Austraalia senaator kritiseeris COVID-i vaktsiinipoliitikat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. detsember 2022 kell 14:13



Foto: ekraanikuva

2022. aasta detsembri alguses peetud parlamendikõnes kritiseeris Austraalia Queenslandi osariigi senaator Gerard Rennick riigi COVID-poliitikat, juhtides tähelepanu sellele, et korduvad tõhustusdoosid võivad paljude meedikute hinnangul mõjutada negatiivselt inimese immuunsust ning tõsta hoopis sellistesse autoimmuunhaigustesse nagu Parkinsoni tõbi, Kawasaki tõbi ja skleroos haigestumise riski.

 

2022. aasta septembriks oli Austraalias registreeritud enam kui 10 miljonit COVID-19 juhtumit, kuigi 20 miljonit Austraalia 26-miljonilisest elanikkonnast olid saanud COVID-vaktsiini. 2021. aastal oli Austraalias 8706 liigsurma üle normi, kuigi Uus-Lõuna-Walesi osariik oli kolm kuud suletud, nii et teoreetiliselt oleks suremus pidanud olema väiksem, mitte suurem.

Austraalias on registreeritud 140 000 COVID-i vaktsineerimisest teatatud tervisekahjustust, kuid Austraalia terviseamet (TGA) keeldub asjakohast ohutussignaali tunnistamast. Samuti tunnistavad juhtpositsioonidel olevad tervishoiuametnikud, et nad ei loe ega võta arvesse olulisi teadusuuringuid, mis kirjeldavad üksikasjalikult COVID-i vaktsineerimisega seotud riske.

Vaktsineerimise tõhususe vähenemine õigustab korduvaid tõhustusdoose, kuid nendest põhjustatud kunstlikult buustitud antikehad viitavad pigem kroonilisele nakatumisele ning see võib kiirendada selliste autoimmuunhaiguste nagu Parkinsoni tõbi, Kawasaki tõbi ja skleroos avaldumise riski.

Rennick juhtiski oma kõnes tähelepanu vastavatele numbritele ning tõi esile ka liigsuremuse murettekitava kasvu.

Ta kirjeldab, kuidas ta küsis professor Brendan Murphylt, kes oli tol ajal tervishoiujuht, kas ta on ikka lugenud Pfizeri vaktsiinide kohta käivat mittekliinilise uuringu aruannet ja märgib, et kuna tervishoiu eest vastutavad isikud seda ei teinud, on avalikkusele esitatud teave eksitav.

 

Uuringud tõestavad COVID-i vaktsiinide ebatõhusust

Nüüd on olemas andmed, mis näitavad, et vaktsiinisüstid ei takista koroonaviirusesse nakatumist ega levikut ja enamgi veel – neil on ka negatiivne efektiivsus, mis võib muuta inimese nii Moderna kui ka Pfizeriga vaktsineerimise korral hoopis COVID-ile vastuvõtlikumaks.

Nagu on näidatud alloleval joonisel [5], näitavad Taani andmed, et omikroni tüvega haigestumine kasvasid vaktsineeritute hulgas järsult pärast kolme kuud mõlema süsti puhul, andes Pfizerile 90 päeva pärast süstimist 76,5% ja Modernale 39,3% negatiivse efektiivsuse.

 

Kui poliitikud tõepoolest hooliksid…

Kui poliitikud tõepoolest hooliksid inimestest, keda nad väidetavalt teenivad, räägiksid nad COVID-süstide vastu ja räägiksid asjast ausalt ja fakte varjamata, nagu Rennick teeb Austraalias. Praegu paistab USA senaator Ron Johnson silma üksiku sõdalasena, kes julgeb tunnistada, et eksperiment COVID-vaktsiinidega on luhtunud.

 

Ka Florida kuberner Ron DeSantis esitas 2022. aasta detsembri keskel Florida ülemkohtule avalduse, et algatataks uuringud seoses COVID-19 vaktsineerimisega ning analüüsiks põhjalikult tänaseks kogunenud andmeid.

DeSantis soovib toetada ka ootamatute surmajuhtumite põhjalikku uurimist ja on asutanud sõltumatu rahvatervise komitee, et hinnata riiklikke tervisejuhiseid, “tagamaks, et Florida rahvatervise poliitika oleks Florida kogukondade ja prioriteetide jaoks kohandatud”.

 

Allikas: articles.mercola.com

 

Toimetas Revo Jaansoo

 



Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt