Uus kasvav trend: verepangad vaktsiinivaba verega?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. november 2022 kell 19:39Möödunud aastal käisin esimest korda elus verd annetamas, minu doonorvere võttis vastu Regionaalhaigla Verekeskuses. Üllatus oli aga suur, kui selgus, et minu kui vaktsineerimata inimese veri pannakse “ühte tünni” geeniteraapiat saanud ehk mRNA vaktsiiniga süstitud inimeste verega. Ehk kui vaktsineerimata inimene vajab vereülekannet, siis saab ta suurima tõenäosusega vaktsineeritud inimese verd. Nüüd on aga Šveitsi naturopaat George Della Pietra käivitanud uue “ohutu veredoonorluse” platvormi Safe Blood Donation, et pakkuda (lähi)tulevikus vereülekannet vajavatele patsientidele vaktsiinivaba verd, kirjutab Hando Tõnumaa.

 

Kuna üldine doonorveri on nüüd segatud ehk ogavalguga ning nano-osakestega rikastatud, kasvab nõudlus Pietra sõnul puhta vere järele hüppeliselt. Nimetades Covid-19 massisüstimise kampaaniat “sajandi kuriteoks”, usub ta, et mRNA Covid-vaktsiinid “saastavad” verd ja hävitavad immuunsüsteemi. 

Peavoolumeedia mõnitab Pietrat, süüdistades teda pseudoteaduses, kuid tõsiasi on see, et puhta vere järele on üha suurem nõudlus: “Saan sadu e-kirju, milles küsitakse: “Kas teil on verd [saadaval], kuna mul on kolme nädala pärast operatsioon”.” 

 

Kas vaktsiinivabast verest on saamas kuum kaup? 

mRNA massivaktsineerimise järgsel ajastul on vaktsineerimata vere olemasolu tõstatanud juba eetilisi küsimusi. Kuna vaktsineerimata täiskasvanuid on paljudes arenenud riikides vähemuses, annab see nende verele potentsiaalselt kõrgema hinnasildi. Sama kehtib ka vaktsineerimata meeste sperma kohta, millest mõne arvates võib saada “järgmine Bitcoin”. 

Praegu on Safe Blood Donationil liikmeid vähemalt 16 riigis, eesmärgiga luua verepangad ja täiesti uutmoodi veredoonorluse infrastruktuur, mis pakub oma liikmetele mRNA vaktsiinide vaba verd. Samuti on kavas survestada haiglaid ja tervishoiuasutusi lubama spetsiaalselt vaktsineerimata vere “sihtannetamist” traditsioonilistes veredoonorluskeskustes. 

“Meditsiiniasutused lubavad sihitud annetamist ainult konkreetsetes olukordades, kus see on meditsiiniliselt vajalik, näiteks haruldase veregrupi puhul, kuid keelduvad eetilistel ja meditsiinilistel põhjustel kasvavatest “vaktsineerimata” vere taotlustest,” kirjutab teemat uurinud Vice.com. 

Peamine põhjus, miks Safe Blood Donationil on raske leida ametlikke partnereid, seisab “ametlikes allikates”, sealhulgas USA Toidu- ja Ravimiametis (FDA), mis väidab, et vaktsineeritud ja vaktsiinivabal verel pole vahet. 

Ometi on seda ümber lükkavaid uuringuid juba kümneid, mõningaid neist käsitlesid oma hiljutistes ettekannetes vaktsiinikahjustuste konverentsil ka TTÜ immunoloog Sirje Rüütel-Boudinot ja TÜ viroloog Irja Lutsar.

“Ma pole kunagi sellist verd näinud,” räägib Pietra anomaaliate kohta, mida ta täheldas vaktsineeritute vere uurimisel. “See oli ausalt öeldes peamine põhjus, miks ma kogu asjaga alustasin, sest nähtu kohutas mind.” 

 

Allikad: Vice, Natural News, Safe Blood Donation

  

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt