Vaktsineerimiskampaania saatel on tänavu Eestis surnud üle 1500 inimese rohkem kui mullu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. september 2021 kell 14:51Foto: Sotsiaalministeerium + Canva

Kuigi Eesti põhiseadusega on inimkatsed keelatud, kulutab riik olematu pandeemia nimel võitlemiseks miljoneid eurosid maksumaksja rahasid, et propageerida potentsiaalselt eluohtlikke preparaate, mille tagajärjel on üle maailma surnud kümneid tuhandeid inimesi ning miljonid on saanud tõsiseid tervisekahjustusi. Eestis on ajaloo suurima vaktsineerimiskampaania saatel tänavu surnud üle 1500 inimese rohkem kui mullu.

 

Samal ajal kui mitmed riigid üle maailma on eluohtlikele testimisfaasis olevatele vaktsiinidele tõmmanud hädapidurit, reklaamitakse Eestis sportlaste ja teiste influencer’ite nägudega põhiseadusega vastuolus olevaid inimkatseid. Norra eksperdid on isegi teatanud, et suurem tõenäosus on surra AstraZeneca vaktsiini kui COVID-19 tagajärjel. Asi on naljast kaugel – süütud inimesed surevad olematu pandeemia ettekäändel.

Tervise Arengu Instituudi andmebaasist saab välja arvutada inimeste suremust jooksva aasta lõikes ning sealt avaneb kohutav ja düstoopiline vaatepilt: surnud on üle 1500 inimese rohkem kui möödunud aastal. Kui me jätkame samas tempos, on aasta lõpuks surnud 3000 inimest üle Eesti keskmise.

 

Kui 2020 jaanuarist juunini oli Eestis  7807 surma, siis 2021. aasta jaanuarist juunini juba 9353 surma,

seega tänavu on esimese poole aastaga registreeritud 1546 surma rohkem.

 

Augusti keskel toimunud Telegrami Podcasti salvestuse ajal ütles valitsuse teadusnõukoja juht Irja Lutsar, et tegelikult on Eestis kõik meditsiinilised toimingud andmebaasides olemas ja on väga lihtne välja selgitada, kui palju sel aastal koroonavaktsiini saanutest on surnud.

See ei tähenda muidugi, et nad oleksid surnud otseselt vaktsiini tõttu, ent selline andmete avaldamine ja nende analüüs aitaks väga mitmes mõttes lüüa pilti selgemaks. Küsimus on – kui nende andmete kättesaamine nii lihtne on, siis miks ei ole need avalikud?

 

Kas Gerd Kanterilt ja teistelt genotsiidi propageerijatelt tuleks medalid ära võtta?

Telegram on alates koroonakriisi algusest viidanud tõsiasjale, et kogu pandeemia tugineb ainult üle võlli võimendatud PCR-testidel ning matemaatiliselt ei suudeta pandeemiat tõestada – eile tunnistas seda lõpuks ka Eesti peavoolumeedia lipulaev Delfi. See tähendab, et mitte mingit pandeemiat ega muud moodi tervise hädaolukorda pole Eestis olnud viimase pooleteise aasta jooksul, mis omakorda tähendab, et kõik piirangud ja ennekõike tervist kahjustavad orjamaskid ning vaktsiinid on õigustamatud ja illegaalsed!

Juhtisime juba kevadel tähelepanu sellele, et maksumaksja rahadega ülal peetavate sportlastega on täiesti kohatu propageerida orjamaske. Küsisime toona ja ka hiljuti uuesti Eesti Olümpiakomitee esimehelt Urmas Sõõrumaalt, miks reklaamitakse olümpiasportlastega genotsiidi, kahjuks saime mõlemal korral praktiliselt sisutühja vastuse.

Vaktsiinikahjustuste eest ei vastuta riik, arst, vaktsiinitootja, Lutsar, Kiik, Popov, Joller, Kanter ega ka mitte keegi teine, vaid ainult vaktsineeritu ise. Kuid riigi silmis oled sina vastutustundetu, kui sa ennast ei vaktsineeri. Väga sünge must huumor.

Huvitav, kui Gerd Kanterilt tema medalid ära võtta ja kui peagi saame ametliku kinnituse, et vaktsiinide tõttu on tuhanded eestlased surnud ja kümned tuhanded saanud eluaegseid kahjustusi, kas ta siis endiselt naeratab nii, nagu ta teeb seda genotsiidi reklaamivatel plakatitel?

Kas meie sportlased on üldse teadlikud sellest, et neid kasutatakse ära, propageerimaks inimkatseid, mille ohutust ei suuda keegi garanteerida?

 

Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt