Vaata! Loeng: Tom Woodsi “Covidi kultus“ eestikeelsete subtiitritega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. november 2021 kell 8:34Tom Woods on kirjanik, ajaloolane, poliitikavaatleja ja majandusteadlane, keda kohtunik ja Fox Newsi kolumnist Andrew P. Napolitano on nimetanud “kõige targemaks meheks toas”. Woodsi sõnul on koroona ja sellega kaasnenud ühiskonna lukustused ajaloo suurim avalik tervisefiasko, mida meedia on niivõrd kõvasti väänanud, et massid on hakanud ülistama kaabakaid ja vaigistama sangareid. Veel perverssem selle juures on asjaolu, et massid tähistavad ka enda ja oma laste elude hävingut. See häving on niivõrd kolossaalne, et selle mõjusid saame tunda veel aastakümneid.

 

Toome teieni Tom Woodsi viraalseks läinud 7. novembril 2020 Texases peetud loengu pealkirjaga “The Covid Cult” (Covidi kultus) eestikeelsete subtiitritega. Loomulikult on see video Youtube’ist ja Facebookist tänu “faktikontrollijatele” juba eemaldatud. New York Timesi bestseller-autori Tom Woodsi värske raamat kannab pealkirja “Your Facebook Friends Are Wrong About Lockdown“ (Sinu Facebooki sõbrad eksivad lukustuste osas), millel alljärgnev loeng ka suuresti baseerub.

Covidi kultus tähendab just seda, mida see nimi ütleb: koroona puhul on tegemist ususektiga, sest ametlik statistika ei õigusta mitte ühtegi piirangut, lukustust ja muid hullumeelseid reegleid, mida käesoleval aastal üle maailma on rakendatud.

Teadusest on saanud religioon! Sellepärast me näemegi viirust, mis valib kelle vahel ja millal levida. Sellepärast me näeme teadlasi ütlemas ’kuulake veel rohkem teadust’ peale seda, kui rakendatud piirangud mitte mingit kasu pole toonud. „Kuulake teadust“ kordavad nagu papagoid need, kellel on kõige vähem kogemust teadusega.

Ametlik statistika ütleb, et surmadel ja haigusel pole mitte mingit seost positiivsete juhtumitega. PCR-testide kampaania on ainus, mis seda väidetavat pandeemiat elus hoiab. Nn ’eksperdid’ ütlevad, et kuulake meid veel rohkem ja siis kaob kogu see asi ära. Aga on fakt, et piirangud vaid lükkavad paratamatust edasi – nad jätavad oma teele vrakid. Piirangud pole toonud mitte mingeid õigustatud tulemusi kusagil maailmas, ainult kaost ja surma.

Järgmised näited kõik pärinevad peavoolu allikatest ehk tegemist on ametlike andmete ja riigiasutuste avaldustega:

  • Suurbritannia on teatanud, et neil saab olema sama palju vähisurmasid, kui koroonasurmasid selle hullumeelse lukustamise pärast.

  • ÜRO: kaubanduspiirangud põhjustavad sadade tuhandete laste surmad, 42-66 miljonit last võivad langeda äärmusesse vaesusesse selle otsese

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt