Miljonär Grant Cardone: Kas vaja on uut 9/11, et rahvas tuleks kokku?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. september 2021 kell 10:13Foto: GC

USA ärimees Grant Cardone postitas eile, 9/11 terrorirünnakute 20. aastapäeval, oma Instagramis lihtsa ja väga konkreetse mõttekäigu: “Kas me vajame uut 9/11, et rahvas tuleks taas kokku”?

 

Kas mäletate, kuidas 20 aastat tagasi tuli rahvas kokku? See oli imeline.

Me peame seda uuesti tegema täna. Õpetajad, autojuhid, talupidajad, äride omanikud, õpilased, lapsevanemad, lapsed (5 ja 15), sõjavägi, politsei, eesliinitöötajad, valitsuse ametnikud jne on kõik need, kelle õigusi järk järgult ära võetakse. Need on baasõigused, tegemaks valikuid.

Miljoneid inimesi ähvardatakse vallandada, sest nad ei soovi endasse süstida testimisfaasis olevat vaktsiini. Seda enam, et mõnedel on meditsiinilised põhjused, miks nad ei saa vaktsiini teha, teistel on spirituaalse ja religioossed põhjused ning miljonid on COVID-19 juba üle elanud ja omavad seega Looja poolt antud naturaalset immuunsust.

Vaenlane ei ole see, kellega meil on erimeelsusi vaid see, kes meid lõhestada üritab.

Seekord ei ole Lähis-Idas mingit habemikku, kelle peale näpuga näidata – vaata hoopis nende suunas, kes sinuga sarnased ja kes üritavad teha sinust lollikest, sest nemad on “targemad” kui sina.

 

Grant Cardone

 

Allikas: GC Instagram

Foto: GC

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt