Kas Tanel Kiik on rumal või turundusgeenius?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. märts 2021 kell 16:14Ajal, mil üha rohkem riike panevad AstraZeneca vaktsiinimajanduse pausile, sest (sund)pookimisega on kaasnenud ülearu tervisehädasid ja surmasid, on Eesti otsustanud jätkata “imeravimi” importimist. Teatavasti on ka Eestis vahetult peale AstraZeneca vaktsiini saamist surnud mitu inimest ning kaasnenud tervisehädadest teatasid lausa pooled vaktsineeritud Tartu õpetajatest.

 

Tänase seisuga on üle 20 riigi peatanud AstraZeneca vaktsiiniterrorismi, nende seas Rootsi, Läti, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Hispaania, Luxemburg, Küpros, Portugal, Sloveenia, Indoneesia, Holland, Iirimaa, Bulgaaria, Congo, Tai, Rumeenia, Island, Taani, Norra, Austria.

 

Miks jätkab Eesti uhkelt inimkatsetega ja survestab vaktsineerima?

Maailma üks rikkamaid inimesi, investor Warren Buffett on öelnud: “Ole hirmul, kui teised on ahned; ole ahne, kui teised on hirmul.” See tähendab, et müü siis, kui teised ostavad (hind on kõrge) ja osta siis, kui teised müüvad (hind on madal).

Tanel Kiik on andnud selge signaali: Eesti kasutab juhust ja ostab soodsalt seda vaktsiini kokku ajal, mil teised seda ei taha. Kuna hind on nii madal, siis jääb raha ülegi.

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: ekraanikuvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt