Mäng on läbi – mask maha! Delfi kinnitab Telegrami infot ja koroonapettust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. august 2021 kell 21:13Foto: Canva

Täna hommikul avaldas Delfi artikli “Üllatus: Eestis on tänaseks ametlikult koroonahaigeks tunnistatud 9200 inimest“, kus selgub, et viimase pooleteise aasta jooksul on Eestis enneolematu laustaudi ajal saanud ametliku koroonahaiguse COVID-19 diagnoosi vaid 9200 inimest ehk 0,7% rahvast. Tundub, et Delfi on hakanud Telegrami lugema, sest just olematutele protsentidele oleme ka meie laustaudi algusest peale tähelepanu juhtinud ja pärinud aru, kus on pandeemia?

 

Selgub, et Delfi usinad töötajaid said Haigekassalt teada, et Eestis ajavahemikus 26.02.2020 – 23.08.2021 registreeritud 139 126 laboratoorselt kinnitatud haigusjuhust ehk esmasest positiivsest koroonatestist on reaalse koroonaviiruse diagnoosi saanud kõigest 9242 inimest ehk 0,698% elanikkonnast. (Tuletame meelde, et 2017/2018 gripihooajal haigestus grippi hinnanguliselt 55 – 60 000 inimest ja tol ajal asümptomaatilisi juhtumeid ei arvestatud vaid perearstid panid diagnoose neile, kes olid reaalselt haiged!)

Teisisõnu, kõik ülejäänud positiivse testi omanikud – ehk 129 884 inimest – on saanud küll positiivse testitulemuse, kuid pole sellega pidanud vajalikuks arsti juurde pöörduda – need inimesed olid terved (või said raviga ise hakkama).

See tähendab, et ainult 7% positiivsetest testidest olid adekvaatsed ehk “koormaks meditsiinisüsteemile”!

9242 : 129 884 x 100 = 7,1%

 

Kas Delfi hakkab vastutama poolteist aastat levitatud valeinfo ja teiste süüdistamise eest?

Telegram on viimase pooleteise aasta jooksul maininud sadades artiklites teiste hulgas PCR-testimismeetodi leiutaja Kary Mullise sõnu, et “positiivne test ei tähenda tingimata, et inimene on haige või nakatunud“ ja seda, et kogu “pandeemia“ tugineb ainult üle võlli võimendatud PCR-testide kampaanial. Mitmed eksperdid, sh ka Austria terviseameti juht Franz Alleberger on öelnud, et ilma PCR-testideta poleks keegi pandeemiat märganud.

Selliste artiklite eest on Delfi (olles Facebooki faktikontrolli partner) korduvalt Telegrami märgistanud libauudiste edastajaks ning selle tõttu on meil ära kustutatud juba kaks Facebooki lehte, sh ka meie esialgne 70 000 fänniga lehekülg (lisaks on mitu strike’i saanud ka meie uusim FB leht). Õnneks on nüüd hakanud ka Delfile kohale jõudma, et pandeemia narratiiv on auguline nagu šveitsi juust.

See “kriis“ on kestnud juba poolteist aastat, aga alles nüüd on hakanud peavoolumeedia kirjeldama ja aru pärima, et millal on inimene haige ja millal mitte. Inimese saab haigeks kuulutada ainult arst, mitte mingisugune test, ja nüüd kinnitab seda ka Delfi. Sellepärast, et ei saa ilma arsti diagnoosita ja ainult positiivse testiga mingisuguseid haigusrahasid ka taotleda, sest Haigekassa ei maksa midagi välja, kui sa pole haige.

Nüüd on küll tagumine aeg tagasi pöörduda kaebused, uuringud, diagnoos, raviplaan – skeemi juure (praeguse uuring, raviplaan, diagnoos, kaebused – skeemi asemel), nagu üks täiesti peavoolu Eesti arst juba aasta alguses Delfi (EPL) veergudel soovitas.

 

Kui Delfi & Co suutis möödunud kevadel päevapealt hakata inimesi hirmutama olematu pandeemiaga, siis suudab Delfi hea tahtmise juures ka kannapöörde teha ja tulla kapist välja ning näidata koht kätte ka teistele koroonaterroristidele!

Üheks selliseks koroonaterroristiks on Tartu ülikooli kliinikum, kes on teatanud, et nad valmistuvad olematu pandeemia nimel piirama plaanilist ravi (loe: reaalselt haiglaravi vajavate inimeste abistamist) – „Kui koroonaviirusega nakatumine jätkub samas tempos, peab Tartu ülikooli kliinikum plaanilist ravi piirama,“ seisab artikli sissejuhatuses.

Tänaseks on teada, et koroonaviirus ja kõik teised ülemiste hingamisteede viirused (nt gripp) on hooajalised ning maailm sai nendega siiani hakkama ilma inimesi terroriseerimata, sh polnud vaja ka piiranguid, orjamaske ega testimisfaasis olevaid eluohtlikke vaktsiine. Ametliku statistika kohaselt pole Eestis olnud pandeemiat, küll aga on enneolematu vaktsineerimiskampaania saatel tänavu surnud 1500 inimest üle keskmise. Kõik need märgid viitavad, et „kriis“ on kunstlikult loodud ning see saab kesta ainult seni, kuni rahvas sellega kaasa läheb. Kui Tartu ülikooli kliinikum või mõni muu meditsiiniasutus hakkab piirama erakorralist ravi, et hoida ruumi olematu pandeemia jaoks, siis on tegemist terrorismiga.

 

Teiseks selliseks koroonaterroristiks on teadusnõukoja liige ja matemaatik Krista Fischer, kes koos Mario „Boombastic“ Kadastikuga oma matemaatiliste mudelitega rahvast plaandeemia algusest alates hirmutanud on. Kuigi Fischer leiab alati aega, et modelleerida ja õigustada tumedaid stsenaariume (loe: pseudoteadus, sest ennustus ei ole teadus), ei tihka ta teha juttu sellest, et matemaatiliselt ei saa pandeemiat tõestada.

Varem on Fischer Telegramile teatanud, et enam kui 80% positiivse testi saanud inimestest olid reaalselt sümptomitega, kuid kuidas saab see olla tõsi, kui sellise diagnoosi saab panna ainult arst? Kust võtab pseudoteadust viljelev ja kahe käega plaandeemiast kinni hoidev professor oma andmed?

Fischer: “80% positiivsete testi saanud inimestest omasid sümptomeid“ (seda saab kinnitada ainult arst).

Delfi: “vaid 7% positiivse testitulemuse saanutest pidasid vajalikuks arsti juurde pöörduda.“

 

Game over. Le jeu est terminé. Конец игры. Das Spiel ist vorbei. El juego ha terminado!

Mäng on läbi – mask maha!

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt