Videod! Dr Mercola: kellel on õigus elule? Kas vaktsiinisüst on muutumas kohtusüsteemi tööriistaks?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. september 2021 kell 9:43Inimeste dehumaniseerimine nende meditsiiniliste valikute pärast on tehnokraatliku suure lähtestamiskava lahutamatu osa, kuna vaktsiinipass on platvormiks jälgimisühiskonnale, sotsiaalsele projekteerimisele ja elanikkonna lauskontrollile. Võimupositsioonil olevad inimesed nõuavad aktiivselt kahetasandilise ühiskonna loomist, kus Covid-vaktsineeritud saavad privileege tavaliste igapäevaste vabadustega ning neid, kes keelduvad süstist, tõrjutakse ja keelatakse.

Illinoisi osariigis võttis kohtunik emalt ülekuulamise ajal ära vanemlikud õigused, kuna naine keeldus Covid-süstist varasemate halbade vaktsiinireaktsioonide tõttu. Paljud kohtunikud USA-s on hakanud kasutama Covid-võtteid preemia- ja karistusvahendina. Aga kas ravi valimine või sellest loobumine peaks tõesti määrama kellegi võimalused kohtusüsteemis õiglast kohtlemist saada? Valitsusametnike ja meedia kasutatav retoorika on selgelt mõeldud hirmu ja vaenulikkuse õhutamiseks vaktsineerimata inimeste vastu, kirjutab dr Mercola.

 

Need, kes tunnevad ajalugu, näevad selle mängu kiiresti läbi. Seda on kasutanud praktiliselt iga totalitaarne ja diktaatorlik võim kogu kaasaegse ajaloo jooksul. Üks selgemaid ja tuntumaid näiteid on natsi-Saksamaa näide, kes kasutas tervist ning hirmu mikroobide ja haiguste ees kui vahendit ühiskonna manipuleerimiseks vastavate inimrühmade hävitamise aktsepteerimiseks.

Nüüd näeme täpselt sama taktikat, mida kasutatakse kogu maailmas. Valitsusametnike ja meedia kasutatav retoorika on selgelt mõeldud hirmu ja vaenulikkuse õhutamiseks vaktsineerimata inimeste vastu. Kui vaenulikkus normaliseerub, saab soovimatud inimesed ülejäänud elanikkonna täieliku toetusega kõrvaldada.

 

Kohtunik võttis emalt vanemlikud õigused

Rebecca Firlit, kellel on oma endise abikaasaga lapse suhtes jagatud hooldusõigus, ütles Zoomi kaudu toimunud kohtuistungil, et tema arst oli tal soovitanud mitte lasta ennast vaktsineerida, sest varem oli ta saanud vaktsiinidest raskeid kõrvalmõjusid. Isa aga avaldas, et tema on süsti saanud, mille peale kohtunik tegi üllatava käigu ning teatas, et võtab naiselt vanemlikud õigused tema 11-aastase poja osas senikauaks, kuni ta ei tee endale süsti.

Firliti advokaat tegi avalduse, et kohtunik ületas oma volitusi ja tegutses väljaspool oma pädevust: “Isa ei toonud seda küsimust isegi kohtusse. Seega tegi kohtunik ise omavoliliselt otsuse, et ema ei näe oma last enne, kui ta on vaktsineeritud.”

 

Kohtunik tühistas oma otsuse, kui meedia sellest kirjutama hakkas.

Õnneks on selle juhtumi kohta nüüd ka häid uudiseid: 30. augustil 2021 muutis kohtunik Shapiro äkitselt oma otsust ja Firlit võib oma pojaga kohtuda – ta “mõtles ümber”, kui meediakanalid kohtuniku ebaeetilist käitumist kajastama hakkasid.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt