Dr Lindmäe korruptiivselt kaaperdatud meditsiinist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. veebruar 2014 kell 20:38“Me oleme pidanud õppima palju valesid ja neid õpetatakse siiani. Praegu aga tundub, et valed, nii vanad kui uued, tulevad järjest rohkem ja kiiremini päevavalgele. Millest tahes paremaks arusaamiseks on tähtis teada saada, kuidas me selleni jõudsime – ehk siis saamisoost. Arstiks õppides olen õppinud ülikoolis ka meditsiini ajalugu ja nüüd olen avastanud, et nii mõndagi sellest on jäetud rääkimata. Järgnev on lühike ülevaade puuduvast informatsioonist korruptiivselt kuritegeliku ajaloo suhtes kaasaegse meditsiinisüsteemi saamisloos,” kirjutab taastusraviarst Andres Lindmäe veebilehel Terviseportaal. Pärnus tegutseva tohtri artikkel avaldati ka Pärnu Postimehe tasulises versioonis

 

Kui uurime, millal ja kuidas on tekkinud-tekitatud meie tänapäevane modernseks ja teaduspõhiseks nimetatud meditsiin, siis leiame midagi hoolikalt varjatut ja ülimalt huvitavat. Leiame, et meditsiin ei ole saanud areneda loomulikku evolutsioonilist rada mööda, vaid et praegune allopaatiline farmakoloogiapõhine meditsiin on suuresti lausa kunstlikult  loodud tolleaegsete ülirikaste (eelkõige maailma ühe rikkaima, omaaegse maailma suurima monopolisti John.D. Rockefelleri)  “tellimustööna”.

See tundub uskumatu ja mõnigi haarab sõna “konspiratsiooniteooria” järele. Praeguseks on aga  enamus nn konspiratsiooniteooriaid juba muutunud “konspiratsioonifaktideks” ja sildistamine enam ei mõju. Rockefellerile kuulub, muide, lause: “Konkurents on kuradist.” Pole siis ime, et ta üritas monopoliseerida ka meditsiini. Siiani on see tal suhteliselt edukalt ka õnnestunud.

 

Kaasaegse meditsiinisüsteemi tegelikust ajaloost ehk kes koolitab arste

“Ajalugu on kimp kokkulepitud valesid.” – Napoleon Bonaparte

Kahekümnenda sajandi algusaastatel asusid Rockefeller ja tema liitlased toetama ning rahastama ainult ühte haru meditsiinist – Saksamaal alguse saanud ja ennekõike radikaalsel kirurgial ja farmakoloogial (keemial) põhinevat nn allopaatilist meditsiini. Selleks tegi John D. Rockefeller  1907. aastal USA kongressile ettepaneku analüüsida ja radikaalselt muuta tolleaegset homöopaatial, naturopaatial, osteopaatial ja teistel looduslikel teraapiatel põhinevat USA tervishoiusüsteemi.

Tema poolt ellu kutsutud Abraham Flexneri ja Carnegie Fondi komisjoni raporti kohaselt viidigi need muutused ellu: suleti “ebasobivad” ülikoolid, viidi sisse ühtne allopaatilisel meditsiinil põhinev õppeprogramm. Teised, palju vanemad ja end sajandite jooksul tõestanud meditsiiniharud tõrjuti kõrvale, marginaliseeriti alternatiivseteks. Võeti kontroll AMA (American Medical Association – Ameerika Meditsiiniassotsiatsioon) ja meditsiinipersonali litsentseerimise üle. Kes teisiti mõtles, see lihtsalt litsentsi ei saanud (ja see on siiani nii). Rahastati vaid allopaatilist meditsiini toetavaid uuringuid. Kes maksab, see tellib ka muusika, olete kuulnud? Seega, mis enne oli valdav, muudeti alternatiivseks ja vastupidi.

Huvitav on fakt, et John D. Rockefelleri isa, William Rockefeller oli omal ajal tuntud petis ja hobusevaras, kes müüs heausklikele pudelikestes mineraalõli vähiravimina. Pojast tuli vähe laiahaardelisem ja peenem pettur, kes lisaks oma põhitegevustele nafta- ja teraseäris hakkas tegutsema ka meditsiinialal.

Farmaatsiafirmade võimust ja meditsiinisüsteemi kontrollimisest loe edasi Lindmäe loodud lehelt Terviseportaal.

 

Milleni selliselt loodud meditsiinisüsteem viinud on, loe siit.

 

Andres Lindmäe, arst

 

Allikas: Terviseportaal

Foto: secretsofthefed.com

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt