Valitsus raiskas 800 000 eurot maksumaksja raha, et tuvastada 15 inimesel nohu ja köha

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. detsember 2020 kell 13:44Armsad lugejad, me oleme jõudnud idiokraatia ajastusse. Kui mõni inimene pole sellest endiselt veel aru saanud, siis ei hakkagi ta sellest aru saama.

 

Eile ilmus Postimehes eksklusiivse pealkirjaga artikkel “GRAAFIK Koroonaseire kinnitab viiruse epideemilist levikut Eestis, mis võib esmapilgul mõjuda kõrgetasemelise teadustööna või muud moodi laiahaardeliselt läbi viidud uuringuga. Vähemasti minu esimene reaktsioon oli küll “oo, koroonaseire, seda asja peab lugema”.

Ma tahaksin öelda, et see mis ma sellest artiklist välja lugesin, raputas mind hingepõhjani, aga ma ju peaksin olema piisavalt kogenud, et mitte lasta emotsioonidel ennast mõjutada. Vähemasti peale seda, kui massidele müüdi maha koroonapettus, ei tohiks ju mitte ükski asi enam üllatusena mõjuda.

Kuid see, mis ma sellest artiklist välja lugesin siiski šokeeris mind veidi:

Valitsus eraldas novembri algul Tartu Ülikoolile 800 000 eurot neljaks seirelaineks novembris ja detsembris.

Mida tähendab seirelaine ja mida tehti selle 800 000 euro maksumaksja rahadega?

Postimehest saab lugeda, et värskes seireuuringus seisab, et:

  1. Inimesed järgivad varasemast hoolsamini valitsuse kehtestatud piiranguid

Oo suur aitäh sellise teavituse eest! Ma polnud ise üldse märganud, et juba mitu nädalat etendatakse “Voonakeste vaikimist” kollektiivses mõistusekontrolli lavastuses.

  1. Nakkusohtlike täiskasvanud elanike arv on võrreldes novembri keskpaigaga kasvanud vähemalt kolm korda

Vau, see on ka täiesti erakordne uudis. Ma pole viimase aasta jooksul kohanud mitte ühtegi haiget inimest, ma ei tea mitte ühtegi inimest, kes seda koroonajama usuks, ma ei tea kedagi, kes oleks sellesse surnud, ma ei tea, kus on need laibahunnikud… Aga ma tean, et käib PCR-testide pandeemia, millel pole mitte mingit seost haigusega. Telegram on sellest kõigest kirjutanud alates koroonapettuse algusest.

  1. Tartu Ülikooli seireuuringu kümnenda etapi vältel testiti 2380 inimest, kellest 30 andsid positiivse proovi, kellest pooltel olid haigustunnused.

Nad testisid 2380 inimest, et teada saada, kas keegi neist on haige? Selgus, et 15 inimest omasid haigustunnuseid. See on 0,6%…

Et seda kõike teada saada, selleks oli vaja kulutada 800 000 eurot maksumaksja raha!?

Mida rohkem raha koroona-teemasse sisestada, seda rohkem leidub inimesi, kes midagi selle rahaga oskavad peale hakata, et uute summade nimel pidevalt vinti juurde keerata. Koroona on täielik rahalehm Big Pharma (farmaatsiakartellide) ja Big Money (finantsasutuste) sektoritele, kuid täielik katastroof 99% tavainimestele.

Kas Telegrami jaoks on liiga hilja, et minna kaasa selliste uuringutega? Ma olen ka nõus kasseerima riigilt 800 000 eurot, et teha Telegrami koroonaseire ja suunata see raha otse vaimse tervisega tegelevatele organisatsioonidele. Kellele ma avalduse peaksin tegema?

 

Hando Tõnumaa

 

Foto:  Aleksandra Suzi / Adobe StockKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt