31-aastane mees suri peale vaktsineerimist, kuid inimkatsed jätkuvad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. märts 2021 kell 14:28Kõikjal maailmas läbiviidavad inimkatsed vaktsineerimise näol on võtnud järjekordse ohvri. Eile teatas Terviseamet, et Ida-Tallinna keskhaiglas suri 31-aastane päästetöötaja, kes paar nädalat tagasi oli saanud AstraZeneca vaktsiini.

 

Nagu ka varem, ei näe ametnikud sellel surmal vaktsineerimisega mingit seost. Ravimiameti ohutusjärelevalvebüroo juhataja Maia Uusküla sõnul ei ole piisavalt andmeid, mille põhjal saaks öelda, et surma põhjus oli seotud vaktsiiniga, teatab Delfi.

Teatavasti tekkisid mehel pärast AstraZeneca vaktsiini saamist peavalu ja palavik, mida mees hakkas “ravima” valuvaigistitega, kuid 10 päeva hiljem tekkis tal tõsisem terviserike, mille tõttu ta toimetati haiglasse. 3. märtsil teatati aga paraku juba mehe surmast.

 

Peaasi, et Big Pharma kassas oleks õigus

Olematu pandeemia ettekäändel läbiviidavad inimkatsed on üle maailma nõudnud üle tuhande inimelu, meile teadaolevalt on pärast AstaZeneca vaktsiini saamist Eestis ära surnud kokku vähemalt neli inimest. Paar nädalat tagasi lahkusid meie seast peale “kaitsesüsti” saamist kaks vanemat inimest, arstide hinnangul on tegu kokkusattumisega, samuti ei olevat vaktsineerimise tagajärel surnud 30-aastane saarlanna.  Huvitav on see, et kui inimene sureb pärast vaktsiini saamist, siis ei näe vastutavad isikud sellel vaktsineerimisega mitte mingit seost. Sellepärast ei vastuta vaktsiinikahjustuste ja vaktsiinisurmade eest Eestis mitte ükski Big Pharma ettevõte, poliitik ega arst. Küll aga näevad nad koroona-seost kõikjal mujal, sealhulgas ka WC-potis, kellaaegades, kuupäevades, distantsides, alkoholis, mähkmetes jne.

 

Saksamaal on vanadekodudes pärast vaktsineerimist plahvatuslikult kasvanud surmajuhtumite arv

Taas on “koroonaeitajate vandenõuteooriad” saanud kinnitust: viirusevastased vaktsineerimised on äärmiselt ohtlikud, aga seda ei väida ükski “kovidioot”, vaid seda tõestavad statistilised andmed. Saksamaa vanadekodudes on vaktsineerimisele järgnenud nädalate jooksul suremuse arv dramaatiliselt mitmekordistunud, nagu näitab allolev statistika.

Siiski ei paista, et see vastutavatele poliitikutele ja “ekspertidele” erilist muljet avaldaks. Täpselt nagu Eestiski, väidavad sealsed “eksperdid”, et sellel pole vaktsineerimisega mingit pistmist – see on lihtsalt kokkusattumus. On täiesti võimalik, et varsti väidetakse, et nad kõik surid koroonasse, kuna vaktsineeriti liiga vähe. Vanasõna „Kes usub, seda õnnistatakse“ leiab siit oma praktilise kinnituse. Mitte alati, aga sagedamini.

 

 

Kui kaua veel?

Mitu inimest peab veel surema olematu pandeemia ettekäändel, et see jama ära lõppeks? Ametliku statistika kohaselt ei levi Eestis pandeemia. Ametliku teaduse kohaselt ei saa PCR-testiga tuvastada inimesel nakkust ega teha kindlaks, kas inimene on haige. Maskide kandmise tõhususe kohta pole olemas mitte ühtegi teaduslikku tõestust.

Koroonasse sureb alla 0,01 % inimestest ja needki on 90% ulatuses juba kõrges vanuses. Lühidalt öeldes: rahvas on terve, aga käimas on enneolematu “kaitsesüstide” kampaania. Kelle või mille huvides see kõik toimub?

Kas aastal 2021 püstitatakse Eestis vaktsineerimiste tõttu viimase kümne aasta surmade rekord?

 

Hando Tõnumaa

 

Allikad: lingid artikli sees

 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt