, mis asi on vaktsineerimisteemaline vandenõuteooria. Kas see on teooria, kui mRNA vaktsiine välja töötanud teadlane ütleb, et “teda teeb murelikuks, et numbrid tõusevad enim vaktsineeritud riikides”?

Kas see on teooria, kui tuntud epidemioloog ütleb: Vaktsiinid ei peata koroonaviiruse levikut! Vaktsineeritud inimesed võivad olla nakkavamad? (TELEGRAM 17.05.2021)

Ei, Niiles. Seda sama kinnitab ka kohalik sopaajakirjanduse lipulaev DELFI (31.07.2015): Uuring: vaktsineeritud inimesed võivad olla sama suured superlevitajad kui kaitsepookimata nakatunud.

Kas see on vandenõuteooria, kui rahvusvaheliselt hinnatud teadlased hoiatavad vaktsiinide ohtlikkuse eest ning samal ajal sureb üle maailma tuhandeid inimesi koroonavaktsiinide tagajärjel? Ainuüksi Eestis on käesoleval vaktsiinikampaania aastal surnud 1400 inimest rohkem kui mullu.

Ei, Niiles – see ei ole vandenõuteooria, vaid vandenõu fakt.

 

Aga ma toon sulle näitena ühe vandenõuteooria siit samast Eestist.

Eerik-Niiles Kross: “Piirdume lihtsalt tõdemusega, et vaktsineeritud inimesel on vähemalt 200 korda väiksem risk ise nakatuda, aga mis ühiskonnale veel olulisem, vähemalt 200 korda väiksem risk ise teisi nakatada.”

Palun selgita meile, kust sa selle 200 korda väiksema numbri said? Sa kas võlusid selle numbri välja sealt, kus päike kunagi ei paista või ütles selle numbri sulle keegi? Seega, sina Niiles, kas valetasid või osalesid vandenõuteooria loomisel ja levitamisel, sest ilmselgelt see “200 korda väiksem” teooria on vale, kuna ametlikud numbrid üle maailma kinnitavad, et vaktsineeritute nakkusnäitajad on vähemalt sama suured kui antivakserite omad.

Seega, Niiles, kui sa ütled, et “aitab vaktsineerimise teemal vandenõuteooriate levitajate tolereerimisest”, siis sa räägid ju iseendast. Samamoodi, nagu sa rääkisid iseendast, kui riigile kahju tekitajast. Väga tore, et sa oled aru saanud, et sinusuguste tegelaste koht ja aeg on läbi.

 

Kas Niiles on investeerinud vaktsiinidesse?

Mida rohkem seda teemat analüüsida, seda enam saab selgeks, et nn antivakserina oled sa teistele ohutum ja hoiad ka riigi raha kokku. Sest milleks vaktsineerida ja miks sellele raha kulutada, kui süstid kätte saanud inimesed nakatavad vaat et veel rohkemgi? Kas on võimalik, et oma ignorantsete sõnavõttudega üritab Niiles õigustada rahva peal läbiviidavat genotsiidi, kuna mees omab farmaatsiakartellide aktsiaid? Kahtlemata on see võimalus olemas, aga kahjuks puuduvad mul selle kohta andmed.

Kui rahval on ilmselgelt karjaimmuunsus, sest ametlikel andmetel on haiglas 0,00% elanikkonnast, siis miks käib selline lakkamatu vaktsiinipropaganda? Miks ei suunata üldse mitte mingit raha karjaimmuunsuse uurimisele ja selle teadvustamisele-levitamisele, kuid raisatakse kümneid miljoneid täiesti ebaolulisele vaktsineerimisele?

 

Niiles on oma artiklis toonud välja toonud 7 punkti, mis tema hinnangul tuleks teha. Iroonilisel kombel olen ma kahe punktiga peaaegu nõus.

  1. Muuta vaktsineerimine kohustuslikuks kõigile meditsiini-, haridus- ja teenindussektori töötajatele.

EI! Vaktsineerimine ei ole ka seaduse järgi mitte kellelegi kohustuslik, keha on püha. Lisaks pole olemas teaduslikke tõendeid, et vaktsiin aitaks nakkusnäitajat vähendada. Ebaefektiivset ja eluohtlikku medikamenti kohustusliku vaktsiinina propageerib ainult psühhopaat.

  1. Valitsus, mille prioriteet on Eesti elanikkonna vaktsineerimine, ei saa lubada oma koosseisus antivakserist ministrit.

Kas valitsuse prioriteet on elanikkonna vaktsineerimine või rahva tervis? Kui prioriteediks on rahvale eluohtlike vaktsiinide manustamine, siis tuleks kogu valitsus päevapealt kukutada. Kui prioriteediks on aga rahva tervis, siis peame lähtuma ametlikest andmetest ja statistikast, mis ilmselgelt näitavad, et vaktsiinidest pole kasu nakkusnäitaja vähendamisel. Nagu ma artikli esimeses lõigus välja tõin, puudub Eestis igasugune meditsiiniline hädaolukord.

Ja samuti – kas teatud ametites töötavatele isikutele on seadusega enda arvamuse avaldamine keelatud? Eriti siis, kui see arvamus on kooskõlas seaduses sätestatud õigustega?

  1. Inimene, kes keeldub vaktsiinist, peab olema valmis oma ravi eest ise tasuma.

Nõus! Meil on olemas immuunsussüsteem ning seda teie genotsiid-ravi ei vaja mitte keegi. Ma tegelikult arendaks seda mõttekäiku edasi ning pakun välja, et kõik, kes keelduvad vaktsiinist, pääseksid ka enamikust maksudest. Mina isiklikult ei soovi maksta makse libapandeemia üleval hoidmise eest, sh maksud, mis lähevad propagandasse, ministrite-poliitikute palkadesse, rahvusringhäälingusse jne.

Ja teisalt – Eerik-Niiles, kas kutsud arste üles eirama oma eetikakoodeksit? Seal ei ole küll kirjas, et arst tohiks millegi sellise tõttu inimese ravimisest keelduda.

  1. Inimene, kes keeldub vaktsiinist ja seab teisi nakkusohtu, tuleks võtta vastutusele KARS § 192 alusel.

Siin räägib Kross juba täielikku umbluud, sest esiteks pole ei Kross ega ka keegi teine suutnud leida tõendeid, et vaktsiinist keelduja kedagi teist nakkusohtu seaks. Kui selline tõestus üles leitakse, siis võime selle punkti juurde tagasi tulla, hetkel jätan vahele.

  1. Avalikesse hoonetesse pääseb ainult negatiivse PCR-testid ja/või vaktsiinipassiga.

Endiselt jääb segaseks see mõte, sest nagu me teame, vaktsiin ei aita nakkusnäitaja vastu ning PCR-testiga pole võimalik tuvastada, kas inimene on haige või nakatunud. Sama hästi võiks öelda, et avalikesse hoonetesse pääseb ainult isikliku piibli ettenäitamisel. Olen enam kui kindel, et Kross pooldab ka maskide kandmise kohustust, sest ta pole küll häält teinud, et ta nende vastu seisaks. Inimene, kes pooldab 30-kraadilises palavuses ühistranspordis sõitvatele vanuritele ja lastele maske, pole ilmselgelt ise see, kes ühistranspordiga sõidab. Sellist jama saab pooldada ainult reaalsusest irdunu.

  1. Tähtajalise elamisloaga inimesed kaotavad elamisloa, kui keelduvad vaktsineerimisest.

Tundub, et eesmärgiks on eluohtlike vaktsiinide manustamine, mitte inimeste tervis, seega pakun välja, et Kross tuleks kiiremas korras võtta kriminaaluurimise alla, kuna tema tegevus on ühiskonnale ohtlik.

  1. Kaaluda võiks ka vaktsineerimispunktide avamist KOV valimistel. Inimene, kes tuleb valima ja ei ole vaktsineeritud, saab minna kõrvaltuppa süsti saama.

Nõus! Sellist teatrit võiks kaaluda küll, aga tingimusel, et Kross maksab selle tsirkuse ise kinni. KOV valimistel vaktsineerimine tähendaks, et valima läheks veel vähem rahvast, mis lõppkokkuvõttes aitaks kaasa praeguse mädaneva poliitilise süsteemi kiiremale kokkukukkumisele.

 

Alanud on maskide langemise aeg ning käimas on energiate ja parasiitide puhastus. Eerik-Niiles Kross vajab ilmselgelt oma vaimu ja keha puhastust, sest hetkel omab mees tugevaid psühhopaadile omaseid tundemärke ning sellise tegelase koht ei ole Riigikogus rahva teenrina.

Niiles, sul on viimane hetk tulla kapist välja, sest rahvas on ärkvel. Meil on vaja tugevaid isikuid etteotsa ning seda sa hetkel ilmselgelt pole. Kui sa end kokku ei võta, siis kuuled peagi rahvast laulmas:

“Mõisad põlevad, saksad surevad, mets ja maa saavad meitele.”

 

Hando Tõnumaa

 

Fotod: reform.ee, terviseamet.ee + Canva

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt